Дързост и красота - 17 ...или "Шепот от отвъдното".....

  • 22 784
  • 450
  •   1
Отговори
# 30
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Май е невалиден, щото дефакто тя не е умирала горкинката Crazy и Ричку става многоженец..

# 31
  • Мнения: 4 496
Да, невалиден ще е. Както беше и първия път, когато Тейлър пак беше в палатите под фередже. Поне така мисля.


Брех, Ричко много състарен при завръщането на Тейлър. Изведнъж побеля този човек. Mr. Green

# 32
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
След като е обявена официално за мъртва, то брака не е ли действителен Thinking

# 33
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Не ,никой не е искал да го обявят за недействителен. Просто Ричко автоматично стана вдовец. Ако го беше обявил за недействителен, вероятно брака му с Брук щеше да е ОК. Поне така си го обяснявам лаишката.. Rolling Eyes

# 34
  • София
  • Мнения: 9 977
Всъщност не е май така. Когато бяха сериите в Щатите в тамошните форуми се коментираше, че след определно време (върти ми се 7 г.) дори да се появи  някой "мъртъв" нещата си остават непроменени т. е Ридж е вдовец и бракът му с Брук е законен. Но това няма значение във виртуалния свят на ДиК. Все едно, аз се радвам че си идва, най-накрая ще й бъде натрит високомерния нос - макар и да изглежда по друг начин в началото...

# 35
  • Мнения: 4 496
Действителен е до появата на "мъртвата" . След като се оказва жива, би трябвало бракът да не се зачита от закона от момента на появата ́и. Разсъждавам си просто, не съм сигурна, ще видим какво ще стане.

Пуснете си клипчето с припадъка на Брук и вижте: Тейлър, горе на стълбите, е висока колкото Рич, който е долу. Поне 30 см. разлика имат в ръста.
Жалко, че не знам къде да видя колко са високи актьорите. Sad


Това за седемте години не е ли при случаите, когато някой се води изчезнал. След 7 години го обявяват за мъртъв. Но ако все пак след тези 7 години се появи...не знам....Thinking

# 36
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
Темата се раздвижи. Другата седмица предвиждам пускането на минимум още една до края.

# 37
  • София
  • Мнения: 9 977
Това за седемте години не е ли при случаите, когато някой се води изчезнал. След 7 години го обявяват за мъртъв. Но ако все пак след тези 7 години се появи...не знам....Thinking

Ами върши работа й в нашия случай...все пак Томас е на 18+, едва ли е бил на повече от 8-9, когато Т "изчезна" - повече от 10 г, но както казах това е ДиК.

# 38
  • Мнения: 3
Да да .Поживяла си е като принцеса ,пък виж я позасърбяло и хайди в къщи да припадат и деца и родители и съпругата на "ЛЮБИМИЯ "мъж .Направо да не се случва никому.

Егати , чак ми е жал за Брукич ,видяхте ли колко не и се вярва ,ми че то света и се преобръща наопаки . ТЦ,тц,тц ooooh! Cry

Все пак някой може ли да ме успокои че Брук и Рич ще си останат заедно  Praynig

# 39
  • Мнения: 222
Дааам, и на мен ми стана жал за Брукасита...
Егати му се - тая Тейлър още колко път ще възкръсва  ooooh! Туку няма-няма и сценаристите изтрешят с такива сценарии. Ама пак ли амнезия - ей, в тия сериали тази болест много разпространена  Whistling Как няма да си потърсиш децата толкова време...и сега цоп...от нищото.
А не ви ли се струва че устенцата на Тейлър са станали по-огроооомни от преди. Нещо много пухкава изглежда.

# 40
  • Мнения: 4 496

А не ви ли се струва че устенцата на Тейлър са станали по-огроооомни от преди. Нещо много пухкава изглежда.


Тунинговала се е по време на престоя при Омар /или може би кОмар Mr. Green/.

# 41
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086

А не ви ли се струва че устенцата на Тейлър са станали по-огроооомни от преди. Нещо много пухкава изглежда.


Тунинговала се е по време на престоя при Омар /или може би кОмар Mr. Green/.
Хм Sick какъв тунинг,това нали означава подобрение?Пък то-фу,язък за хубавата жИна Whistling

# 42
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Доста си е напълнила устничките.
Преди не можех да я гледам, а сега дваж пъти повече няма да мога.

# 43
  • Мнения: 4 496
А аз и двете много ги харесвам- и Брук, и Тейлър.  Heart Eyes Heart Eyes Все пак съм виждала къде- къде по-несполучливи операции. Пък и като гледам в следващите епизоди/например когато Рич разбира, че тя е спала с Джеймс/ се е пооправила откъм уста.

# 44
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Ама разбира се, как не се сетих, тя Брук е виновна за всичко...пък аз така да се нахвърлям на горкото моряче, че бил какво ли не...ужас, отивам да се срамувам  :oops

 Че Брук е виновна за много работи,то е ясно smile3521 Обърка съдбите на не малко, по начало, свестни мъже плюс техните фамилни производни.Затова се радвам ,че Тейлър се връща,че да може Брук поне малко да поседи в ъгъла,ама като знам как всеки път изпълзява + сълзи+ сополи,радостта ще да е кратка Weary












Общи условия

Активация на акаунт