Рицарки на Бялото кантарче 12.02.2008 - ...

  • 12 319
  • 438
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 492
Бъррр студ ...
Докато стигна от точка А до точка Б направо се вкочаних .
Затова пък се сдобих с два душ гела , единия си го ползвам от години - ванилия , а втория си е чисто попадение - мирише на бразилско кафе .
Току що си сложих един душ и ви го препоръчвам - страхотен е - на Ив  Роше с аромат на кафе  .  Simple Smile

Подариха ми и две романтични чашки - червена и бледо розовка със сърчице - хахха
Абе вижте колко малко му трябва на човек да се усмихне .
Онзи ден пък си спечелих бонбониера Линд от маргарините , пуснах втори код и спечелих и сърце на Сваровски - колко ще е Сваровски е друг въпрос .
Нещо се мувствам късметлийски настроена .


Вечерям салатка от червено цвекло , ряпа и морков - следва протеинова супа .  Grinning
После отивам да прелея от доброто си настроение на една приятелка .  Grinning

# 376
  • София
  • Мнения: 1 642
Пуки, честити придобивки  Peace със здраве да си ги ползваш.

Ж-то не планирай отсега 100-те обекта, доста път си е и си трябва време. Пък и да ти призная има много красиви места, които не са сред обектите. Калина има печат за връх Богдан, а кракът й не е стъпвал там, просто като отиде в Копривщица с баба си и дядо си й набиха печатите, пък те я завели само в една къща. Аз пък имам само един печат, а съм била в живота си на около 60 от обектите. Пък сега не знаем и къде са ни книжките  ooooh! Joy Обаче миналата година като бяхме на Малоьвица изръшкахме сумати готини места дето са без печати и да ти кажа изобщо не съжалявам. Номера е в разнообразието си мисля аз  Peace

Лошо ми е, не ми се яде, уф  Crazy А как ми се излиза  ooooh! А днес трябваше да ходя на кръчма да играя хорца  Cry

# 377
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Добро утро  Hug

Започнах захранването след житната диета.

Ние си имаме още сняг - вероятно около метър, продължава да вали, да не е разринато и да нямаме възможност да излезем. Ирина я боли ухото и я лекувам с алтернативни методи....  Confused


# 378
  • Мнения: 30
Добро утро.

Вчера в късния следобед - неприятна среща с бившето -  адски гадно се чуствах после цяла вечер. Ако трябва да съм честна, някъде много дълбоко подсъзнателно ме заболя за него, но връщане назад НЕ!
Не ми върви от тези последни няколко дена, и здравето ми се е поразкалатило пак, обадиха се стари проблеми, изобщо на път съм да се вкарам в такава дупка, че не ми се мисли.

След вчерашния плодов ден, кантарът отчете 56,800 кг. Днес трябваше да се върна към моето си хранене, но нямам апетит.

Кокон, това с микровълновите направо ме  #Crazy Аз знаех че имат някакво вредно влияние, но чак пък толкова. А аз много я ползвам моята, дали пък от нея не оглупявам така прогресивно  Joy

Корсе, оздравяваш ли?

# 379
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Кокон, това с микровълновите направо ме  #Crazy Аз знаех че имат някакво вредно влияние, но чак пък толкова. А аз много я ползвам моята, дали пък от нея не оглупявам така прогресивно  Joy


Ами аз нямам такава фурна и нямам представа какъв вкус има храната приготвена с нея. Нито пък целта ми е да ги отричам.
просто попаднах на това инфо и ми стана любопитно, а и въпреки, че много неща са вредни, по добре е да избягваме каквото можем  Peace

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 08:48 от Арбанашка кокона

# 380
  • Мнения: 684
Привет момичета,
много сняг много нещо. При нас вече спря да вали.
Струва ми се, че и вятъра е спрял, а аз не смея да си покажа носа навън.
При мен нищо ново, вчера стана една пълна година от операцията. Повечето лоши моменти вече са избледнели. Наистина напреднах много за тази една година, но се убедих, че става много бавно, въпреки, че ми се искаше да е много по - бързо. Все още има какво да се раздвижва, но аз съм оптимист и съм сигурна, че промяната ще продължи.
Претеглих се сутринта, мога да кажа, че затвърдих 95 кг. Т.е. за около 6 седмици - 5 кг. Последните две седмици се борих с 1 кг. Много е бавно това темпо, при условие, че стартирах от 100 кг., очаквах, че поне в началото загубата на килограми ще е с по - бързи темпове. Не знам може би трябва да огранича млечните, защото май и в тях както в колбасите и каймите бухат всичко друго, но не и мляко. А те май преобладават в менюто ми. Но ако няма разнообразие бързо ще се откажа.
Все още движението ми е малко, а с този сняг до никакво. С нетърпение чакам пролетта и разходките, обичам да се разхождам.

Кокон, това с ушите е много гадно, аз съм боледувала много често като малка, много боли. Майка ми какво ли не ми е слагала в ушите. Дано да се оправяте по - бързо.

Приятни почивни дни на всички. /както се казва напоследък уикенд  Mr. Green/

# 381
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 379
И при нас снегът е доста. Петьо е на репетиция за концерта, с Митко правим  пъзели.

Кокон, дано по-бързо се оправи! Hug И девойката, и обстановката. От как прочетох Ванчиния мъж какво работи, още повече и тях ги мисля. И Мариетка как ли е в това време, с две момчета, затворени у дома?

Доли, то бившето обикновено затова е бивше - не ни е било гот в неговата компания. Не се кОси! Стой си на топло, пий чайчета, покани си приятни гости. Ако не отминат болежките - в понеделник на доктор.

Миракъл, 5 - . Кой ти ги взема? Добре са си заминали! И още много да ги последват.
Цитат
но аз съм оптимист и съм сигурна, че промяната ще продължи
Абсолютно си права!

Корсе, по-добре ли си?
100-те обекта ги споменах само като ориентир. Няма да трупам печати, а впечатления и емоции. Не помня къде прочетох, че всяка година е добре да посещаваме поне 1 място, на което не сме били до сега. Е, ние сме четирима, ще се постарая местата да са 4. Докато има сняг, ще трябва да решим и ние дилемата с колата - ремонт на старата или нова. Нова за нас, де.


Пуки, а тото пусна ли си?

# 382
  • София
  • Мнения: 1 642
Добро утро момичета-кокичета!   bouquet

Кокони мила  Hug дано разрият като спре снега. При нас вече не вали, но при вас обстановката е най-тежка  Hug За Инчето ако имаш нужда от идеи пиши ЛС  Peace Пожелавам ти бързо да изгрее слънце и да грабвате шейните  Peace Успешно захранване  Heart Eyes

Ванче ела кажи как е Криската и ГЗ поосвободиха ли се  Hug

Жани мерси за кафето. Кога е концерта на Петьо? Това за ходенето на нови места е готина идея  Peace

Миракълче - 5 кг са добър страт. Годишнината ти от операцията ме накара да се замисля повече за теб, за това, че никога повече не трябва да виждаш три цифри на кантара, защото децата ти имат нужда на първо място от здрава майка (това е фраза, която често започнах да използвам - май-много майки почнахме да забравяме този факт  ooooh!). Предлагам ти вечер да пишеш менюната си и да започнеш да се мериш по-често - ние ще гледаме да помогнем за намирането на правилния за теб режим. Също така не забравяй, че някои организми по-бавно набират скорост, но пък във времето реализират добра ефективност. Нами ви казвам - при мен след 4-5 месеца такава инерция тръгна, че всъщност истинските промени се наблюдават едва след Нова година  Peace

Доли много е важно в душата ти този човек да е бивш, така сигурно е лесно  Peace Върви си напред по твоя път, пък да става каквото ще  Peace

Отивам да си пия АБ-то, по-добре съм  Crazy

Щъки видях те в другата темаааааа - Ела изгрей ако обичаш   bouquet

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 11:50 от Червената Корса :)

# 383
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро.
Сняг, аааа Laughing.
Уф, другата събота сме във Варна, ама ако е така, май ще отложим. Не ми се рискува да заседнем някъде с дребното Rolling Eyes.

Още 100 гр. ги няма bowuu. Аз като охлювче - тъгъдък, тъгъдък, към целта hahaha...

# 384
  • Мнения: 2 492
Добро утро ... излежавам се още в леглото до моето бебе , цъкаме си групово в нета .
Сега остава да почнем и по скайпа да си пишем . Joy Joy

По късно планирам фитнес и сауна .

