Защо един мъж не желае да се ожени ?

  • 13 075
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
spored men
v sveta v koito jivem v momenta imam manoo drazniteli kotio prechat na normalniq jivot na horata kamoli na semeistvata takache imam mnogo golqma veroqtnost da se skaram s (jena mi )
i kolkoto i da q obicham da se skarame i razdelim i ot tam veche pochvat istinskite problemi taka che za men e po dobre da ne se jenq pone kato se razdemim da e s dobri chuvstva a ne s karanici koe za kogo da e




Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 03:31 от Tatti

# 16
zdraveite!!!
pove4eto maje v dne6no vreme spored men iskat da se ojenqt,no gi spirat red pri4ini-ili ne sa si izjiveli ergenlaka,ili imat prekaleno mnogo razhodi,koito pravqt i ne ostavat pari4ki za jenitbata ili mislqt 4e moje bi jenata,s koqto sa ne e onazi,s koqto iskat da ostanat do kraq na jivota si!!! Zatova si kazvat- "E,za kakvo da se har4at tolkova pari,sled kato edin den 6te trqbva da se davat za razvod!"Li4no az na poslednite mnogo se draznq!!! S priqtelq mi naprimer sme zaedno 4g. az mnogo iskam da vdignem golqma svatba kakto si mu e reda, no i dvamata vijdame,4e trqbva da posaberem malko pari4ki!!! A toi ina4e sa6to ponqkoga mi e spodelql- "Na na6ata svatba 6te napravim tova i tova,6te ima tova i tova i t.n.!" zatova ne mislq 4e vsi4ki maje ne iskat da se jenqt-vapros na li4na gledna to4ka... a- i mnogo zavisi ot 4oveka do sebe si!!! pozdravi Hug


Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 03:31 от Tatti

# 17
  • Мнения: 1 413
На моя приятелка предстои да се омъжи и докато говорихме с нея за подготовката за сватбата аз осъзнах, че не бих изживяла сватба отново - когато ми е било времето сме я направили с мъжа ми и сме я изживяли като голямо и прекрасно събитие, но ако някога по някаква причина трябва да го повторя не бих го направила. Аз съм вече по-зряла, имала съм това преживяване и то е останало единствено за мен, не мисля, че искам да го повторя. Цялата организация и роднини и бих се чувствала някак лишена от онази романтика. Може би твоят мъж се чувства по подобен начин. Може би няма против да подпишете, но не иска грандиозна сватба.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 130
Ми мен ако питате - мъжете повече ги е страх от гостите, шумотевицата, поздравленията и всички подобни екстри, които привличат една жена в една сватба, докато за съжаление, силните половинки в повечето случаи се подлагат на тази процедура от немайкъде най-вече за да угодят на любимата си!
lavicata-Palma - след като 4 години живеете заедно с твоят мъж поговорете си сериозно и го запитай дали на 100% иска грандиозна сватба и не е ли това причината да не сключите брак, защото при нас това е проблема, моят мъж не ще хич никакви гости, а аз искам ама само приятели, но и те му се струват много Laughing, та както писах преди 2-3  поста не можем да се разберем и си живеем тъй... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil! Това е положението! Mr. Green

# 19
Защо ? Защо не питаш него !
Аз например сключих брак заради жена ми,тя искаше. Ако зависеше от мен нямаше да правя"панаири " за хората.

# 20
  • Мнения: 13
 newsm78
Трудно решение за това...

# 21
  • Мнения: 1 394
Защото му се разваля рахатлъка.

# 22
неомъжена, аз съм в същото положение. Но всичко друго си ни е все едно сме женени, така че гледам да не го изживявам толкова ... Иначе съм съгласна, че понякога изникват съмнения (да не би да не държи на мен достатъчно, аз да не би да съм виновна за първия неуспех, че да няма сватба за мен и т.н.). Съмнения има при всяка двойка - женена или не. Моят съвет е: не позволявай това да се превърне в проблем и да развали отношенията ви. Вярвам, че просто им трябва време. Хубаво е да знае, че искаш да се ожените, но пък имай винаги едно наум, че един подпис не решава нищо ...

За да си спестя на мен и най-вече на жена ми главоболията със съдебно доказване че нашият син е наш. Понякога се налага, иначе и двамата нямахме нищо против да живеем без брак!
За жалост май и досега има разни бюрократични недоразумения, поради които наистина е по-лесно да се ожениш/омъжиш ...

# 23
  • вкъщи
  • Мнения: 704
плаши се от отговорностите които трябва да поеме и не иска да е обвързан

# 24
  • Варна
  • Мнения: 522
Брака е отговорност за мъжа. Моят съвет е да се живее на семейни начала.

# 25
Защото ,когато нещо не ти харесва в него,я дадена постъпка ,я нещо друго да ти каже-Ти не си ми жена,не виждам пръстен на ръката си,нищо не можеш да ми казваш....  #2gunfire

# 26
spored men
v sveta v koito jivem v momenta imam manoo drazniteli kotio prechat na normalniq jivot na horata kamoli na semeistvata takache imam mnogo golqma veroqtnost da se skaram s (jena mi )
i kolkoto i da q obicham da se skarame i razdelim i ot tam veche pochvat istinskite problemi taka che za men e po dobre da ne se jenq pone kato se razdemim da e s dobri chuvstva a ne s karanici koe za kogo da e

Всичко това е чудесно, но добрите чувства не хранят детето, което сте създали, нали?

...  ili imat prekaleno mnogo razhodi,koito pravqt i ne ostavat pari4ki za jenitbata ... Zatova si kazvat- "E,za kakvo da se har4at tolkova pari,sled kato edin den 6te trqbva da se davat za razvod!"

Парички винаги се намират ако искаш да ги отделиш за това (в случая, сватбата)!!! Но защо да ги отделя за сватба като може да си направи поредния ремонт на колата?

Брака е отговорност за мъжа. Моят съвет е да се живее на семейни начала.

Защо бракът да е отговорност за мъжа, а жената винаги да си остава с отговорностите, независимо дали е обвързана с брак или не?! Това не е особено справедливо ...

Защото ,когато нещо не ти харесва в него,я дадена постъпка ,я нещо друго да ти каже-Ти не си ми жена,не виждам пръстен на ръката си,нищо не можеш да ми казваш....  #2gunfire

Да, накрая точно така ще излезе май ...  #Cussing out


Само дето поставилата темата (неомъжена) май не си я следи!

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 14:28 от Little_Dreamer

# 27
  • Мнения: 593
Не мога да ви разбера...
Само моите познати ли имат желание за брак? Става дума за млади момчета на по 20-25 години.  newsm78
Не говоря за моя случай (мисля че вече го описах в някой от предишните си постове). Говоря за мъжете на приятелките ми (почти всички са омъжени), а също и за ергените от компанията, които искат да създадат семейства. Просто в България бях заобиколена от такива хора. Тук също се събираме с млади (и не толкова млади) семейства.
Аз съм омъжена, но не се чувствам по-различно от периода преди да се оженим.
Обвързване има, когато и двамата го желаят, независимо дали са подписали брак или не.
Всъщност, не намирам нищо лошо и в т. нар. "живеене на семейни начала".
Бракът е една хартийка, която не ти дава нищо повече, от това което си имал преди.
Истинското удовлетворение идва от взаимната любов и уважение между партньрите.
Обичайте се и не го мислете толкова!  Hug

# 28
Нова е глупост и погрешно наслоено мнение много мъже искат да се оженят , не знам от къде идва този вид наслоение , всеки здраво мислещ мъж иска да има жена и деца и семейство !

# 29
cybercat,  постът ти е много хубав! Верни неща си написала. Но все пак особено когато има дете, мисля, че брак трябва да има. Друг аргумент "за" - понякога това е единствения начин да бъдеш наистина приета в едно семейство, а не да бъдеш "онази, чуждата жена", която "просто" живее с таткото на бебето в "неговия" апартамент (не дай си боже пък и да е на неговите роднини)!

Нова е глупост и погрешно наслоено мнение много мъже искат да се оженят , не знам от къде идва този вид наслоение , всеки здраво мислещ мъж иска да има жена и деца и семейство !

И аз мисля, че би трябвало да е така - надали е толкова страшно!  smile3503

Общи условия

Активация на акаунт