You were always on my mind

  • 15 321
  • 306
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 711
Семирамида-видях те Wink. Добре дошла Hug .

Тук е, тук е Simple Smile
Каза че чете, сигурно ще пише скоро

# 31
  • София,
  • Мнения: 4 267
ДА тук съм наистина  Stop привет, привет на всички, но вместо да съм разостна ми се плаче и сърцето ми е свито  Cry

МИла МИмче искрано съжалявам за загубата на малкото съкровище Стефи Cry ПОчивай в мир мило дете! Flowers Rose Flowers Rose Дано там където си сега да си щастлива и спокойна и най вече да няма мъка  и болести! МИмче имаш и моята подкрепа, когато имаш нужда излей мъката си ще се почувстваш по добре. Наистина е хубаво като знаеш, че толкова много хора тук мислят за теб и се притесняват, че те подкрепят и разбират. БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА, че ВИ Има и че бяхте и с нас.
Аз незнам какво да кажа, но щом сме в къщи значи това е добре. ЗА съжаление имаше един момент в който бях спряла да мисля, да се моля изобщи да съществувам като виждах какво се случва с детето ми, но благодаря на Бог и на лекарите, че я спасиха - ОТНОВО.
СЕга спи милата доволна, че си е в къщи, в леглото си,  че няма вече да вижда лелите в бели престилки и с големите спринцовки. КАкъв кошмар и ужас преживяхме двете просто не е истина, не го пожелавам и на най злия си враг.
МОмичета много пазете дечицата, защото този нов вирус е някакъв АД. Отделението беше препълнено буквално от деца с вирусна пневмония, и повечето бяха много зле, с много висока Т, повръщане от секретите и разстройство, на системи, абе ужас. НО не само това, ами който влезеше там и също се разболяваше, всички майки изкарахме вируса заедно с децата си - аз изпих още един антибиотик там, но гадната хрема не ми минава #Cussing out

Искам да поздравя малката ни рожденичка Ади! ПАли да Ви е жива и здрава и много да ВИ радва! Hug
А също и месечинковците Hug


НИки, надявам се Алекс да е добре и да не се е заразила и тя с някой вирус.  Confused
ЩЕ чакаме с нетърпение времето да се постопли а и Алекс да я изпишат Praynig Praynig Praynig ЩЕ ти пиша на лични тези дни като имам време, че сега оправям багажа от болницата - всичко минава през пералнята и чешмата  -  врялата вода и сапуна, че ужас.

# 32
  • Мнения: 2 070
Дани Hugкакъв ужас сте преживели,дано всичко лошо е зад гърба ви Praynig
Съболезнования на майчицата,изгубила детенцето си Cry

# 33
  • Мнения: 4 589
Ехо,

привет и от мен. Добре минаха нещата, според д-р Куфарджиева има една идея подобрение, колкото и да е това, за мен си е крачка напред.Иначе Алекс ми се стори спокойна, спинкаше, погалихме се малко. Много е сладка, искам да си я гушкам вече, но има още време.

Най-сетне намерих необходимата хранителна добавка на Нестле и ще я поръчам утре. Тя е за бебета родени под 1000гр. И ваксината пристига от Турция. Там я намерих за 360 евро/50мл., в Германия е 780 евро/50мл. Ужас.

И така продължаваме ден за ден.

Дани радвам се, че сте си у дома. Бързо възстановяване.

# 34
  • София
  • Мнения: 39 761
Дани, радвам се, че сте у дома.

Пали, в предната тема писах, че тъкмо съм ти се похвалила по телефона... и Дияна я събори някакъв вирус. Носа на Алекс започна да хърка, твърди секрети. Пръсках стеримар.
Сега децата са ок. Но аз не мога да дишам и ми е супер гадно Sad

Николинка, радвам се и за вас с Алекс. Има време, ще я гушнеш Simple Smile

# 35
  • Мнения: 923
Добре дошла Дундурелке. Прегръдки и целувки за Вероничка Hug и за теб.
Браво на малката Алекс, дано се оправи по - бързо, за да може да се гушкате. Praynig

