Усетихте ли кризата?

  • 7 574
  • 166
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 072
Не усещам кризата и започвам да изпитвам вина от това.

# 46
  • Мнения: 516
Летяща, кому беше нужно това?  Rolling Eyes

# 47
  • София
  • Мнения: 337
Да, за съжаление Sad

# 48
  • Мнения: 1 217
Ох,Летяща,аз тамън рекох,че съм сама и на мен взе гузно да ми става Hug Убедила съм се-и с кино,и без кино,пак оставаме без пари поне 5 дни преди заплата понякога,така че няма да се лишавам от малкото удоволствия,които си позволяваме от дъжд на вятър.Ако въпреки дребните радости като шоколад,бонбони и боулинг веднъж месечно ми оставаха пари-да,бих си спестявала,обаче ако сега го направя,значи да прекарам живота си в пестене,не,мерси.
Калина,приемам че в може би е в мене грешката,обаче не ме мисли.Ни от невидими,ни от реално съскащи се страхувам.

# 49
  • Мнения: 1 072
Не разбирам реакцията ти, Флор.
Най-малкото на Келеш, след като е попитал.

# 50
  • Мнения: 3 268
Охх,аз кризата тепърва ще я изпитам,че май месец имам абиториент.Още нищо не сме купували,направо не ми се мисли,ама да ми е жив и здрав,ще го докараме,няма начин.

# 51
  • Мнения: 516
Нямам предвид първата част на изречението ти, Летяща. Прости ми, но звучиш цинично.

# 52
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 710
Мишона, каза го много добре. За съжаление си ужасно права.
Летяща, безметежно летене без принудителни кацания ти пожелавам! Би хепи!

И все пак нека бъдем честни. Ще има и такива, които няма да усетят кризата, а дори ще я използват, за да натрупат повече средства и да заемат по-добри позиции, когато нещата се стабилизират. Дай Боже всекиму такъв нюх и пари за отскок.

# 53
  • Мнения: 3 268
Имам приятел в модния бизнес.Няма да казвам за коя модна къще работи,но наскоро ми каза,че оборотът им рязко скочил,защото богатите,които досега са купували дрехи от чужбина,залагат вече на качествено,но на малко по-ниска цена.А и те работят само с платове на Долче и Габана и Валентино.

# 54
  • Мнения: 1 072
О, сигурна съм, че на всеки четящ ще прозвуча по различен начин. 
Не ме хокай, Флор. Знаеш, че не съм цинична. Grinning

# 55
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Не съм я усетила пряко, но я виждам навсякъде около мен.

# 56
  • Мнения: 1 217
Какво цинично виждаш в думите на Летящата,Флор? При положение,че полага  доста труд за себе  си и околните,че от никого не е тръгнала да краде,нито пък да се присмива на нечий недоимък,защо трябва да се чувства виновна? На мен ми звучи по-скоро тъжно,че съжалява за това, че има хора,които не могат да си купят хляб и мляко.Въпреки всичко по-добре да се опитаме да помогнем,кой с каквото може,отколкото да се вайкаме,че тайфунът наречен "глобална криза" е затъмнил слънцето и изход няма.

# 57
  • Мнения: 7 474
Пряко не, защото започнах работа и дойде малко свежа кръв в бюджета,
но около мен я виждам много ясно. Confused

# 58
  • София
  • Мнения: 38 554
И аз започнах работа, а кризата засега само ме радва с намаленията по магазините.
А скоро и на цените на жилищата!

# 59
  • Мнения: 4 892
Въпреки всичко по-добре да се опитаме да помогнем,кой с каквото може,отколкото да се вайкаме,че тайфунът наречен "глобална криза" е затъмнил слънцето и изход няма.

Добронамерена сте, Катюнгелчева, ама това е наивно. Съжалявам.
Може би най-напред да помогнем с положителни мисли. Така и направих, но комшията каза, че оня ден е обядвал с положителни мисли, вчера пак и то обилно, ама днес не му се яде такова, не го засищало. Моли за 5 лева за хляб и мляко. Щял да ги върне.
И аз у нас не я виждам кризата, понеже никога не сме били нито много добре, нито много зле, все сме долу-горе,  обаче около нас - трябва да ви кажа - види се и от самолет.

Общи условия

Активация на акаунт