The Amazing Race 14

  • 8 104
  • 195
  •   1
Отговори
# 30
Гледах го. Участниците, които си харесах се класираха мнооооого добре. Много ме е яд за едни, които останаха въпреки всяка логика в надпреварата. Направо не мога да ги гледам. Надали биха направили добра игра. Дано следващия епизод да са те Praynig

Да съгласям се на 10000 процента.. Яд ме е за един определен отбор който извади голям късмет и някак си се промъкна между капките.. Нищо, и техния ред ще дойде!

# 31
  • Банкя
  • Мнения: 823
Miriel, Stefoto Определено ще им дойде и техният ред, даже като гледах "Моменти от следващия епизод" май ще е скоро. Whistling

Обаче не съжалявам за тези, които отпаднаха, щеше да ме е повече яд, ако предпоследните бяха отпаднали. Peace

Иначе първоначално си бях избрала адвокатите, но започнаха отначало с игричките, та ще видим.
Определено ми допадат отбори, който се вписват в идеала на перфектния отбор (спортна форма, издръжливост и т.н.). Симаптични са ми Марги и Люк, Мел и Майк, може би и Марк и Майкъл, възрастната семейна двойка Брад и Виктория. Както писах преди, още ми е рано, да преценя, кой отбор ми е любим. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 491
Ох, току що влизам в къщи  Crazy Crazy Crazy
Правя една баня и сядам да гледам, направо се чувствам като изоставяща  Joy Joy Joy
После ще пиша аз кой съм си заплюла  Mr. Green

И междудругото, аз смятам, че в тази игра не са чак толкова важни похватите, а крайната цел - да финишираш първи и да вземеш милиона!

# 33
Oпределено и на мен отпадналите не ми бяха фаворити но когато видях cast-a и през ум не ми е минавало, че те ще бъдат елиминирани първи?

# 34
  • Мнения: 1 491
На следващият етап предвиждам отпадането на Стив и Линда  Laughing Ако се бяха позалутали още малко да търсят пеещите, можеше Престън и Джен да финишират преди тях  hahaha  За сега гледам адвокатчетата имат лека стратегия, стюардесите са хитри,  Марги и Люк според мен ще бъдат силен отбор, но подценяван от останалите.... Ех, предположения  Laughing  Сега два месеца ще "обикалям света"  Joy

# 35
Стив и Линда определено няма да се задържат още дълго. Чудя се как изобщо са ги избрали, очевадно е, че са слаб отбор.

# 36
  • Мнения: 1 491
Чудя се как изобщо са ги избрали, очевадно е, че са слаб отбор.

Стефо, това се нарича "таргет група".... По принцип няма ограничение за възраст (от пълнолетен нагоре), пол, раса, вероизповедание и т.н. Иначе спокойно някой недоволен, че не е избран би могъл да ги съди за дискриминация и като стой та гледай как ще спечели делото! И точно защото е риалити, не може да има само спортни и атлетични двойки, населението на САЩ не е съставено само от такива индивиди

# 37
  • Банкя
  • Мнения: 823
Стив и Линда определено няма да се задържат още дълго. Чудя се как изобщо са ги избрали, очевадно е, че са слаб отбор.
Да не би Дейвид и Мари да изглеждаха силен отбор, а докъде стигнаха, та и за All Stars ги поканиха. Peace


Сега два месеца ще "обикалям света"  Joy
И ние с теб, и ние с теб. Joy Joy Joy

# 38
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
На мен ми допадат Тами и Виктор, Марги и Люк и донякъде Аманда и Крис и Мирк и Майкъл. Люк направо го съжалих когато трябваше да скача. Аз в този момент сигурно ще си скъсам гърлото от викове, а той беше безмълвен. Колко ли стресиран е бил, обвит в тишина Sad  Стюрдената обаче не отрони и звук, голямо самообладание Peace

Гледах епизода със сиренето точно когато Димана спи и едвам сдържах смеха си, а швейцарците умряха да се присмиват на амариканците.

# 39
  • Мнения: 1 491
едвам сдържах смеха си, а швейцарците умряха да се присмиват на амариканците.

Да, а аз по нощите и като се разхилих, съседката от горе започна да тропа  ooooh!  Joy Joy Joy  Каквото и да си говорим, това на Стив и Линда си беше супер успешна стратегия, да ги свалят четирите пити на един път. Точно това ги спаси и им помогна да не отпаднат.

(а в миналия сезон, когато маршируваха, руснаците не се ли попикаха да се хилят и да се присмиват на Андрю и Дан   Joy Joy Joy )

Акси, аз пък много се радвах на Дейвид и Мари. Бяха ми едни от любимците. Не смятам, че за all star трябва да се канят само първенците. Мари имаше толкова добро сърце, а колко бяха потресени от гей-а... И въпреки всичко дори се сприятелиха с него... Дълбока провинция (red-head май им беше американският термин), които никога не бяха напускали територията на родният си щат и въпреки това отворени за новото...


Направо си се редактирвам  Mr. Green

До 24.02.09 се приемат молбите за участие в кастинга за 15-тия сезон....  А братовчедка ми, която се води американска гражданка ( Crazy) не може да бъде облъчена от кака си (моя милост) да се запишем да участваме  Cry

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 09:16 от violetblue

# 40
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Тези двамата бяха големи душички:

# 41
  • Банкя
  • Мнения: 823
До 24.02.09 се приемат молбите за участие в кастинга за 15-тия сезон....  А братовчедка ми, която се води американска гражданка ( Crazy) не може да бъде облъчена от кака си (моя милост) да се запишем да участваме  Cry
Ей, това си е направо страхотна възможност, която не трябва да се изпуска. Няма ли убеждаване братовчедка ти, някой друг роднина не може ли да ти помогне? Или пък ние? Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 1 491
Току що реших да се направя на ударена и да пратя документите за участие на мен и мъжа ми  Mr. Green  Яд ме е, че няма да пристигнат до 24.02.  ooooh! щото и филмче трябва да си правим с дължина до 3 мин   Rolling Eyes Ако ли не, тъкмо ще са ни подготвени за 16-ти сезон  hahaha  Whistling

# 43
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
А аз всеки сезон очаквам да има сцени и от България Wink

# 44
  • Мнения: 1 491
Ами, нали казаха, че в този сезон за първи път отиват в Румъния... Да се надяваме, че в 15-тия ще дойдат и до БГ  fingerscrossed   

Общи условия

Активация на акаунт