Как и с кого обичате да правите "шопинг"?

  • 3 821
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 478
Пазарувам сама.Не правя "шопинг".

# 16
  • Мнения: X
Е, успокоих се. Не съм сама в лудостта си.
И аз като повечето писали в темата обичам да си пазарувам сама.
Никой не ми нарежда и си вися вБЗ например по един час. Това никой от познатите ми не може да го изтърпи.

# 17
  • Мнения: 4 668
Най - обичам да съм сама . Така не бързам , не се съобразявам с никой и правя успешни покупки .

# 18
  • Мнения: 1 174
Предпочитам да съм сама. Правя го и с мъжа ми, но сама съм по-бърза и решителна Wink. Когато сме с него, най-приятна ми е онази част, когато приключим с покупките и седнем някъде за "десерт". Wink

# 19
  • Мнения: 1 417
Със сестра ми или най-често с мъжа ми WinkСамо че като сме с него шопинга е в негова полза, аз обикалям, пробвам, чудя се а той си купуууува Confused

# 20
  • София
  • Мнения: 4 752
Сама! Crazy

И с мама ми е приятно, но тя не може да ми изтърпи в един момент темпото и многото обикаляне в хиляди магазини Blush Изнервяла съм я.
С мъж най не обичам. Laughing

# 21
  • Мнения: 2 161
Най-много обичам да съм сама.С една приятелка също обичам,защото е много приятно с нея.Даже си имаме ритуал за пазаруване,за фризьор.И с мъжа ми обичам да пазарувам,когато съм му сърдита.Просто обичам да гледам как се мъчи.

# 22
  • Мнения: 3 459
Повечето пъти съм с мъжленцето.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 052
Сама и с достатъчно...пари Mr. Green

# 24
  • Мнения: 658
С половинката, а понякога сама, но рядко.

# 25
  • Мнения: 3
С най-добрата ми приятелка понякога излизаме, когато сме понасъбрали излишни пари и цял ден насам натам. Накрая на деня правим равносметка на купеното хе хе  Money

# 26
  • София
  • Мнения: 5 289
Сама най-добре. StopПредпочитам с приятелка, но вечно трябва да се съобразявам,немога да си зяпам и обикалям, защото се притеснявам, че съм с някой,затва всеки път се заричам, че следващият път ще си обикалям сама.С мъжа ми обичам да пазарувам, но понякога и той няма нерви за обикаляне, въпреки че обича да ходи по магазините повече от мен. Crazy

# 27
  • Мнения: 417
С мъжа ми.Всъщност аз не обичам честно казано, мъжа ми ми купува абсолютно всичко(даже и номера на сутиена ми знае, обувки ит.н) и винаги е по вкуса ми, много си допадаме що се отнася до пазаруването и напълно му се доверявам.Едва ли има мъж,като него който  с удоволствие обикаля и му е хоби да пазарува и да ходи по магазините.Аз лично не обичам, но като ми трябва нещо няма как,а и като имам време за губене, а с него винаги намирам каквото ми трябва и той ме съветва,като приятелка,кара ме да пробвам докато не открия подходящата дреха или обикаляме докато не намерим това което искам.

# 28
  • Мнения: 289
Хич не обичам сама, най-приятно ми е с мама  Hug

# 29
  • Мнения: 2 110
Обожавам да пазарувам с любимия. Хем преценката му е точна ,хем ми плаща покупките.

Общи условия

Активация на акаунт