Тема за Атина...?

  • 10 542
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
InaDot, можеш ли да напишеш как се е казвал вторият по-успешен хотел, в който сте отседнали. Изобщо идеи за нормални хотели на нормални цени?
И аз ще ходя на AC/DC и съм в лека почуда къде ще спя.

Щях да напиша , но съм забравила. За по 1-2 нощи и друг път съм отсядала в този квартал, но преди години. Тъй като не е туристически, е спокойно. Но е далече от забележителностите.

# 46
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Сега търся платен паркинг близо до някоя по-отдалечена метро станция, може и до Олимпийския комплекс, но нищо не намирам.
Някой, ако нещо се сеща, моля да сподели.

# 47
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Върнахме се от Атина и да споделя преживяното.
Ние бяхме много за кратко, защото отидохме на концерт, но все пак успях да разгледам центъра на Атина.
Пътувахме през нощта и пристигнахме сутринта. Тъй като настаняването ни беше от 2 часа, намерихме хотела и близо до него оставихме колата на платен паркинг. Преди да замина питах в темата за паркинги, но никой не ми отговори. Та такива има много. Взеха ни 15 евро за едно денонощие. Хотел ни беше този http://www.hotelmoka.com/bg/index.html близо до пл. Омония
Бил собственост на българи. Едната вечер на рецепцията беше българин на работа. Самият хотел е приличен, т.е. става за кратък престой. Букнах го през booking.com и стаята излезе 60 евро.
За района вече са казали достатъчно преди мен, аз само мога да потвърдя, че е Атина е доста мръсен град. Но чак нещо невиждано не видях, просто през цялото време се чувствах като на Лъвов мост  Joy
Разгледахме пл. Монастираки, Акропола, Римския форум, Плака, пл. Синтагма. Навсякъде беше пълно с българи, особено на Акропола.
Хареса ми много Олимпийския комплекс, на Олимпийския стадион беше концертът.
На другия ден разгледахме Националния археологически музей, който е много близо до хотела и след това отпътувахме за България.
Ето и снимки http://picasaweb.google.bg/eventfull.bg/Athens2829052009#

Общи условия

Активация на акаунт