ВкУренени греЖки в ПО ЧЕРГА или прЪвописТен автобЯс за баМнати- 28

  • 29 560
  • 790
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 279

Цитат
  ПЪТПЪДЪЧЕТА

# 706
  • Мнения: 2 200
Цитат
Здравейте!!! Днес бех ме на откриването на   Мол Пловдив.Няма да ви кажа как се вредих да вяза.Полицайте се смелиха и ме пуснаха през резервният вход че с дететонямаше ка да се #Crazy бутам.Ето  и снимка. Ути готвеше беше се вмерисало на манжа  Laughing иначе магазините са яки.Мано,Овисие,Венетон 2 таман и за дечицата Сваровски,Теранова,Реплей,Адидас,Есприт и Бюти зон и др.              И Макдоналц има KFC,Тон Бонбон.       Беше Лудница. #Crazy


 Joy

# 707
  • Мнения: 27 524

Мерси, моя е грешката  Peace 

# 708
  • Мнения: 6 446
Цитат
чесно
Grinning

# 709
  • София
  • Мнения: 8 036
Цитат
Много рядко си позвулявам мързалуване,дори и да е чисто.За жалост съпружеското тяло неможе да ми помага ,тъй като патува почти постоянно.С исключение на дните в които си е е в къщи -единственно готви.Не съм от хората които могат да си позвулят детегледачка или домашна помощница.

МързАлувам единственНо по иСключение, когато не пАтувам и не съм в......къщи. И си го позвУлявам ли, позвУлявам... Laughing

# 710
  • Мнения: 6 446
Цитат
Какви вманиячени майки? Може би по-сантиментални, но чак вманиячени
Цитат
втелясва
Laughing

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 10:37 от Грозното пате

# 711
  • Мнения: 2 724
Цитат
Много рядко си позвулявам мързалуване,дори и да е чисто.За жалост съпружеското тяло неможе да ми помага ,тъй като патува почти постоянно.С исключение на дните в които си е е в къщи -единственно готви.Не съм от хората които могат да си позвулят детегледачка или домашна помощница.

МързАлувам единственНо по иСключение, когато не пАтувам и не съм в......къщи. И си го позвУлявам ли, позвУлявам... Laughing


Shocked newsm09

# 712
  • София
  • Мнения: 2 508
Цитат
Много рядко си позвулявам мързалуване,дори и да е чисто.За жалост съпружеското тяло неможе да ми помага ,тъй като патува почти постоянно.С исключение на дните в които си е е в къщи -единственно готви.Не съм от хората които могат да си позвулят детегледачка или домашна помощница.

МързАлувам единственНо по иСключение, когато не пАтувам и не съм в......къщи. И си го позвУлявам ли, позвУлявам... Laughing

И неможеш, неможеш да спреш да си го позвуляваш, нали? hahaha

# 713
  • София
  • Мнения: 8 036
Едвам се възспирам... И си казвам, че това е исключение, единственно да е, колкото да се каже, че съм си го позвулила Simple Smile

# 714
  • София
  • Мнения: 15 509
Момичета, използвайте цитати, че понякога се чудя дали е цитат или е ваше лично мнение.

# 715
# 716
  • Мнения: 386
Искате ли да играем на една игра? Който първи познае броя на изреченията и грешките печели!

Цитат
ето ме и мен вече родила и спокоина че вси4ко мина освен 6евовете и по4вам да разказвам:       аз раждах 3 дена   молех се за секцио щтото ми се мреше  а моята докторка   ти си широка и бебето не е толкова голямо 6те види6 как бързо и лесно 6те родиш даже без 6евове без шевове ли    дражки с 12 съм както и да е парвия ден в пред родилна си лежа с леки контракции и разглеждам списание   идва една ромка да ражда на която не и е водена никаква консултация и лекарите по4ват от каде си (тъи като в на6ия град ромската махала е разделена на две горна и долна) тя отговаря от горе на което аку6ерката казва   малко черничка ми се струва6 за ангел  следващ въпрос как се казва6 милена и пак следва въпрос милена .......чия?
- на което моми4ето бракна изкара си личната карта и си прочете трите имена   следващ въпрос на колко време са болките-на 4 секунди                                                                                                                                                                                                                             колко килограма си-на 24 аааааааа ми незнам                                                                            по4наха да и правя клизма   ох майко болииииии   а санитарката и вика ама стига вика ма на мажа ти така ли викаш  а това и беше 3-то дете                                  сега за мене: много ме бе6е страх от клизмата и все пак се разминах но ето кака стана време за  нея и док казва на санитарката вече можете да направите клизмата на което санитарката отвръща аааааааааааааа тая няма да стане ако искате вие и направете аз пове4е клизми няма да правя и док еи тъй   санитарката обаче продалжава ми така де кво стана на предната направих и клизма нестига  4е не роди ми осра сичко дето можеше  и така разминах се аз със клизмата ама санитарката после съжеляваше че не ми е направила  единствената похвала която получих беше след като родих док ми вика е виш сега колко си приятна като не викаш  и след като ме за6иха в 3:00 през но6та на първи март дофтасаха свекито майка ми сестра ми и таткото   аз раз4епена на магарето те със целия екип пиикат си кола хапкат си бонбонки и си връзват мартенички   на което капака бе6е че док доиде и ме по4ерпи с бонбоните и колата които мама донесе да по4ерпи нея   сега за таткото да кажа седиме си ние с моята сакилийничка и тъкмо ни донесоха бебоците обажда се нейният мъж и я пита как си какво прави6 добре ли си много целувки на бебо  обажда се моя мъж:как си добре ли си викам да добре съм даже малката е при мен на което той отвръща прати и много поздрави  и аз разхилена му вика и тя ти праща и той    страшен е еми горе доло е това ако се сетя нещо друго пак ще пиша   

 #Crazy #Crazy #Crazy

# 717
  • Мнения: 1 990
А, тази игра я играхме вече преди няколко страници! Peace

# 718
  • 7800
  • Мнения: 243
Цитат
Това него удобрявам .Да оставят децата сами.да бяха им вкарали от вънка една женица да ги наглежда поне нищо не се знае кво може да се случи със сами деца.

# 719
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 359
нямам предложение за ново заглавие, но имам процедурно предложение  Blush

 Thinking може ли да посветим новата тема на пуберИтетите и абЕтЮренДките в цялото им многообразие   Hug
 Crazy вариантите се плодят и множат с темповете на мухи дрозофили

Общи условия

Активация на акаунт