Отзиви за Maclaren techno XT и Maclaren XLR!?

  • 25 045
  • 113
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17
В Лозенец...В MALL of Sofia има Mothercare, но там има само 1 модел изложен, мисля че Quest беше към 680 лв, много ми се видя, но може и да се бъркам за модела

# 46
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 421
ето тази нашата количка, дори е същия десен http://www.-spam081-/index.php?page=shop.product_details&fly … art&Itemid=27

Много е удобна, когато я взехме Борис беше на 3месеца и цяла зима си е бил с нея. В цената е включено и чувалчето. Много лека и маневрена количка, скоро ми се наложи да бутам една триколка на Кенгуру /такава ни беше старата количка/ разликата е огромна.

# 47
  • София
  • Мнения: 6 254
В Лозенец...В MALL of Sofia има Mothercare, но там има само 1 модел изложен, мисля че Quest беше към 680 лв, много ми се видя, но може и да се бъркам за модела
ами те са си скъпички по принцип... моята е Техно ХТ, предимството пред Куеста е, че е с по-големи гуми (супер за софийските дупки), има легнало положение и сенникът е по-голям. ето
всъщност като погледнах в кикиморско ц-во Куестът е доста по евтин от това, което са сложили в Mothercare - http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/6527

# 48
  • Мнения: 3 993
Adelante, в МОЛ-а нищо няма да намериш, те там не продават колички по принцип, ами дрехи. Иди в основния магазин на Mothercare на ул. Леге, там са количките на Макларън. Там имат всички модели, а могат и да ти поръчат от Англия. Няма друг магазин с по-голямо разнообразие на Макларън, макар че Mothercare не са официален вносител на марката в БГ. Другият магазин е Premaman, там поддържат асортимент от основните най-продавани модели на Макларън.

За цената на количката, която си видяла в МОЛ-а предполагам, че бъркаш модела, никъде Куест не струва 680 лв.! Simple Smile

# 49
  • Мнения: 17
Вчера ходих в Малечко и разгледах, имаше Techno classic - по стар-модел - с чувалче, матрак, сенник, поставка за главата за новородено, но я има само в кафяво с оранжево и тъмно синьо,  на кг. е колкото  Maclaren XT ! Аз друга количка не мога да харесам...никоя не върви така леко ( даже на плочките в магазина ) ! Така че почти съм се навила  Laughing

# 50
  • Мнения: 4 428
Момичета, аз този Макларън го гледам още откакто щях да купувам лятна за каката.
Добре, де вие как се оправяте по нашите прекрасни улици с тези малки колелца  newsm78 Аз трябва само по паркове и градинки да ходя  Rolling Eyes
И как е возята й, като няма амортисьори? Не друса ли много по павета и не минава ли по-трудно през каменисти участъци без омекотяване  newsm78
Аз основно заради това не я взех тогава  Rolling Eyes

# 51
  • София
  • Мнения: 6 254
Наистина върви много леко! Аз я ползвах известно време с борд за баткото и реално возих 2те деца в нея, е пак лесно се буташе, въпреки че ставаше по-тежка. Единственото, което им липсва, спред мен, е борд за детето да се хваща.

# 52
  • София
  • Мнения: 6 254
Момичета, аз този Макларън го гледам още откакто щях да купувам лятна за каката.
Добре, де вие как се оправяте по нашите прекрасни улици с тези малки колелца  newsm78 Аз трябва само по паркове и градинки да ходя  Rolling Eyes
И как е возята й, като няма амортисьори? Не друса ли много по павета и не минава ли по-трудно през каменисти участъци без омекотяване  newsm78
Аз основно заради това не я взех тогава  Rolling Eyes
на техното не са й малки колелата. аз съм с по-стария модел (не са гладки гумите) и са си съвсем нормални колелета като на Кам портофино, например, имах такава, или на Чиполино-то.

# 53
  • Мнения: 3 993
Момичета, аз този Макларън го гледам още откакто щях да купувам лятна за каката.
Добре, де вие как се оправяте по нашите прекрасни улици с тези малки колелца  newsm78 Аз трябва само по паркове и градинки да ходя  Rolling Eyes
И как е возята й, като няма амортисьори? Не друса ли много по павета и не минава ли по-трудно през каменисти участъци без омекотяване  newsm78
Аз основно заради това не я взех тогава  Rolling Eyes

Малки са колелата само на летните модели (изцяло летни!) като Куест, Воло, Триумф. На класическите модели като techno XT, XLR, Classic, най-новият Four Seasons - не са им малки колелата.
Возията е по-твърда в сравнение с колички с амортисьори. По павета друса много, трудно минава каменисти участъци. Добре е да се знае, че Макларън е английска количка, направена за английските условия, например 300-годишните английски морави.  Laughing
Но аз не си я заменям за никоя друга, защото няма друга количка толкова лека, маневрена, компактна и едновременно с всичко това - подходяща за новородено.  Peace
Днес например ходихме на пазар с малкото в дъжда, с една ръка бутам количката, в другата ръка - чадър нося.Детето заспа, аз натоварих количката с торби и пак лесно се бута с една ръка само. А като беше малка дъщеря ми и я гушвах в едната ръка, с другата сгъвах количката за има-няма 5 секунди. Ей това много ме кефи на Макларъна - лесното сгъване.

# 54
  • Мнения: 433
Аня, какъв е тоя борд с който си возила баткото? На мен ще ми трябва количка за породени деца съвсем скоро, а не искам да сменям Макларъна с нищо друго. Но не съм чувала и виждала още за тази модификация с борд. Или е твоя разработка?

# 55
  • Мнения: 693
Наистина върви много леко! Аз я ползвах известно време с борд за баткото и реално возих 2те деца в нея, е пак лесно се буташе, въпреки че ставаше по-тежка. Единственото, което им липсва, спред мен, е борд за детето да се хваща.

И аз да питам какъв е този борд (от къде мога да си купя), че чакам второ дете и с каката ще имат разлика година и половина Crazy

# 56
  • София
  • Мнения: 6 254
Бъги бордът е степенка, която се закача отзад на количка, за да се вози по-голямото дете (или пък по-тежък багаж  Mr. Green Mr. Green). Моят го купих от ибей, там има доста модели, вкл. и един, на който по-голямото дете може и да поседне. Тук в софия ги има май само в Премаман и Пигис-хаус (там са по 99лв., хубавото е, че можеш да отидеш лично с количката да се пробва на място). ето линк в k … 73;ей За разлика под 2 год. мисля, че е по-подходящ бъги под - седалка, която се закача встрани на количката, но излиза към 200 лв. (пак в ибея ги има). Ако искате вижте в темата за породени в общия форум, там сме ги дискутирали доста в старите теми.

# 57
  • Мнения: 693
Бъги бордът е степенка, която се закача отзад на количка, за да се вози по-голямото дете (или пък по-тежък багаж  Mr. Green Mr. Green). Моят го купих от ибей, там има доста модели, вкл. и един, на който по-голямото дете може и да поседне. Тук в софия ги има май само в Премаман и Пигис-хаус (там са по 99лв., хубавото е, че можеш да отидеш лично с количката да се пробва на място). ето линк в англ. ибей За разлика под 2 год. мисля, че е по-подходящ бъги под - седалка, която се закача встрани на количката, но излиза към 200 лв. (пак в ибея ги има). Ако искате вижте в темата за породени в общия форум, там сме ги дискутирали доста в старите теми.

Благодаря ти, за изчерпателния отговор и отделеното време  bouquet

# 58
  • Мнения: 17
Май само борд отпред си няма Макларъна, видях в И-бей едно като табличка за чашки, което се закрепя отпред, но не е само за Макларън, а и за други марки...но сега не мога да намеря линка  Confused Някой дали си е сложил някакъв универсален борд да се хваща бебока ?

# 59
  • София
  • Мнения: 6 254
аз слагах от едни висящи играчки на сгъваемата кошара (брат ми го отряза, че беше много дълго), но доста хлабаво стоеше и малкия го дразнеше. пробвах и борда на джордани чинке-то, не пасва идеално, но стои доста по-добре и стегнато.

Общи условия

Активация на акаунт