Заповядайте при нас, спечелете подарък за вас! Prizee - фенове 17

  • 31 847
  • 717
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 425
Ние си получихме сенниците за кола, но не помня дали се похвалих. Още не съм ги снимала, а вече месец ги имаме.  Blush Много са готини.  Hug

# 31
  • Мнения: 1 259
Хей, момичета, видях, че сте писали за печатите, може ли някой да снима и да покаже какво печатче става, защото и аз съм се наредила и ми е интересно Simple Smile

Печатите
 

# 32
  • Мнения: 1 269
момичета,от кои дати получавате подарьците си?

значи,аз чакам USB Fan от 4.12,Car sunshields от 18.12 и The truth pen от 26.1.

пьрвите две може и да не дочакам  Rolling Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 9 850
Цоп и аз в новата тема Wink
Момичета, какви са тези мисии в Blazing Flames? Аз така и не успях да разбера... Кога и как се отключват?

Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 00:28 от Lady Death

# 34
  • Мнения: 142
Хей, момичета, видях, че сте писали за печатите, може ли някой да снима и да покаже какво печатче става, защото и аз съм се наредила и ми е интересно Simple Smile

Печатите
 

Благодаря много, че ми ги показа. Много са красиви. А не ти ли дава ти да си избереш надпис какво да пише на тях?

# 35
natalina8787, в този сайт кодове се взимат чрез търг. Като отидеш в бутика, там има колко време остава, малко преди края (15 мин. например, залагаш и се надяваш някой да не те надкачи Simple Smile
мерси много   bouquet  bouquet

# 36
ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на Мама сладурана и Poli,аз бях изиграла Коктейла.Ще знам вече  Simple Smile

# 37
  • в реалността
  • Мнения: 191
Момичета помогнете ми, във вторник си купих якадо код от zolikdo и до днес ни вест ни кост никакъв код,помогнете ми как да постъпя.

# 38
  • София
  • Мнения: 281
Здравейте и от мен. Днес си спечелих 3 дни в клуба, но незная как да вляза да играя. Трябва ли нещо да се активира, защото игрите не са ми активни или може би е от утре?
Вече са ми активни игрите!
--------------------------
Активни са но на La mine Endiablee ми свети зелено но не ми дава да играя. Някой знае ли защо е така?

Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 11:58 от marina7510

# 39
  • Мнения: 119
момичета,от кои дати получавате подаръците си?

значи,аз чакам USB Fan от 4.12,Car sunshields от 18.12 и The truth pen от 26.1.

първите две може и да не дочакам  Rolling Eyes


silvi@ една приятелка спечели Luminous whistle на  13.01 и USB Fan на 11.01  и от тогава подаръците си седят En Préparation демек в процес на подготовка. Няма дата на изпращане , както на другите. Тя все още не си ги и е получила и се чудя защо. Твоите изпратени ли са или са в процес на подготовка?

# 40
  • Плевен
  • Мнения: 238
Засега да чукна на дърво си получавам подаръците редовно нито един не се е загубил и в рамките на 10 дни до 14 максимум,на аз съм печелила само 4 заесга.Мисля че от Призето си ги пращат само че в пощите ги крадат.

# 41
  • Мнения: 1 269
noraa,датите,които сьм писала,са датите на,които са изпратени.това ще са поредните неща,които няма да получа  Crossing Arms

# 42
  • Мнения: 1 259
Хей, момичета, видях, че сте писали за печатите, може ли някой да снима и да покаже какво печатче става, защото и аз съм се наредила и ми е интересно Simple Smile

Печатите


Благодаря много, че ми ги показа. Много са красиви. А не ти ли дава ти да си избереш надпис какво да пише на тях?

Ами не..каквито такива... Много им се радвах, сладурски са!  Flutter

# 43
  • Мнения: 119
silvi@ щом не са дошли до 15 дена ,  едва ли ще пристигнат. Някой се е обзавел с твоите подаръци от прайзето.  #2gunfire  Аз си получавам подаръците редовно. Даже с пощальонката вече се познаваме.

И аз днес спечелих печатите.

# 44
  • Мнения: 89
Моите сенници пък пристигнаха повече от месец след изпращането. Заедно с тях трябваше да получа и лампичката за книга и чорапчето за ГСМ, но....някой се е обзавел #Cussing out Смениха ни пощальона и предполагам има някаква връзка. Twisted Evil

Сега чакам ароматизатори и още един комплект карти, а и съм 7ма за печатите, Освен това и съм много напред за 5 неща и затва се надявам да няма скоро промени по призето, да не се бъгнат опашките, чееее #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт