Дизаин на детска стая

  • 5 034
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
Казват се самосвете6ти звезди4ки. Ето тук може6 да погледне6: http://www.justbuy.dk/index1.html
Има и ов4ици Simple Smile, ангел4ета, сър4ица и снежинки.

"""Butikken er i øjeblikket lukket. 

Vi er gået i sommerferie!!!
"""""
дава ми това каквото и да е то  Sick ooooh!

# 31
  • Мнения: 221
ооо съжалявам не съм го видяла... Това озна4ава, 4е нетмагазина е затворен. Във ваканция са...
  grinning039

# 32
ооо съжалявам не съм го видяла... Това озна4ава, 4е нетмагазина е затворен. Във ваканция са...
  grinning039

Selvlysende Stjerner
Stjerner med glimmer der er selvlysende i mørke.

towa li pishe pod pyrwata kartinka sys zwezdichkite pri teb ?

# 33
  • Мнения: 221
ооо съжалявам не съм го видяла... Това озна4ава, 4е нетмагазина е затворен. Във ваканция са...
  grinning039

Selvlysende Stjerner
Stjerner med glimmer der er selvlysende i mørke.

towa li pishe pod pyrwata kartinka sys zwezdichkite pri teb ?
ДА Simple Smile
Това озна4ава самосвете6ти звезди4ки. Звезди4ки със блясък, които светят в тъмното Simple Smile babydust7

# 34

ДА Simple Smile
Това озна4ава самосвете6ти звезди4ки. Звезди4ки със блясък, които светят в тъмното Simple Smile babydust7

ami towa na opakowkata ne go li widia d ami go kazhesh ami da se pleta kato paqk  Laughing

GWLOW IN THE DARK GLITTER STARS

# 35
  • Мнения: 221

ДА Simple Smile
Това озна4ава самосвете6ти звезди4ки. Звезди4ки със блясък, които светят в тъмното Simple Smile babydust7

ami towa na opakowkata ne go li widia d ami go kazhesh ami da se pleta kato paqk  Laughing

GWLOW IN THE DARK GLITTER STARS

Хе хе...не, не съм...4ак толкова не съм се съсредото4ила:) Sorry

# 36
Blagodarq  bouquet
Okaza se che tochno az gi prodawam ama nikoga ne sym gi zagledala ot tozi agal ooooh! Joy

# 37
  • Мнения: 221
Хе хе хе хе ....голям купон Simple Smile Направо ме разби Simple Smile
И все пак е по-добре късно, отколкото никога.... smile3501

# 38
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
още докато Ванина беше малка, педиатърката ми каза, 4е тези звезди4ки, планетки и луни4ки дето бяха залепени за тавана трябва да се махнат  Rolling Eyes.Фосфора бил вреден за децата.
И на мен мъж ми каза същото, когато споменах за тапета със светещите съзвездия  Confused

# 39
  • Мнения: 221
още докато Ванина беше малка, педиатърката ми каза, 4е тези звезди4ки, планетки и луни4ки дето бяха залепени за тавана трябва да се махнат  Rolling Eyes.Фосфора бил вреден за децата.
И на мен мъж ми каза същото, когато споменах за тапета със светещите съзвездия  Confused
4ак толкожа фосфор няма в тях... Simple Smile

# 40
  • Мнения: 39
Саита на BBC е доста интересен- ако отворите : BBC World/Homepage/Lifestyle/Design (или DIY), има много промери за детски стаии и то направени с много малко пари и много фантазия и вкус. Повечето идеи са тематични и ако не друго, поне ще ви вдъхнови. Препоръчвам Big Strong Boys, House Invadaders, Changing rooms в същия сайт.
Успех

# 41
  • Мнения: 1 975

 страхотна лампа....и аз бих взела на Вико Wink




Продават се в ИКЕА  Simple Smile
на много прили4ни цени които са достъпни за вси4ки   newsm10

За тези които се интересуват от продуктите на Икеа пускам линка  Simple Smile
Аз самата пазаря там доста  Embarassedредовни4ко и никога не се насищам ..............

http://www.ikea.com

Последна редакция: ср, 10 авг 2005, 20:37 от kristal_97

# 42
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Саита на BBC е доста интересен- ако отворите : BBC World/Homepage/Lifestyle/Design (или DIY), има много промери за детски стаии и то направени с много малко пари и много фантазия и вкус. Повечето идеи са тематични и ако не друго, поне ще ви вдъхнови. Препоръчвам Big Strong Boys, House Invadaders, Changing rooms в същия сайт.
Успех
Предполагам тоzи линк имаш предвид?

# 43
  • Мнения: 221
Аз погледнах този линк на ББС, не мисля 4е има не6то интересно или поне аз не видях не6то.  Но аз ве4е съм си избрала от ИКЕА. Казват се LO и се много семпли мебели. Гардероб4е, сандък за игра4ки, 6каф за дрехи и етажерка или малка секция. Пове4е не ми и трябва. Може би по-късно 6те купя само стол4ета и малка маси4ка... Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 465
Viarno,
 i az haresvam IKEA - mnogo sa im iz4isteni liniite i sa niakak si uspokoiavashti interiorite im. A i ne sa skapi - mnogo im e dobra concepciata i e goliam kef da se razhojdash v magazinite im Wink

Общи условия

Активация на акаунт