Предаването на Росен Петров

  • 3 282
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 544
Не искам историята да се представя по комерсиален начин, за да бъде интересна на тийнейджърите например. За тази цел си има други форми - комикси, филми и т.н.
Забележките към предаването ми са неподходящото време на излъчване (може би зрителите затова очакват нещо друго), силният музикален фон по време на говор, многото реклами.
Успех на предаването и да намери своята аудитория в друго време!

# 16
  • Мнения: 371
Поздравляния за предаването  bouquet Темите, идеята, начина на поднасяне, всичко ми харесва Peace Само как решиха, че събота вечер е най-подходящото време, незнам.? Това е сериозно предаване и се радвам, че чувството за хумор на г-н Петров не се проявява. Още веднъж: БРАВО на екипа!!!

# 17
  • Мнения: 3 695
Антипатичен ми е Росен Петров. Вероятно и предаването му няма да ми хареса.

# 18
  • София
  • Мнения: 203
Росен Петров не ми е любимец, но предаването му ми харесва и определено ще го следя с интерес. Мен часът ме удовлетворява - детето е заспало и аз мога да се отпусна и да се изкефя на нещо съдържателно и интересно. Честно казано, омръзна ми от всички телевизии да ми навират разни жълтини, чалгаджийски и мутренски истории, разни глупави реалити-та и т. н.

# 19
  • Мнения: 76
Нещо не си пасват/предаването и Росен Петров/, макар че той е много голям родолюбец, нещо куца........Има нещо което не е ........Да, можеби и часа на излъчване не е избран правилно.И аз очаквах нещо повече.

# 20
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
аз гледах само предаването, в което разказаха за Вазови (мислех, че то е 1вото). учудих се, че е толкова късно, но пък много ми хареса историята за семейството на Вазов. мисля, че е добре някой да разказва за миналото ни, защото ние сами едва ли ще седнем да четем и търсим подобни (интересни) факти (поне повечето хора са така). обаче не мисля, че ще го гледам пак.. просто нещо в повече ми идва патосът и тупането в гърдите, а и този късен час.. може би ще върви за фон.

# 21
  • Мнения: 929
Аз гледах последното предаване беше ми интересно, обаче не можах нещо да го догледам.

# 22
  • Мнения: 21
Росен Петров вече ми звучи много изтъркано с тези негови теми още от предаването на Слави.А пък денят и часът на излъчване са меко казано нелепи!

# 23
  • Мнения: 2 516
Гледам го с интерес Peace
Тази седмица темата ще е за боевете край Шипка.Определено ще го гледам Simple Smile

# 24
  • Мнения: 121
мислех да го гледам,ама като гледам коментарите май ще го пропусна Rolling Eyes

# 25
Много исках да гледам това предаване,но поради часът му на излъчване, досега не мога да го проследя по БТВ. Та затова го потърсих в нета.Но след като попаднах на вашите коментари се чудя дали си заслужава търсенето newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 6
Много исках да гледам това предаване,но поради часът му на излъчване, досега не мога да го проследя по БТВ. Та затова го потърсих в нета.Но след като попаднах на вашите коментари се чудя дали си заслужава търсенето newsm78
Спрях да го гледам след третото излъчване. Може пък нещо да се е променило към добро?!

# 27
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Когато го рекламираха ми се стори , че ще интересно. Оказа се пълна скука!!!

Общи условия

Активация на акаунт