# 36
  • София,
  • Мнения: 4 267
Благодаря Ви момичета! Наистина друго си е у дома! ВЕроника иначе вече е добре, продължаваме само с инхалации по указание на лекарите. Аз обаче хич не се чувствам добре и си записах чес днес за пулмолог. Предния път почти бях оздравяла, но като влязохме в болницата и от децата явно и мен ме хвана вируса  Embarassed и нещата пак се влошиха, ходих там при една лекарка - пулмоложка, прегледа ме, каза ми да си направя едно изследване и ми изписа трети поред антибиотик. Направих изследването и ходих пак, но нещо тая жена не ми се видя много компетентна, абе общо взето се разочаровах много. Дано днес този при когото отивам да направи нещо повече по въпроса и да открият най сетне какво става и с моите бели дробове и да се оправя, че много ме е страх за Вероника - да не се разболее пак от мен! На всички болнички бързо да оздравяват.
Пали а какво става с вас? Как е Ади, мотилиума взе ли да ви действа, хремата понамаля ли?
ВИки, а как е малкия ВИкторчо, оправяте ли се и вие вече. Леле с тия антибиотици направо ще ни разбият. Знаеш ли питай за цитросепта, дали можеш да му го даваш на него, той май действа и за някои от бактериите които се опитвате да унищожите. В интерес на истината на мен явно той не ми помогна, но при вас може да подейства добре!
ГЕрка, как е Жорката, прави ли прощъпулника? Аз си бях наумила да го правя на 01,02, Embarassed но уви плановете ми не се осъществиха, защото доста си постояхме в болницата, но ще го направя може би другата седмица. СЕга забелязвам от една седмица, че Вероника започна много да ходи на пръсти - като балеринка, но като и се скарам и си стъпва на цяло стъпалце. ЖОро стъпва ли на пръсти. newsm78

НИки целувки на малката ни бузанка, пу, пу.

ХАйде много здраве на всички!  Hug Че още се оправям с багажите Blush

# 37
  • Мнения: 2 070
Дани,мотилиума,почна да действа почти веднага,кашлицата през ноща изчезна.обаче киселините не.върти се по цяла нощ.пием Зинат в момента,заради гадния стафилокок.отлагах цял месец обаче хремата стана гнойна и тече като река.Кънчева се развика по телефона,тази бактерия се лекува бе хора,щом съм казала за АБ,значи е необходим.сега ще звъня на Куфраджиева да питам ,за нещо за киселинитеАн Мари,то да не смее да се похвали човек,веднага се случва нещо неприятно.Нали се оправяте вече?

# 38
  • Мнения: 983
Дундурела, радвам се, че вече сте вкъщи. Надява се, че това ще е последният ви престой в болница  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 39 761
Децата са добре. И аз май вървя на подобрение, ама знам ли. Имам силна хрема, имам чувството, че ще си издухам мозъка. От хремата м боли и глава.
По принцип белите ми дробове са слабо място. А откакто си махнах и сливиците (на 27г) най-малката хрема слиза надолу. И се започва едно кашляне.
Замислих се да пробвам Цитросепта. Преди само на Дияна давах.

# 40
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ан МАри и аз съм така със същата хрема, ужасно е и съм страшно отпаднала и все ми се спи, пробвай с Цитросепта въпреки, че на мен не ми помогна Sick Слагам два вида капки, правя си и инахлации и нищо #Cussing out

# 41
  • София
  • Мнения: 39 761
Аз вчера бях много зле, днес като че ли съм малко по-добре. Вчера звънях на Джони да прибира Дияна, защото на мен очите ми се затваряха. Прибраха се и аз легнах, спала съм няколко часа. Джони виброцил е купил, и на спрей и на капки. Пия и вит. С.

# 42
  • Мнения: 4 589
Аз във вторник като не бях добре си купих Изопринозин за имунната система, витамини и пиех по 500мл фреш на ден и на следващия ден бях на крак. Пийте повече витамини, вода, и Изопринозин- а е малко скъп, но е много добро средство, сега като има толкова грипове.

Сестра ми каза, че Алекс днес е стабилна. Ще й преливат кръв отново, защото хемоглобина е нисък, а може и заради това да се затруднява с дишането. Аз ще ходя след малко да я видя.

# 43
  • София,
  • Мнения: 4 267
Много целувки на малкото слънчице НИки, дано всичко е наред! Praynig

# 44
  • Мнения: 1 685
Семирамида HugЖоро, на пръсти не стъпва  .На Вероничка ,можеш да и правиш масажи на ходилата ,пръсчетата.Ще видиш, че стъпването на пръсти ще отшуми.Пчеличке Heart Eyesкак сте с мими?  Ние с Жоро си бяхме малко в Карнобат ,за това не съм писала няколко дни  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт