Мами, при всяка смяна на пампата ли мажете с крем против подсичане?

  • 5 977
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 218
От самото начало мажа дупето само с бебешко олио по препоръка на педито. Използвам олиото на Бюбхен и досега не сме имали никакви проблеми. Само ако видя някъде, че леко се зачервява намазвам веднъж или два пъти с крем против подсичане, но това се е случвало само веднъж досега. А иначе с олио мажа при всяка смяна на пампата.
И аз така. newsm10 В началото пробвах с крем за подсичане на Нивеа но стана по-зле. От както взех от олиото на Бюбхен с невен съм многоооо доволна newsm74  Hands Clap

# 46
  • Мнения: 2 407
От начало, първите 2 седмици я мажех с крем за подсичане на Бюбхен, но пак се събира при гънките да знаеш, а сега само с олио на Бюбхен и нямаме проблеми!

# 47
  • На небето
  • Мнения: 5 530
В началото мажех, но сега мажа само при нужда, като видя че е леко зачервено. От болницата ни предписаха едно много леко правено кремче и сме доволни от него, бързо попива, лесно се маже и върши работа. Но ние по принцип не се подсичаме, много рядко се зачервява от ластика на памперса.

# 48
  • Мнения: 3 550
Аз мажа на всяка смяна. Той вече е голям и от 1-2 седмици пропускам по някой памперс.

# 49
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
До 3-я месец мажех с кремче на "Penaten" (много уважавам немските продукти) и вечер, след изкъпване ползвах същото кремче за гънките на крачетата, вратлето и мишниците (защото сме малко "по-тлъстички") + бебешки лосион също на "Penaten".
 Сега през деня ползвам само мокри кърпи, освен когато е акал - тогава мажа. Вечер, след къпане се глезим с масажи и масълца. Whistling

# 50
  • София
  • Мнения: 6 743
Като се роди мажех с едно кремче което ни правиха в аптека и то цялото тяло след баня.Сега пак след баня мажа с хидратиращо мляко на Чико.А спецялно за подсичане не съм мазала никога (да чукна не се е налагало!)

# 51
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Мага само след миене-сутрин и вечер.Не се мием на всяка смяна на пампа,ползваме мокри кърпи.

Последна редакция: пн, 06 фев 2006, 11:12 от Аурелия

# 52
  • на езерото
  • Мнения: 263
 С кремче против подсичане на Нивея мажа сутрин и вечер а при другите смени на памперса с Нивеа софт (пак е за бебета).

Общи условия

Активация на акаунт