Въпросче. Разтушаващо

  • 4 397
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 619
Ти не визираш Марадона, сигурна съм.
Как пък не! Той си каза човекът. Върл традиционист - от такива само разговори очаквай. Whistling Whistling Whistling

# 46
  • Мнения: 646
Радостинче, ти можеш само в женската да си осигуриш територията. А в мъжката някой старателно да слухти.


Ххахахаха неееее , при  нас има само 1. И няма как да те чуе някой от вън.

# 47
  • Мнения: 166
Представете си, току-що отидох "там" без телефона си! А ако се бях заключила без средство за комуникация!?

# 48
  • Мнения: 646
Чукаш по вратата викаш ПОМОООЩЩЩЩ  Laughing

# 49
  • Мнения: 4 733
А ако се бях заключила без средство за комуникация!?
Пишеш от там? В момента Shocked?

# 50
  • Мнения: 15 619
Представете си, току-що отидох "там" без телефона си! А ако се бях заключила без средство за комуникация!?
Недей ми създава кошмари!!! Stop
Довечера искам като си легна по-приятни емоции да изпитам, не да се задушавам насън в ке..фа... ooooh! ooooh! ooooh! Crossing Arms

# 51
  • Мнения: 301
Представете си, току-що отидох "там" без телефона си! А ако се бях заключила без средство за комуникация!?

или ти беше свършила хартията
или и двете  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 166
Каси, нима не ме познаваш!? Диктувах на колежката да го публикува - на момента, от центъра на събитието. Не знам коя от всичките чули ме го е написала.

# 53
  • Мнения: 2 388
Представете си, току-що отидох "там" без телефона си! А ако се бях заключила без средство за комуникация!?

Встрани от забавната част в темата, когато съм на заведение винаги си нося телефона в тоалетната, защото съм имала няколко злополучни едночасови престои, поради факта, че не се отключва вратата.
Стресиращо е много. Confused

# 54
  • Мнения: 4 733
Представих си те за час във въпросното помещение на Алиби...примерно Confused

# 55
  • Мнения: 2 388
Представих си те за час във въпросното помещение на Алиби...примерно Confused

По-лоша представа ще ти дам. Един час заключена в тоалетната за клиенти на данъчното ( срещу кино Родина ). Tired

# 56
  • Мнения: 15 619
Тя, темата стана от разтушаваща в потресаваща, бих добавила, след последните няколко постинга.
Отказвам да сънувам кошмари заради вас! Stop

# 57
  • Мнения: 2 388
Тя, темата стана от разтушаваща в потресаваща, бих добавила, след последните няколко постинга.
Отказвам да сънувам кошмари заради вас! Stop

 Joy Joy Joy Спирам Луне. Laughing

# 58
  • Мнения: 84
Мога да ви разкажа защо НЕ СИ НОСЯ телефона в кенефа, хеле пък в обществени такива.

Преди има няма 12 години, когато една GSM карта струваше 360 лв, а телефон под 600 лв. нямаше си го носех. И в кенефа, и навсякъде. Дорде ни ми се случи на един купон в някакво заведение с кенеф с чугунено клекало, тъй на, докато си се огащвах, телефона да се сурне от колана ми в дупката на клекалото. След кратка паника и бърза калкулация колко пари ще дължа на шефовете за потрития служебен телефон самоотвержено се метнах на пода да го вадя. И пооочти го хванах, само още съвсееем малко, и още съвсееем малко... и хоп, ръката ми се заклещи над лакътя в дупката на клекалото  Mr. Green
Остатъка от купона прекарах, за всеобщо увеселение, лежейки на пода в клозета, добри хора ми даваха да си дърпам от цигари и чаши. Накрая дойде пожарната, разбиха замазката на клекалото към пода с канго, извадиха ме с все клекалото около ръката, внимателно го счупиха и ме "освободиха", кикотейки се бясно. Една инжекцийка тетанус, един душ и си като нов Simple Smile Само дето ми остона белег - фи-то на кенефно клекало над лакътя Simple Smile

Така че... носете си телефоните, ако толкова държите, ама поне не се опитвайте да ги вадите.

# 59
  • Мнения: 301
iguanna  Joy Joy Joy хем е смешна, хем меко казано неприятна случка

Общи условия

Активация на акаунт