Месецът на любовта е, нека всеки да сияе!

  • 14 352
  • 553
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 919
Краси, нали знаеш, че Френда е способен на всякакви изненади Wink Така, че не питай повече, само ела на следващата среща Hug
Е как няма да дойда,да видя как танцува Френда! Laughing Joy Joy
Обличам потник и идвам. bowuu

# 316
  • Мнения: 1 710
Почвам нещо да се поизпотявам от предстоящите срещи. Край с баничките, отслабвам и ще видите вие - перде, та перде.... голо модераторско и какво ли още не  smile3533


Ия, чаках те да се появиш, за да питам за петицията. Нали знаеш, че твоето мнение е важно. Подписах...

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 14:20 от Maia Stoitseva

# 317
  • Мнения: 2 242
Краси, нали знаеш, че Френда е способен на всякакви изненади Wink Така, че не питай повече, само ела на следващата среща Hug
Е как няма да дойда,да видя как танцува Френда! Laughing Joy Joy
Обличам потник и идвам. bowuu

"САМО по перде" (това дето описа едната именничка) или "само по потник"
Четете правилно и вниквайте в смисъла  Joy Joy hahaha hahaha

# 318
  • Мнения: 919
И аз отслабнах от миналата среща с над 10кг.Ще ме видите. Laughing
Ия,подписах Hug и отиваме да спим,че малката е в къщи тая седмица с болно ухо.

"Само" няма да стане,Френд.  Grinning По една пола поне да облечем,а? Wink

# 319
  • Мнения: 882
Краси, като си отслабнала толкова много, какво ще ти гледаме с тоя потник? Joy

# 320
  • Мнения: 3 743
...
Ия, чаках те да се появиш, за да питам за петицията. Нали знаеш, че твоето мнение е важно. Подписах...

 Hug

Да ти кажа честно, моето мнение е малко по-различно Confused Писах го и в другата тема, че според мен нещата не стават така. Трябва да се обединят повече хора, петицията трябваше да е подкрепена от диабетна фондация/асоциация, от ендокринолозите.... Преди години, когато писах писма, жалби, молби и какво ли още не, къде ли не - навсякъде получавах стандартния отговор - сори ама не става Close

# 321
  • Мнения: 919
Краси, като си отслабнала толкова много, какво ще ти гледаме с тоя потник? Joy


Ти не се смей,а обличай потник и идвай Joy

# 322
  • Мнения: 3 743
Краси, като си отслабнала толкова много, какво ще ти гледаме с тоя потник? Joy


Ти не се смей,а обличай потник и идвай Joy

На следващата среща чакаме изненада от Радини Mr. Green

# 323
  • София
  • Мнения: 9 861
Краси,камера да искаш Laughing,имам разбира се.Може да се постарая да я забравя включена на някой танц с перде Whistling.обаче то трябва да ти идва отвътре Flutter.
Благодаря за поздравите!Общо взето празнувам днес и на 14февруари,празници да има!
Аз не съм отслабнала,ще има какво да гледате,та по тоя повод ви пускам нещичко за такива от моя калибър:
Ни щъ ни ляб, ни пасти, ни кифтета
от странна лудост съм обзета,
паласки вред стърчат трагично,
Мъжо ме гледа все критично.

Затуй пудкрепа вий ми дайти,
проблем страхотен е шъ знайти.
Аслъ на всичко съм готова,
да стана Ана Курникова.

Невъзможен глад от днес мъ гони,
ни влизам в никви панталони.
Реших!...Шъ хвърля мазната мекица.
Шъ ставам първа убавица!


Прати ми го една приятелка,не знам откъде е взето,обаче е супер!

# 324
  • Мнения: 446
Мая , възможно е кашлицата ти да не е алергична, а на нервна почва /например да не можеш "да дишаш" някого/. ПомислИ и за евентуални проблеми със жлъчката - от там също излиза хронична кашлица, много мъчителна.
Честит имен ден на Валетата. За мен поздравленията за имен ден са свързани с дърпане на уши, но вече няма да го правя - явно съм в малцинство. Само ще пожелая здраве и весел празник. За последно ми е било явно на Антоновден, но на брат ми ухото стана като палачинка  hahaha

# 325
  • Мнения: 1 710
Валяяяя  Joy Joy Joy Joy Joy

Силве, абе да ти кажа и на мен ми омръзна тази работа на парче и си признавам без бой, че го подписах само защото ти го подкрепи - знам колко важна кауза е това за децата с диабет, но пак ми прилича на глас в пустиня.

А за кашлицата - това е последният отговор, който имам - функционална дисфуния  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 на нервна почва.

# 326
  • Мнения: 2 425
Мая, това което ти го е писала DDBD, може и да излезе вярно. Аз по принцип съм с кашлица постоянна. Не пуша. Но нали ме знаете че имам проблеми с нервите. Имам проблеми и с жлъчката (2 камъка). Че дали и моята кашлица не е от това. По принцип когато се притесня много, започвам да кашлям страшно много, чак ми се повдига. А гърло боли ли те? Мен по едно време чак ме бяха пратили на зъболекар, от там на панорамна снимка, от там на зъбен хирург... Оказа се че имам и хроничен тонзилит.

# 327
  • Мнения: 882
Момичета, ако ще спазваме дрес кода, от сега да се уговорим: - Никакви китайски ресторанти Naughty Naughty Naughty
Не, че мен някой ме харесва слаба и вечно гладна, ама аз да си Ви мърморя #Cussing out

# 328
  • Мнения: 1 710
радинии, ако знаеш колко пъти те споменахме в китайският - че ако ни видиш, ще падне мъмрене - то ядене ли беше, като ядене. Затова следващият път ще е някъде с народни танци - барем това дето сме изяли да изразходваме.

# 329
  • Мнения: 2 425
Радини, то от това по-хубаво няма-вечно гладна и слаба. Де да бях и аз като тебе. Аз ако се отпусна сега да ям Whistling и ела да видиш кВо стаа  Mr. Green. На лято, не 75 кг. като миналото, ами ще съм сигурно 85 кг.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт