За сутрешния памперс

  • 2 262
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 427
Момичета,от известно време след ставане от сън памперсът на Йоана е сух ,а спи от 8.30 до 7 сутринта,без да се буди.Нормално ли е според вас?Притеснявам се,а забравих да попитам на консултацията   smile3538

# 1
  • Мнения: 920
Мисля е нормално - и нашия е така, само дето спим от 22-7. Когато спят дълбоко не пишкат. Даже вчера спахме следобед без памперс, че е подсечен от жегите и за 3 часа сън с леко пробуждане за 15-тина минутки не е пишкал нито веднъж.

# 2
  • Мнения: 1 427
Ох,аз нали съм паника и все си мисля за евентуални проблеми.

# 3
  • Canada
  • Мнения: 1 773
И нашият е почти сух сутрин - от 9 вечерта до 6 сутринта пишка най-много веднъж за общо 3 хранения междувременно.

# 4
  • Мнения: 1 800
При нас чак сух не е, но сравнително празен, а е с един памперс от 20.00ч до 8.00ч сутринта. Сега в жегите се буди за водичка и пишка повечеч, иначе доскоро наистина беше почти сух сутрешния памперс.

# 5
  • Мнения: 1 427
При нас също е така-или съвсем сух,или почти сух.Това е съвсем нормално,няма поводи за притеснения Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 663
Аз не съм сигурна дали е нормално
къде отива цялото мляко, което са изпили вечерта ?
Таня абсолютно никога не ми се е будила сутрин със сух памперс, ама никога просто
тъкмо напротив - пълен е до пръсване
може ли някой да обясни защо да е нормално ?
не ми е ясно и бих искала да знам....

# 7
  • Мнения: 292
Много странно ми се струва това да не пишка цяла  нощ едно бебче, ние сутрин махаме пълен памперс , а това да го оставя без памперс ........направил е фонтанчето  на 5 минута:pliass:

# 8
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Последните няколко седмици Габи пие доста сок през нощта и много пишка. През последната седмица се събужда сутрин опикана цялата, а от сряда до сега сменяме към 1-2 часа памперса. Тази нощ памперса не беше пропуснал, но беше доста пълен. Много рядко през деня ни се случва да е сух памперса.

# 9
  • Мнения: 5 299
И на мен ми се е случвало сутрин да е почти празен памперса,но не и сух,но в повечето случаи е доста пълен,а до преди седмица малката не близваше вода.Колкото и да твърдят,че бебетата нямали нужда от вода(първите месеци),бях започнала да се притеснявам,че то в тези жеги не се живее без вода.. baby_neutral

# 10
  • София
  • Мнения: 6 559
И моите (и двете) до 6тия месец нощем изпадаха в пълна летаргия - нито пико нито ако. Споко - такъв му е режимът на детето.  Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз вчера през ноща се очудих,  защото се събуди през ноща! Беше се изакала, но нямаше и ппомен от пишкано! Това стана в 4:30! Според мен тя си пълни пампата между 7 и 8 часа сутринта! Но как само го пълни ooooh!

# 12
  • Мнения: 2 489
Нашият памперс тежи едно кило сутрин

# 13
  • Мнения: 1 427
Аз вчера през ноща се очудих,  защото се събуди през ноща! Беше се изакала, но нямаше и ппомен от пишкано! Това стана в 4:30! Според мен тя си пълни пампата между 7 и 8 часа сутринта! Но как само го пълни ooooh!
И аз забелязвам ,че около 8 -8 и нещо вече е за смяна.Поне се успокоявам,че има и други така.При първа възможност ще попитам педиатърката.

# 14
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Дано няма проблем.
Сетих се, че моето диване има навика да се събужда около 3 ч, махаме пампата и пр, като е без пампа като по часовник се изпишва в 3:05, територия си очертава.
Аз забелязвам, че напоследък пампите не са много тежки, та май ще пробвам да му дам малко вода, която иначе хич не уважава.

# 15
  • Мнения: 1 427
Ама ние иначе си пийваме водичка.Докарваме ги до стотина грама.Затова и ми става чудно ,че пишка по-малко.Не че е съвсем сух ,но почти.Затова я изчаквам да се наяде и още около половин час и тогава вече е за смяна.

# 16
  • Монреал
  • Мнения: 631
Нашият памперс тежи едно кило сутрин
Е, чак пък кило... Wink  Shocked Аз съм теглила нашия с домакинско кантарче и повече от 400 гр. не е тежал. Но всичко е възможно.

# 17
  • Монреал
  • Мнения: 631
Ей, Мариянче Wink ,
при малките хора е така, както при големите. Някои големи стават да пишкат нощем по веднъж, че понякога и по няколко пъти, а други големи, след като заспят дълбоко, откарват чак до сутринта без пиш. И с малките бебоци е така.
Така че, "няа съ плашункаш" - цитирам един тати, познат на нашия тати, ама това друга тема Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 6 743
спи от 8.30 до 7 сутринта,без да се буди
Off: Как го постигате това със спането Thinking ,а сте мънички като нас.Моят син се буди към 2 и  в 5:30-6 пак.Нямам идея как да го накарам да спи от 8 до 6 поне?! newsm78

# 19
  • Мнения: 1 313
 Това е много индивидуално-не мисляя че има правило кога и по колко трябва да пишкат

# 20
  • Мнения: 1 427
спи от 8.30 до 7 сутринта,без да се буди
Off: Как го постигате това със спането Thinking ,а сте мънички като нас.Моят син се буди към 2 и  в 5:30-6 пак.Нямам идея как да го накарам да спи от 8 до 6 поне?! newsm78
Ив,не сме правили нищо ,за да спи така. Simple SmileПросто в началото след изписването спря да се буди в 12 за храна,по късно постепенно от 3 почна да се буди все по-късно и ето сега вече е на този режим.Понякога го откарва и до 8.Но за сметка на това през деня започна да спи все по-малко. newsm45Явно си расте мишлето.

# 21
  • Мнения: 5 577
Нашият памперс тежи едно кило сутрин
Е, чак пък кило... Wink  Shocked


Ние сме имали 850 гр, така, че е абсолютно възможно!

# 22
  • Мнения: 844
Моят човек вода не пие и понеже спи непробудно от 20.00 до 5 сутринта, памапата му е малко напишкана, хапваме и тогава я пълним, но така, че тичаме на чешмата от мноооого акита. #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт