Гледате ли новините? Двойно убийство на деца....

  • 13 389
  • 450
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 212
Да, имам в предвид, че повече няма да го защитавам, както всеки път го правя. Става дума за българина!

Само да вметна че въпросния "човек" се оказа че не е българин. Български гражданин е, но не е българин - има разлика все пак.

# 61
  • София
  • Мнения: 62 595
Бинито,

Ами, ако щеш вярвай! Значи много слабо познаваш хората и реакциите им в стресови ситуации, особено в такива, в които се лее кръв. Точно, защото мъжете в селото го познават не искат да се занимават. Никой не иска да се занимава с агресивни и въоръжени. Полицатие специално ги обучават, а ти очакваш от обикновени хора да са хладнокръвни.

Брей, докато напиша 2 изречения и още постове има публикувани!

# 62
  • София
  • Мнения: 2 840
О, я да видите как рипат на бой, ако им крадат нещо в градините.
Готови са да си бранят имуществото с риск за живота.
А като ще си коли детето...това не касае никого ЛИЧНО.

# 63
  • Мнения: 41
Темата ми за смъртното наказание е изтрита! Да живее свободата на словото!

# 64
  • София
  • Мнения: 2 840
Да, имам в предвид, че повече няма да го защитавам, както всеки път го правя. Става дума за българина!

Само да вметна че въпросния "човек" се оказа че не е българин. Български гражданин е, но не е българин - има разлика все пак.

Е, как да не е?!
Нали бил помак?

# 65
  • Мнения: 457
Именно, Борисе, този факт не исках да коментирам! Защото разбрах, че е ром. Ето затова си направих извода, че не са се намесили съселяните му. И тук веднага ми изниква реакцията им Sad "Ами цигани, да се оправят, едни циганета по-малко в селото ни"! Ето това е страшното, което веднага започва да ми кънти в главата!

# 66
  • Мнения: 212
А като ще си коли детето...това не касае никого ЛИЧНО.

Може би хората в това село са на принципа - "Негово си е може да си го прави каквото иска"....

# 67
  • София
  • Мнения: 62 595
Така е. То си има и много голяма доза късмет да попаднеш на свестни родители.

# 68
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Потресена съм от чудовищния мащаб на престъплението.
Горките дечица Cry

# 69
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Хората изперкват тотално...
Потресена съм..

# 70
  • Мнения: 84
Аз не мога дори да проумея как човек може да извърши такова нещо, и то на дете, и то на собствените!
За наказанието какво трябва да бъде няма да коментирам. Каквото и да е - няма да е достатъчно.
Жалко, много жалко за дечицата!  Flowers Rose

# 71
  • Мнения: 324
Ужасно е случилото се...
Но нека не нападаме хората от с. Осиково като цяло! Това село е с около 600-700 души (сигурно половината са по Испания и Португалия или на квартира в града); зима е, било е вечер - колко хора според вас са се разхождали по улиците? Дали в тъмното можеш да видиш какво прави бащата и ще повярваш ли на очите си? И какво можеш да направиш, ако виждаш какво става, но си сам и всичко става толкова бързо?
Аз ще викам и ще тропам по съседните къщи за помощ, но няма да отида да се боря с въоръжен мъж, не вярвам, че ще преодолея страха си.
Децата със сигурност са викали. Но пак зависи как и какво са викали, дали е могло хората да разберат от виковете какво става...
Да почиват в мир дечицата!
Дано пострадалите оцелеят, ако желаят това!

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 11:23 от Слънчогледка

# 72
  • София
  • Мнения: 15 471

 
Полицията издирва 29-годишния убиец, който се укрива и се предполага, че е въоръжен!

Това е той, не изглежда луд, но никой не знае какво му е в главата.

# 73
  • Мнения: 1 120
Сега чета , че е било планирано и е споделил със съселяните си  Sad

Гоце Делчев. Началникът на РПУ-Гоце Делчев главен инспектор Ангел Поюков заяви, че от снощи са започнали действия за издирването на Манчо Панюков. Вчера той уби двете си деца и подпали дома си в гърменското село Осиково, съобщи кореспондентът на радио “Фокус”- Пирин. Към момента обаче действията нямат резултат.
В района има засилено полицейско присъствие.
Местните хора твърдят, че Манчо е планирал действията си. Два дни преди убийствата той е споделил със съселяните си, че е много отчаян, че има много дългове, които не може да върне. Поради тази причина, е твърдял, че е най-добре да убие всички, включително и себе си и да запали къщата. По този начин да се сложи край на всичко. Хората са го разубеждавали, но никой не е повярвал, че думите му може да се реализират. Манчо се е появил вчера в механата в селото, където се почерпили и се е държал странно. По-късно са го видели как купува две туби с бензин, проследили са го до дома му, но не са открили нищо нередно и са си тръгнали. Минути по-късно къщата пламва, намират и децата му. Манчо е убил първо по-малкия си син Иво, като е размазал главата му на тротоара пред дома. В същото време по-голямото момче Еди вижда случващото се, плаши се и бяга. Бащата го настига след 100 м и го убива.

# 74
  • София
  • Мнения: 15 471
Уф, и какво са му виновни децата, като не издържа повече що не се е самоубил той, а трепе всичко наред и бяга?

Общи условия

Активация на акаунт