Трябва и аз да пиша менюта по стриктно , защото макар и да се храня диетично имам навика да прекалявам с количествата .  Tired

Кокон дано се оправи малката ...
Ти колко свали с житото , едно голямо браво на издържалите .
Аз страшно исках да го направя , но озверях още на ден 1 . Blush

Като си помисля , че на младини издържах по 4 месеца на плодове . newsm78

Щък определено съм с асцендент козирог от това , което ми прати да прочета .  Simple Smile

# 385
  • Мнения: 684
Да наистина в момента здравето е това, което ме е мотивирало най - много. А и след като успях да проходя, смених и приоритетите, знам, че време може да се намери за всичко стига да има желание.
Ще се опитам да пиша по - често менюта и ще чакам коментар. Първи отчет довечера.
Ж, това е страхотна идея с пътуването. И аз искам да обиколя България. С майка и татко сме го правили когато бях малка, но за съжаление много малко си спомням. За няколко дни посещаваме различни места и спим там където замръкнем, много хубаво беше. Ще чакам и аз да споделите интересни маршрути и ако кризата не ни поднесе неприятни изненади на лято ще обикаляме  Simple Smile

# 386
  • София
  • Мнения: 1 642
Хехе, в тоя сняг ние мечтаем за топло време и пътешествия  Joy Joy Joy Да ви кажа честно ако бях здрава и имах кола (двете важни условия, на които не отговарям  Joy) грабваме шейната и с дребната се литваме в планината да се пързаляме. Не е нужно да се ходи високо, до Драгалевския манастир има един път дето коли не минават, а децата хвърчат с по някой родител на чук и гека и взимат завоите като пилоти  Joy Joy Joy Или пък в това слънце бих я завела на ледената пързалка на Ариана да се погоним с другите деца. Или пък бихме запалили фурната и направили три кутии меденки, след което половината да грабнем и да идем на плуване - също ритуал от години.

Но - тя е при здравия си родител, а аз се излежавам пред компютъра  Joy Joy Joy Joy

Давам ви идея за пътуване - но лятото - Мальовица. Аз миналата година исках да отида на планина и ровех три седмици из нета, за да си харесам място, на което не съм била. Случайно попаднах на една чайна на Меча поляна под Мальовица и като я видях си познах мястото за почивка. Резервирах без да мисля и изкарахме прекрасно. Ей така планирам аз  Joy Joy Joy ако изобщо планирам - най-често просто тръгваме нанякъде  Joy

# 387
  • София
  • Мнения: 1 642
Малееееее, темата ще изпадне на втора страница. Сори за двойния пост, ама няма никой  ooooh! то е ясно всеки си е по задачи, пък ние скучаещите оздравяващи гледаме любовни филми  ooooh!

Сетих се за още една дестинация, която съм си заплюла за някога - Калофер. Обикновено докато стигна до тоя град ми е толкова лошо, че нямам сили да го разгледам. Случайно обаче това лято преминах без да ми е лошо и установих, че е прекрасно място. Та някога ще му отделим едни почивни дни, кога - кой знае  Joy Joy Joy
 
Пуснах това в една друга тема, но реших да споделя и с вас един прекрасен миг от живота си. Дано ви хареса  Peace

С тази гледка започна 29-тия ми Рожден ден - 10.09.2008 г. - 7.30ч сутринта

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 16:03 от Червената Корса :)

# 388
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 379
Ние ще почнем от ... София и Витоша. Като се качим няколко пъти наблизо, ще планирам и по-високи неща. На път към бабите или на връщане от тях, ще минаваме по различни пътища и (почти сигурно) ще има една нощувка по трасето. За дните 1-6 май засега съм набелязала Плиска, Преслав, Патлейна и Мадара. Евентуално 1 ден за Търново, но може и друг път да е. За лятото са Карлово, Калофер, Сопот, Габрово, Пловдив, Стара Загора и Димитровград. И морето. Де за петък, събота и неделя, де за цяла неделя да се разходим ... колкото отпуската стигне.

Пък ако съм се офинила, няма да пропусна и басейн по трасето  Laughing

# 389
  • Мнения: 2 897
Аз да кажа здрасти  bouquet..
Чета книги и не намирам време и желание да сядам на компютъра...

Гледам планирането екскурзии.
Браво браво..
Не си стойте като мен по цял ден вкъщи само днес де!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт