Визуални представи за съфорумци... и съфорумки

  • 26 485
  • 648
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 817
Забавничко е тук.

Аз също се влияя от аватара. Мисля си, обаче че той изразява по-скоро душевното състояние, не толкова визията.
Не си създавам представа за външния вид /всички все красавици ми се струват Laughing/, така че се отказах.
 Представям си даден човек като излъчване, като настроение - мил, буен, мъдър, заядлив, многознайко, инфантилен, тесногръд.....

# 526
  • Мнения: 27
Мишона, никога не съм била Айля. Моля ви! Аз имам строга индивидуалност. Министър ли съм или лукова глава?
Вълкът с дълъг ник, не натискайте моля! Ще ни липсва вашата мъз.. и кой ще контролира аватаропоставянето. И без това ви трябва помощник, защото епидемията по размерите се разраства. Чета аз, чета, нищо, че рядко пиша. Сега излязох от съвет и компютъра е мой до 16.30.
Представям си Вълкът ето така.
Пък Мишона ето така.
Алиса, може би това си ти?

# 527
  • Мнения: 2 759
                          Пък аз не мога да намеря подходяща картинка за Малката Госпожица Мърморана  Rolling Eyes.

# 528
  • Мнения: 27
                          Пък аз не мога да намеря подходяща картинка за Малката Госпожица Мърморана  Rolling Eyes.
Тази става ли?

# 529
  • Мнения: 2 401
                          Пък аз не мога да намеря подходяща картинка за Малката Госпожица Мърморана  Rolling Eyes.

# 530
  • Мнения: 2 401
Маслич:

# 531
  • Мнения: 2 759
                          Пък аз не мога да намеря подходяща картинка за Малката Госпожица Мърморана  Rolling Eyes.
Тази става ли?

                          Пък аз не мога да намеря подходяща картинка за Малката Госпожица Мърморана  Rolling Eyes.


                         Комбинацията между двете би била перфектна, благодаря   bouquet.

# 532
  • Мнения: 2 448
Моята представа за Руска

# 533
  • Мнения: 7 723
Shocked Ооооооооо, да! Веднага я познах!
Това е тя!!! Crazy Peace

# 534
  • Мнения: 10 758
Shocked Ооооооооо, да! Веднага я познах!
Това е тя!!! Crazy Peace
Особено от врата надолу Whistling
Или е комбинация с Цомба Joy 2 в 1

# 535
  • Мнения: 17 546
Представата ми за Ла Бомба. Дали има нещо верно в тази ми представа!? newsm78 Thinking

# 536
  • Мнения: 15 619
Представата ми за Ла Бомба. Дали има нещо верно в тази ми представа!? newsm78 Thinking
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Сладурка! Да си го сложи за аватар. Wink

# 537
  • Мнения: 7 723
Представата ми за Ла Бомба. Дали има нещо верно в тази ми представа!? newsm78 Thinking
Има, да!
...в такъв вид ги оставя Mr. Green Joy Joy Joy

Shocked Ооооооооо, да! Веднага я познах!
Това е тя!!! Crazy Peace
Особено от врата надолу Whistling
Или е комбинация с Цомба Joy 2 в 1
Ама от кръста надолу пак е Руска...познах я аз! Whistling
Не 2 в 1, а 2 към 1 ще да е Mr. Green Joy Joy Joy

# 538
# 539
  • Мнения: 11 747
Ако някой се опитва, да си ме представи, може да ме види в подписа на Вълкът с дълъг ник  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт