Въпросче. Разтушаващо

  • 4 396
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
На мъжете им трябва телефон, защото много се протакат кенефните им преживявание!
Но на жените не,ние сме по бързи в тия неща Naughty

# 16
  • Мнения: 166
Аз - взимам го единствено, когато съм на работа. Защото съпружеството ми уцелва да звъни точно, когато съм "там". Между "там" и кабинета ми има около 20 - 30 м коридор, а не съм по тичането. Докато и ако го чуя, после да се дотътря или допързалям, минава съмнително много време. Та затова.
Той - не знам. Не си споделяме чак толкова.

# 17
  • Мнения: 2 175
Редовно си го взимам.. Rolling Eyes
Преглеждам си мейлите, нарочените задачки за деня, разглеждам си любими снимки и тн.. Sunglasses

А, да и го пазя от малкия, щото веднага иска да го докопа.. Laughing

# 18
  • Мнения: 301
Аз - взимам го единствено, когато съм на работа. Защото съпружеството ми уцелва да звъни точно, когато съм "там".

Същото. Само, че и шефа винаги уцелва момента "там", за да реши, че има извънредно положение и присъствието ми е просто наложително и то на момента.  Laughing Невдигането на телефона "в срок"  Crazy образува 100 въпроси в мозъка на мъжа ми. Най-лесният, от които е защо имам 2 мобилни, като не отговарям на нито един.
Той - никога не знае къде му е телефона. Не го носи в тоалетната вероятно, защото за да го вземе със себе си, първо трябва да го локализира - задача, с която обикновенно аз съм натоварена.  Laughing

# 19
  • Мнения: 4 733
Джули, като звънне шефа вдигаш ли? Аз вероятно бих се спекла Laughing
 

# 20
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
като се наложи, говоря и от там Crazy
иначе го нося по горепосочените причини навсякъде Simple Smile

# 21
  • Мнения: 301
Джули, като звънне шефа вдигаш ли? Аз вероятно бих се спекла Laughing
 

естествено, че вдигам - съвестна съм  Laughing
(обаче, един път ми вдигна кръвното докато бях "там"  Laughing то зор, то бързане да се качвам на другия етаж, че като ме попита къде съм му отговорих директно  Laughing
вече не ми казва "моментално или веднага ела", а "възможно най-бързо"  Crazy)

# 22
  • Мнения: 274
Телефонът ме е спасявал от много конфузна ситуация в офиса. Забелязах, че няма тоалетна хартия когато вече беше твърде късно. Звъннах на колега да ми донесе.

# 23
  • Мнения: 4 733
Марадонец, не се скътавай. Ти си мъж, просветли ни. Едва ли тела ти е нужен само в кризисни ситуации при липсата на папир.

# 24
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Мъжът ми си го взима, за да си слуша там ЕмПе Трйките. Дебелото му черво не помръдва без музикален съпровод Mr. Green

Офф: Когато бях малка и ходехме на село за Коледа, с братовчед ми събирахме огромни торби с лакомства /знаете как е, всеки носи по нещичко на децата/. Обаче, когато някой от нас си отвореше нещо /шоколад, пакет бонбони.../, отвсякъде се протягаха ръце, баби, лели и майки. За това, за да не споделяме удоволствието с никого, най-прилежно ходехме да ядем в тоалетната. Но поотделно, да не делим и с другия. Тоалетната - външен, селски ке.еф, без канализация, на 30 м. от къщата. bowuu

# 25
# 26
  • Мнения: 166
Това ми прозвуча автобиографично.

# 27
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Това ми прозвуча автобиографично.
Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 4 733
Това ми прозвуча автобиографично.
И анали-тематично Mr. Green

# 29
  • Мнения: 166
Може ли уточнение на първата част - поради характера на въпроса я приемам твърде двузначно. И моля ви, спестете си грозните коментари - не отива на тази тема да се о.ираме.

Общи условия

Активация на акаунт