Знаете ли кого видях 8

  • 32 511
  • 358
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 450
Белослава в Сити Център София . Много невзрачна ми се стори..
Виждала съм я само два пъти и беше толкова мила,естествена и красива.Много положителен човек.Определено съм и фен.

# 46
  • Мнения: 1 484
Видях  Бойко  Борисов  на  плажа  в  с.Обзор  .
е  как бре, нали беше по това време у Чикаго  Rolling Eyes
  Няма  лъжа няма измама  ,беше  с  някакъв  депутат  но  не мога  да  му  кажа  името  ,не  се  сещам  в  момента.И  една  горила  вървеше  отзад  зад  тях.Не  знам  за Бойко  но  охраната  голям  пич  беше.Повече  гледах  него. Laughing

# 47
  • Мнения: 80
Аз пък лятото на откриването на един "Фюжън" ресторант видях ЕВг. Минч. е един пич има го и документирано, голям майтап падна Simple Smile

# 48
  • Мнения: 4 435
Видях  Бойко  Борисов  на  плажа  в  с.Обзор  .
е  как бре, нали беше по това време у Чикаго  Rolling Eyes
  Няма  лъжа няма измама  ,беше  с  някакъв  депутат  но  не мога  да  му  кажа  името  ,не  се  сещам  в  момента.И  една  горила  вървеше  отзад  зад  тях.Не  знам  за Бойко  но  охраната  голям  пич  беше.Повече  гледах  него. Laughing

Обясни пак, че това е било лятото, защото всички се шашкат.

Ето предният читат на момичето:

Цитат
Лятото  .Той  има  хотел  там  до колкото  разбрах  от  нашата  хазайка.Чак  сега  видях  темата  и  реших  да  го  напиша.А  миналата  седмица  видях  Устата  идва  да  пее  в  една  дискотека  в  нашия  град.

# 49
  • Мнения: 1 484
Видях  Бойко  Борисов  на  плажа  в  с.Обзор  .
е  как бре, нали беше по това време у Чикаго  Rolling Eyes
  Няма  лъжа няма измама  ,беше  с  някакъв  депутат  но  не мога  да  му  кажа  името  ,не  се  сещам  в  момента.И  една  горила  вървеше  отзад  зад  тях.Не  знам  за Бойко  но  охраната  голям  пич  беше.Повече  гледах  него. Laughing

Обясни пак, че това е било лятото, защото всички се шашкат.
ЛЯТОТО
Ето предният читат на момичето:

Цитат
Лятото  .Той  има  хотел  там  до колкото  разбрах  от  нашата  хазайка.Чак  сега  видях  темата  и  реших  да  го  напиша.А  миналата  седмица  видях  Устата  идва  да  пее  в  една  дискотека  в  нашия  град.

# 50
  • Мнения: 2
Дано само колегите от Шоу,Щок,Папарак и т.н. видят на време уточнението,че случката с Бойко е от лятото,че нищо чудно да го изкарат морж,ходещ  зимата на плаж   Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 352
Део - връщаше се от тренировка явно, с един сак.


И аз го видях вчера така на ул.Цветна градина в Лозенец  Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 4 294
Юлияна Дончева в един джип до НДК

# 53
  • Мнения: 4 785
  Лятото  .Той  има  хотел  там  до колкото  разбрах  от  нашата  хазайка.Чак  сега  видях  темата  и  реших  да  го  напиша.А  миналата  седмица  видях  Устата  идва  да  пее  в  една  дискотека  в  нашия  град.

Той има участие в един хотел. И името знам и с кой е ортак, че бая време се подвизавах на работа в един съседен хотел. Но май ще си спестя имената. Даже именно в този хотел отсядаше и един високопоставен политик, с който често влизат в полемики по медиите  #Crazy

# 54
  • Мнения: 14
Део - връщаше се от тренировка явно, с един сак.


И аз го видях вчера така на ул.Цветна градина в Лозенец  Peace
Значи горе-долу в едно и също време сме го видели Grinning
А днес пак видях Графа с почти същата визия.
И Миглена Ангелова видях - супер стилна и с много скъпарски дрехи.Много свежа и подмладена ми се видя.На екрана ми изглежда като бабичка,а на живо все едно е 30 годишна мутреска Laughing

# 55
  • София
  • Мнения: 577
Иван и Андрей от "Сблъсък" с голям Ягуар- страшно тежко го дават тез момчета, ей ooooh!

Сив ли беше? Ягуар-ът?
И аз да се запиша в новата тема: Мъжа на Андреа, някакъв боксьор бил, във Fancy в CCS. Много зле изглеждаше и оглеждаше мацките в заведението. Беше с някакъв мъж, Андреа не се мяркаше никъде.

# 56
  • Мнения: 1 768
Тони Дачева -  гранддамата на попфолка в  ресторант "Троян ПлаЗа".Голяма певица и страшно мил,естествен и поЗитивен човек. Heart Eyes

# 57
  • София
  • Мнения: 23 096
Аз пък видях в един жълт вестник как са си написали цяла страница от тук споделеното  Mr. Green Нещастници, к`во да ги правиш  ooooh!

# 58
  • Мнения: 80
този ягуар май и аз съм го виждала с Иван и Андрей, обаче миналата година пред хотел "Оазис" в Слънчев Бряг  newsm78

# 59
  • Мнения: 2 407
Аз пък видях в един жълт вестник как са си написали цяла страница от тук споделеното  Mr. Green Нещастници, к`во да ги правиш  ooooh!
И аз ,писна ми.....

Общи условия

Активация на акаунт