Цвят на очите

  • 31 897
  • 246
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 172
Оф топик.

Малеее, Елфичка, ти смело си се заела да правиш отбор! Laughing  bouquet
Кога успяхте? До онзи ден сякаш беше с едно детенце още и спорихме за терлиците Joy
Браво!

Ами не се помайваме  Laughing

За какво терлици сме спорили  Mr. Green

# 241
  • Мнения: 3 483
Няма значение Laughing Joy (спамихме чужда тема)
Още веднъж поздравления!  bouquet

# 242
  • Мнения: 77
Моето бебе се роди със сини очи,мъжът ми е със сини очи и ще видим дали ще се променят.голямото ни дете се роди със сиви очи и сега и са като моите пъстри

# 243
  • Мнения: 673
Моята дъщеря се роди с тъмно сини очи. В момента са и синьо-зелени. Аз съм със зелени, таткото е с кафяви. Много ми се иска нейните да са светли също, но ще видим. Каквито такива в крайна сметка, важното е да е жива и здрава.

# 244
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Да, може да се промени цветът на очите

Но най- важното е да са живи и здрави.

# 245
  • Мнения: 2 376
На пук на генетиката, дъщеря ми се роди със сламено руса коса и сини очи. Кой знае откога тия гени са се е влачили в семейството без да се проявят Simple Smile Докторката още на няколко дни, каза че цветът е ясно изразен и ще си остане така.

# 246
  • Мнения: 925
Моят син се роди с тъмно сини очи, и си мислех, че ще остане с такива, тъй като в семейството на баща му всички са синеоки . В момента е с кафяво - зелени очи, които си смент цвета в зависимост от светлината /като моите  Heart Eyes /. Явно моят ген се оказа по-силният в семейството - за пореден път  hahaha
Да, може да се промени цветът на очите

Но най- важното е да са живи и здрави.
Да, наистина е най-важно да са ни живи и здрави  Hug

Общи условия

Активация на акаунт