Когато се скарате с мъжа си..

  • 7 175
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
И да пие и не ,скандала е невъзможен -Козирог ,мълчи ,и после като ми мине пита какво толкова е станало #Cussing out

# 61
  • София
  • Мнения: 23 098
При нас най-драстичното скарване е двамата да сме цял ден в две различни стаи вкъщи. Не мога да го държа "на сухо" по простата причина, че не съм мазохистка! Когато имаме проблем го решаваме чрез приказки, нали затова имаме уста, а не като се цупим или като всеки си хване багажа и бяга нанякъде  Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 3 390
Абе,как без секс, бе, мацка?! newsm78

# 63
  • Мнения: 4 068
За 9 години заедно сме се карали много ясно при това и сериозни караници е имало. Никога не съм се изнасяла от дома ни обаче нито пък той. И никога не съм го лишавала от секс нито пък той мен. Ако някога си събера багажа поради някаква причина то ще е завинаги. Това иди ми дойди ми не го разбирам аз. Караме си, помълчаваме си известно време и легнем ли си в леглото вечер се гушваме дори и да не си говорим и това е-на другата сутрин обикновено е милано всичко. Имай предвид, че мъж ми не е от хората, които се извиняват с думи-това му е много трудно. Обаче по знаци в поведението му към мен аз разбирам, че съжалява/ако той е бил причината за скарването/ и търси извинение. Така е при нас.

# 64
  • Мнения: 830
Абе,как без секс, бе, мацка?! newsm78
И аз това се чудя, секса след като сте се сдобрили е най-хубав!

# 65
  • Мнения: 593
Като се скараме, се сдобряваме.
Когато двама души живеят заедно, малко или много се поскарват. За дребни неща, обикновено. То стига единия да е изнервен и почва да си търси причина да се заяде. Аз като видя, че мъжа ми е изнервен и затова се драчи, просто се опитвам да го успокоя, вместо да му отвръщам със същото. Помага. И той постъпва по същия начин, ако изнервената съм аз. Виж, ако и двамата сме изнервени - тогава минава по-трудно  Mr. Green
Но все пак това е нормално. Като си се събрал с някого за цял живот, не можеш да очакваш през цялото време всичко да ти е "цветя и рози". Важното е любов да има!  Heart Eyes
Късмет, момичета!   Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 3 390
Като си се събрал с някого за цял живот, не можеш да очакваш през цялото време всичко да ти е "цветя и рози". Важното е любов да има!  Heart Eyes
Късмет, момичета!   Peace
Абе, понякога дори и любовта да не е толкова силна, нещата са наред, ако имате нужда един от друг и се чувствате зле, когато сте разделени!

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Абе,как без секс, бе, мацка?! newsm78
И аз това се чудя, секса след като сте се сдобрили е най-хубав!

Да, подкрепям ! Обаче след като вече е станало сдобряването. На ядосано какъв секс.

Общи условия

Активация на акаунт