Дистанционна форма на обучение

  • 153 558
  • 745
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 77
звъня всеки ден на всички обявени телефони в сайта, но досега никой не ми е вдигнал телефона, а имам толкова много въпроси да си задам, но няма на кого. дано като отида на 16-ти и 17-ти се намери някой да ми отговори на въпросите, че последно като ходих хич не останах с добри впечатления от жените, които ни записваха.

# 271
  • Мнения: 1
Днес е 2 октомври и все още не мога да се регистрирам в сайта на ЦМДО (аз съм 1-ви курс магистратура, дистанционно за неикономисти в Свищов). Изписвам факултетния № (пробвах и с главна и с малка буква), ЕГН и мейл за връзка и ми излиза невалиден потребител. Има ли някой с подобен проблем. Освен това, за да получа служебен e-mail също не знам какво да направя. Моля ви за съдействие ........

# 272
  • Свищов
  • Мнения: 874
Вчера в Академията нямаше ток и сайта не работи цял следобед. Предполагам, че сега са ангажирани да пускат системите. Истината е, че няма никаква нова информация. Мъжът ми е записал редовна магистратура, трябва да почне в понеделник, а още няма програма. Възможно е и поради удължаване на срока за записване, да пуснат работата на уеб-модула по-късно.

Ако до понеделник няма нищо - просто се обади на госпожите в Магистратура.

# 273
  • Мнения: 22 432
suzencetо, а в електронната система влизаш ли? там винаги когато си зададеш въпрос ти отговарят. Там са и телефоните на ЦМДО, не може никой да не ти вдига.

emiliavdgi, понякога системата за нови студенти се активира малко по-късно, пробвай след няколко дни.

# 274
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Здравейте. Спешно ми трябва информация, защото явно бременният ми мозък не може да я смели. Става дума за това - http://www.cet-vtu.com/site/bul/faq.html
Допълнителната програма по международен туризъм. Та това нещо какво е? Бакалавър ли магистър ли? Някакъв си курс просто?
Интересува ме ако го запиша имам ли право на еднократната помощ за майки-студентки от 2880лв? И какви документи са необходими? Ако някой е запознат ще се радвам да ми отговори

# 275
  • Мнения: 419
Здравейте. Спешно ми трябва информация, защото явно бременният ми мозък не може да я смели. Става дума за това - http://www.cet-vtu.com/site/bul/faq.html
Допълнителната програма по международен туризъм. Та това нещо какво е? Бакалавър ли магистър ли? Някакъв си курс просто?
Интересува ме ако го запиша имам ли право на еднократната помощ за майки-студентки от 2880лв? И какви документи са необходими? Ако някой е запознат ще се радвам да ми отговори
Доколкото чета, става въпрос за допълнителна квалификация само. Няма да имаш статут на студент ако я запишеш, според мен.

# 276
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Май да Rolling Eyes

# 277
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен Simple Smile Виждам,че темата е малко по-изоставена,но дано намеря помощ  Praynig
Дълго време се чудих каква магистратура да запиша и накрая се спрях на бизнес администрация във ВТУ-дистанционно обучение,подадох документи сега чакам класиране Simple Smile
Има ли някой,който да учи там???

# 278
  • Мнения: 143
Аз в момента съм 4-ти семестър дистанционна форма на обучение по магистратура-специалност счетововодство и контрол към Великотърновския университет-от магистър неикономическа специалност.

Здравей, ориентирала съм се към тази специалност, дистанционно, моля те би ли споделила твоите впечатления? Колко често трябва да се ходи до Велико Търново? Аз съм от София и ми е проблем отсъствието от работа, но твърдо съм решена да уча Simple Smile Как се провеждат изпитите? Има ли вариант за изпити в събота-неделя или тук в София? Какво е мнението ти за учебниците, преподавателите, тестовете и пр.? Въобще, ще ти бъда благодарна за всякаква информация от личен опит! Благодаря  Hug
п.п. надявам се, че ще е интересно и на други, тъй като за ВТУ има доста малко мнения в темата.
Здравей,когато си платиш семестриалната такса ти изпращат достъпните дисциплини по емейла.На изпити се явяваш събота или неделя,и винаги има изпити и в София в БАН.Изпитите преминават във вид на тестове повечето.Изпитите по счетоводство преминават трудно,трябва наистина голямо четене за да се решат тестовете и задачите по различните счетоводства.Също така във всеки семестър има да се изпрати и по един реферат.
Ако нещо друго те интересува пиши ще бъда насреща да отговарям.
Успех,ако си решила да учиш!!! Peace

# 279
  • при него
  • Мнения: 1 230
Аз в момента съм 4-ти семестър дистанционна форма на обучение по магистратура-специалност счетововодство и контрол към Великотърновския университет-от магистър неикономическа специалност.

Здравей, ориентирала съм се към тази специалност, дистанционно, моля те би ли споделила твоите впечатления? Колко често трябва да се ходи до Велико Търново?....

Здравей, много благодаря за отзивчивостта!!!  Hug
Ще пиша на лични.
Иначе, по темата, вече твърдо съм решила да уча точно това, гледайки какви апетитни обяви за счетоводители се развяват из нета.   Peace

# 280
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
 Препоръчвам ти СА - Свищов.Имат две кандидат студентски кампании - прием март ,а другия е октомври /подават се документи - август и септември /.Тая година имаха и допълнителен прием,погледни сайта им,може още да важи.Дистанционно е,нямат грешка.Аз също съм записала магистратура в Свищов,а и преди това там завърших висшето,та имам добро мнение за преподавателите и обучението,затова ти казвам  Simple Smile

# 281
  • при него
  • Мнения: 1 230
Препоръчвам ти СА - Свищов.Имат две кандидат студентски кампании - прием март ,а другия е октомври /подават се документи - август и септември /.Тая година имаха и допълнителен прием,погледни сайта им,може още да важи.Дистанционно е,нямат грешка.Аз също съм записала магистратура в Свищов,а и преди това там завърших висшето,та имам добро мнение за преподавателите и обучението,затова ти казвам  Simple Smile

Aivelin, останах с впечатлението, че на мен ми препоръчваш Свищов. Благодаря ти, но ми е доста далече, а със сигурност въпреки, че е дистанционно, ще ми се наложи поне няколко пъти да отида до там. Велико Търново определно ми е по-близо, а освен това специалността, която съм избрала е към ИИ на БАН, т.е. както правилно ме е ориентирала милан.сис, ще мога да се явявам на изпити и в София. Това е водещо в избора ми в случая.

# 282
  • Мнения: 10
Здравейте на всички аз също записах тази година магистърска програма СОНП в Свищов, ако някой може да помогне с решени тестове и казуси ще му бъда много благодарна.

# 283
  • Мнения: 4 569
Засега само запис.

# 284
  • Мнения: 1
здравейте . и аз записах тази година магистратура в Свищов - платих сега 600 лев. после още 2 пъти по 600
лев това е най- евтиният вариант след дълго проучване от мен.
но ми трябват решените свитъци за първият семестър ( нямам време да чета и попълвам тези книжки)-срещу заплащане.

Общи условия

Активация на акаунт