НЕЧУВАНОТО СЕ СЛУЧИ!!!

  • 6 167
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3
Наистина лоша история, не бях чувала подобна засега. Некадърни има, ама чак толкова, че да те нарани така, нямам думи. Иначе незнам и аз какво да те посъветвам, в БГ няма май закон за защита от побно нещо.  #2gunfire

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 1 182
Възмутена съм. Наистина на всеки може да се случи да направи подобна "грешка", но ме изумява поведените на собствениците. Всеки уважаващ себе си салон би ти предложил подобаваща компенсация и извинения, и най-малкото загрижено и човешко отношение. За съжаление и аз мисля, че нашите закони няма да ти позволят да ги осъдиш, но продължавай, давай колкото се може по-голяма гасност на случая. Не заслужават клиенти при такова отношение. Успех!

# 47
  • Мнения: 202
Много гадно.Явно са много нагли,щом дори не се и опитаха да те компенсират по някакъв начин.Щом не можеш да ги пребориш в съда,тогава ги раздухай максимално.Няма нищо по-лошо от лошата реклама.

# 48
  • Мнения: 113
Леле това е направо страховито  Confused Направо човек да го е страх да отиде на кола маска  Sick Аз от известно време се правя сама и шанса да се сцепиш така ми звучи направо невероятно и то от професионалистка....тази жена определено ти е направила процедурата много невнимателно  #Cussing out

# 49
  • Мнения: 277
в БГ няма май закон за защита от побно нещо.  #2gunfire
И аз се опасявям от това,а собствениците на въпросния комплекс явно го знаят,затова си позволяват такова отношение.Във всички случаи обаче тази случка трябва да стане достояние на колкото се може повече хора,въпреки дискомфорта от раздухването и...

Общи условия

Активация на акаунт