Name it

  • 24 816
  • 223
  •   1
Отговори
# 30
  • софия
  • Мнения: 25 478
Такъв магазин в Хит-Младост няма.
Euroland няма?


Аз съм почти сигурна, че има. Въпросът е дали и там има дрехи на Name it.

# 31
  • София
  • Мнения: 6 011
Ти сега ме уби, никога не съм виждала такава табела и подредба, а пазарувам от там често. Сигурна съм, че няма, тази седмица ако пак от там пазарувам ще огледам пак и ще пиша. Детско има само Бокал.

# 32
  • софия
  • Мнения: 25 478
То си е отделен магазин, преди входа за хипермаркета. Да не са го затворили, че не съм ходила отдавна в Младост newsm78 Но пък, в сайта го има Thinking

# 33
  • София
  • Мнения: 6 011
Да, разбрах те, то там има доста магазини, сега си ги прехвърлях на ум, но такава табела не съм виждала. Сега ще пусна снимката и в нашата тема за Младост и поне утре /че вече е доста късно/ все някоя мама ще се сети.

# 34
  • Мнения: 98
http://www.name-it.com/#/home

това всъщност са EXIT марката...като народност не съм сигурна..европейски са си....от типа на H&M са.
марката е датска, мисля компанията се казваше Бестселър и към нея са марките Vero Moda, Jack &Jones, Only, Name it
има един аутлет, шопинг мол ли се води - Принцес, в Младост, зад Хит-а
там има един магазин, в който продават разни неща на Бестселър, има съответно и на Name it
лошото е, че няма богат избор на размери

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Аз  съм купувала дрехи с тази марка от едно квартално магазинче, за което знам, че собственичката му  ходи до Турция и оттам го зарежда и изобщо не знаех, че са "някаква" марка Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 1 217
Още днес отивам в Хит-Люлин.
Харесвам тази марка.Детето има панталон,яке,шапка.
Всичко качествено и удобно.

# 37
  • Мнения: 592
Мерси.
Последен въпрос.
За момчета има ли нещо?
За момчета честно казано незнам дали има дънки,днес ще погледна.Вчера гледах някакви якета - 2 вида дънкови,но не видях каква номерация има.
За зареждането всеки път ми казват и никога не ми влиза в главата.По спомен мисля четвъртък ама не съм сигурна.
Хайде аз след малко ,обличам малката девойка и отиваме

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 6 922
http://www.name-it.com/#/home

това всъщност са EXIT марката...като народност не съм сигурна..европейски са си....от типа на H&M са.
марката е датска, мисля компанията се казваше Бестселър и към нея са марките Vero Moda, Jack &Jones, Only, Name it
има един аутлет, шопинг мол ли се води - Принцес, в Младост, зад Хит-а
там има един магазин, в който продават разни неща на Бестселър, има съответно и на Name it
лошото е, че няма богат избор на размери
Имах нещастието да го посетя тази седмица случайно
Вътре прилича по-скоро на магазин секънд хенд Sick Беше ужасно
Същия магазин има и на Свети Наум в един хотел,на същата фирма са,ако на някой му е по-удобно може да не се разкарва до Младост
Нещата изглеждат еднакво зле и на двете места
Имах неблагоразумието да си купя дънки оттам и на второто сядане се скъсаха ooooh! Плата толкова стар,че направо се цепи Mr. Green

# 39
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Name it имат борса в сградата зад "София прес"- двуетажна сграда отзад, влиза се по стълбите към втория етаж зад кафето, което е на първия.


 Често зареждат. Подават и на дребно. Повече избор има за малки бебета, но напоследък започнаха да зареждат и за по-големи.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 922
Магазина на площад Македония-детския  е на тези с аутлетите Имат и на Витошка мъжко и дамско до пица Уго близо,но там не продават отдавна детско

# 41
  • София
  • Мнения: 44 129
Магазина на площад Македония-детския  е на тези с аутлетите Имат и на Витошка мъжко и дамско до пица Уго близо,но там не продават отдавна детско

eй, този, до уго се утрепах да го търся един ден  и така и не намерих там такъв магазин....Simple Smile))

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 6 922
Магазина на площад Македония-детския  е на тези с аутлетите Имат и на Витошка мъжко и дамско до пица Уго близо,но там не продават отдавна детско

eй, този, до уго се утрепах да го търся един ден  и така и не намерих там такъв магазин....Simple Smile))
Да ти кажа не си изпуснала кой знае какво Понякога правят добри намаления,но като цяло качеството не е на ниво,иначе има интересни неща

# 43
  • София
  • Мнения: 6 011
Момичета, такъв магазин със сигурност няма в Хит-Младост, мамите от Младостката тема също го потвърдиха, поне да не се разхождате напразно. За Принцес аутлета зад Хит - нямам представа.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 181
Такъв мазгазин има САМО В ХИТ-ЛюЛИН

Общи условия

Активация на акаунт