При кой Д-р да раждам в Бургас

  • 18 592
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 675
И аз двата пъти раждах с уговорка с акушерка - Стефка Узунова. Много съм доволна. Д-р Люцканов беше дежурният лекар при второто раждане и ми направи много добро впечатление. В сравнение с Дорийска, например е много по-добър избор. Не, ч енякога ще препоръчам Дорийска за каквото и да е. Mr. Green

# 46
  • Мнения: 668
И аз бих те посъветвала да се уговориш с акушерка, аз съм с много добри впечатления единствено от Батлева, а ако държиш да се уговориш и с лекар аз ти препоръчвам Люцканов
И аз раждах при д-р Люцканов. Много съм доволна, много мил лекар  Peace /само че бях секцио/, ако наистина става въпрос за нормално раждане е по добре уговорка с акушерка. Леко раждане.   bouquet

# 47
  • Мнения: 18
Цялата бременност както и самото раждане бях при д-р Драгнева, супер лъчезарен и вечено усмихнат човек ,не на последно място отличен лекар.Искам само да предупредя всички бъдещи майки да внимават кой си избират защото вече станаха доста случаите на лекар след уговорка който не вдига телефона си през ноща.Моето раждане започна в 3 през ноща д-р Драгнева веднага вдигна телефона си и се отзова на мига.Раждането ми беше първо но мога да кажа че имам само добри спомени ,условията в Бургаската болница не са перфектни ,но за 4-5 дена се издържа. Друго което искам да споделя е че д-р Драгнева има специална обезболяваща терапия която само тя прилага,аз лично болка не съм изпитвала(родих секцио по мед.причини) и се възстанових още на 10 ден напълно.

# 48
  • Мнения: 300
И аз да се запиша тук.Здравейте на всички майки бъдещи и настоящи!Въпреки че съм раждала преди доста време да кажа че аз раждах със акушерка Стефка Узунова и съм много доволна !Всичко бше ОК!

# 49
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 535
aз отидох при Иванов в 9-тия месец щото Ризова ме излъга и беше немарлива към мен-щях да родя в 6-тия месец.
Иванов е малко по тих в смисъл не говори много много но...... върши работа.Аз раждах секцио защото нормално е забранено при мен но той самия е за нормалното раждане .Моята кума е раждала нормално при него и е адски доволна.
за парите го питаш и той ти казва

# 50
  • Мнения: 41
Някой има ли представа в екип с коя акушерка работи д-р Иванов?

# 51
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Някой има ли представа в екип с коя акушерка работи д-р Иванов?


предполагам със всяка, зависи от смяната. Незнам да има точно определена, защото смените на акушерките и лекарите не си съвпадат винаги  Peace

# 52
  • Мнения: 27
Molq,da mi kajete nomera na akusherka Stefka Uzunova.Ili ako moje i na drugi akusherki v Burgas.

# 53
  • Мнения: 4
аз родих при акушерка Пепа Алексиева. Много мила и внимателна.

# 54
  • Мнения: 31
Здравете ,моля да ми кажете как е раждането в об бургас,какви са условията ,трябва ли да си платя на акушер и доктор или като ме хванат болките и мога да разчитам на лекарите които са на смяна.Личната ми каза че е имало ремонт в родилно и нещата  не са така както или преди да открият болницата във Ветрен

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Здравете ,моля да ми кажете как е раждането в об бургас,какви са условията ,трябва ли да си платя на акушер и доктор или като ме хванат болките и мога да разчитам на лекарите които са на смяна.Личната ми каза че е имало ремонт в родилно и нещата  не са така както или преди да открият болницата във Ветрен

Има отделна тема за раждането в ОБ, може да се разровиш там, момичетата са споделили доста.

Molq,da mi kajete nomera na akusherka Stefka Uzunova.Ili ako moje i na drugi akusherki v Burgas.

Стефка Узунова от септември работи във Ветрен, не е в ОБ.

# 56
  • Мнения: 5
момичета здравейте,преди почти 8 месеца и аз като вас се питах къде и при кой да раждам не се заблуждавайте бягайте в сливен тук отношението им е отвратително и нямат и техника ако трябва за бебчо кувиоз,а на всичкото отгоре и си искат пари отидох в сливен в държавната им болница немога да ви опиша какво внимание какви специалисти и кака болница там всички са невероятни като се започне от лекарите та до санитарките.имат невероятно неонтологично отделение.така че не се замисляйте болницата им се казва иван селимински ако искате за повече информация пишете ми на скайпа mimi_ivan1.успех на всички мами и леко раждане

# 57
  • Мнения: 27
Здравей,mery76,можеш ли да ми напишеш номера на Пепа Алексиева.Четох,че много жени,които са раждали при нея са много доволни.

# 58
  • Мнения: 5
съжалявам но не съм я чувала тази лекарка аз бях окръжна болница там са най добрите лекари и неонтолози има много добра техника

# 59
  • Мнения: 5 539
Здравей,mery76,можеш ли да ми напишеш номера на Пепа Алексиева.Четох,че много жени,които са раждали при нея са много доволни.
Тази е една мазня, след раждането взе да ми се усуква и да подпитва какво работел мъжа ми и да ме подсеща да му кажа да почерпи Twisted Evil Ама аз си бях платила на лекар и ми дремеше на качулката.

Общи условия

Активация на акаунт