Е,добре де,защо нямам овулация пък сега?

  • 2 849
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Направи си фоликулометрия.
Отиди на лекар заради липсващия все още МЦ.
И малко се успокой!

# 16
  • Мнения: 975
Да питам и аз нещо. Има ли тест за бременност който да даде резултат след  първата седмица на  зачеването?
Въобще как е с тестовете? Трябва ли да чакам да ми дойде или мога и поорано да тествам?
По рано от 13-14 ден след овулация няма да ти покаже реален резултат.

# 17
  • Мнения: 3 294
Моят съвет е е да започнеш фоликуметрия , понякога тестовете за овулация не могат да ти послужат за ориентир  Peace

# 18
  • Мнения: 141
Започни фоликуметрия. Наистина тестовете за овулация са много по-удобни, защото се ползват в домашни условия, но те не са тлокова сигурни както фоликуметрията. Ходи се 3 или 4 пъти в месеца в зависимост от конкретният случай. Това е най-доброто средство за доказване или за липсата на овулация. Успех! Peace

# 19
  • Мнения: 3 641
И аз препоръчвам фоликуметрия и по-добрите тестове за мен са ClearOvu. Peace

# 20
  • Мнения: 585
ами,не е никак редовен след раждането.Преди беше винаги точно 28
прочетох и постовете ти назад , ако в момента кърмиш това влияе хормонално и затова цикъла  ти е различен от обичайното и е възможно и овулация да нямаш всеки месец докато кърмиш , аз забременях три месеца след като родих докато кърмех нон стоп , но при всеки е индивидуално , а и всеки месец може да са различни нещата . А моя приятелка при перфектни изследвания прави опити за бебе две години и половина много упорито , накрая когато спря да мисли за това забременя , има и необясними неща понякога

Общи условия

Активация на акаунт