Клуб "Парфюмен ценител"-2

  • 17 190
  • 362
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 768
Но го рекламира тенисиста Карлос Моя. Simple Smile

Рекламира го, ама не излиза като негов парфюм. Не както излизат парфюмите на Наоми, Кайли, Селин Дион, Кристина Агилера, Парис Хилтън, Сара Джесика Паркър и т.н.
Те и Никол Кидман и Ванеса Паради рекламират Шанел, ама нямат нищо общо с него  Grinning

# 316
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Ета писали сме заедно  Grinning

# 317
  • Мнения: 2 590
iskra72, от впечатления ще се въздържа засега, понеже в момента съм зле с обонянието(настинка), но усещам, че много ми харесва засега. А и по принцип не съм така поетична в описанията както вие умеете  Embarassed

# 318
  • Мнения: 31 366
Днес носих през деня Червената Долче и Габана и това е единствения парфюм, който студа навън не уби. Такъв шлейф, такъв облак.Приказка.
Сега вече съм с Л'Инстант Меджик  Герлен и той ме вдъхновява за нежни чувства и любов. Много класен парфюм, страхотна хармония в нотките и съставките. Просто Магия.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 319
  • на село
  • Мнения: 1 028
Ох, мен червената Габана направо ме задушава  Crazy Няма зиме, няма лете...

# 320
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Днес носих през деня Червената Долче и Габана и това е единствения парфюм, който студа навън не уби. Такъв шлейф, такъв облак.Приказка.

днес една колежка се рахожда6е в обла4ето на този аромат... много завлядява6то....

# 321
  • Мнения: 2 768
Ужасни сте значи с тази Червена Габана!
Нямам спомен за него, ама както обичам Сицилията... Уфф, да го мисля сега и него!

# 322
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Денси, чакам го това чудо Червената Долче и Габана, ама как го чакам само  Crazy Това е един от парфюмите с най-невероятен шлейф, които аз познавам поне.

# 323
  • Мнения: 31 366
Денси, чакам го това чудо Червената Долче и Габана, ама как го чакам само  Crazy Това е един от парфюмите с най-невероятен шлейф, които аз познавам поне.
О, абсолютно чудо е този парфюм. Невероятен. И много развиващ се, променлив, таен.

# 324
  • Мнения: 8 471
Ох, мен червената Габана направо ме задушава  Crazy Няма зиме, няма лете...
Подобно е усещането и при мен, носенето невъзможно.
Твърде много сапун, до шлейфа не стигам, защото първата реакция е да си измия ръцете.

# 325
  • при морето
  • Мнения: 911
Ета,миличка,благодаря ти за парфюмните предложения!Разбира се,че го имам Агента,имам и Паломата,как забравих
Мервей,и Кабошар,който е върховен през пролетта...Съветите ти за свежия Шанс и КМ са напълно адекватни,и аз съм си ги заплюла...Макар че КМ го имах миналото лято и предпочетох да го изпръскам ...зимата.Лятото се отдадох на Ейнжъл Виолет,представи си! ThinkingУф,бях решила да купувам летни,а в главата ми пак са миражи ...на новото Булгари,на предпоследното Гучи и на Поем,който е просто неземен...
Денси,сега с тази червена Долче и Габана буквално ме разболя...Много се надявам да ми откажеш пробичка,така няма да знам дали би ми допаднала,супер. Peace
Преди дни получих пробичка на Голд на Дона Карън-много е права Томару-точно като липа,само че кисната цяла седмица в чайник ... ммм...сладникаво,не ме грабна.Жива да си ми ,Балу,че ме освести!

Обичам тези полунощни откровения за парфюми!!! Hug

# 326
  • Мнения: 1 304
Ох и аз се подсетих за червената Долче и Габана-с радост я пробутах на някой преди години(само още се чудя защо съм я купила въобще,но тогава бях в период на масово купуване на парфюми наред)-все едно дишах прах за пране,ох no
Тези дни очаквам Givenchy Extravagance-имах го преди години и с нетърпение чакам да си го припомня Heart Eyes

# 327
  • Мнения: 2 768
Буря, а Кабаре? Пробвала ли си го? Ако не, давай адрес да ти пратя, убедена съм, че ще ти хареса!

Пък на мен Голд на ДК ми беше ужасно цветен, без плътност и грам сладост, изветря за секунди. Като някакъв чист моноаромат на акация. Ми... кожа, химия...
В този ред на мисли, Джусито пък върху мен изпъква много пудрено, плодовете са приглушени. За това ми хареса толкова много.

# 328
  • Мнения: 289
Малко тъпо звучи, обаче на мен Голд на Дона Карън ми мирише на отвара от коприва  Sick
И аз не мога да нося Червеното Долче и Габана - прекалено остър сапун, който не мога да изтърпя повече от 10 минути.

Хайде и нещо позитивно да кажа  Grinning - вчера получих Серпентин-а на Роберто Кавали - на пръв прочит страшно ми хареса, идеален за студа навън. Днес ще се полея обилно за тест, дано не задуша колегите  Mr. Green

# 329
  • Мнения: 152
Червената Д&Г и на мен ми е твърде сапунеста,сравнявам с Каботин на Гре.Преди време може би щеше да ми е любим,но вече предпочитам по кремести и пудрени аромати. Hug
Хайде да честитя и на Лалик  bouquet,втората новопритежателка на Серпентина,много съм любопитна за него Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт