Дързост и красота - 18 ...или "Каквото си направиш сам...."

  • 22 542
  • 441
  •   1
Отговори
# 30
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Скоро се очаква да повтаря из редовете  Joy
Уфф, ти пък, трябва да се появи някой нов льольо, че нашите хора достатъчно се уважават, за да уважат отново русата. Иначе, ще ми стане жал за тях Tired

...все тая, ние си я знаем що за стока е Т...
Кои сте вие? Щото ние не знаем... Grinning

# 31
  • Мнения: 85
мисля че този спор който водите е малко безмислен.според мен няма светици в този сериал.съгласете се че и брук и тейлър и всички жени в сериала за минали през толкова много легла.
принципът на този филм е всеки спи с всеки Naughty
някой може ли да ме опровергае.в момента не се сещам за който и да е било герой да бъде само с един или двама любовници

# 32
  • Мнения: 4 496
Дарла. Mr. Green
Досега е била само с бащата на Карълайн и с Торн.

На мен спорът в този си вид ми харесва. Интересно ми е да чета. Без лични нападки е много приятно. Hug Hug

# 33
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Ами тя и Брук едно говори пък друго прави.Уж израстнала,уж се променила,пък току се гушне с някой Ричов роднина Mr. Green

# 34
  • Мнения: 85
Без лични нападки е много приятно. Hug Hug

да така съм съгласна newsm10

# 35
  • Мнения: 4 496
Малко извън темата.
НАН, под аватара ти пише за буките и върхарите...Това беше песен, нали?
" ...там дето вятър ечи,
тръгнали с песен трима другари
трима другари добри......."
Друго не помня...Как се казва песента? Thinking

# 36
  • Мнения: 347
oле къде сте се пренесли
искам да питам знаете ли защо тейлър изобщо умря
беше искала повече пари от сценаристите ли какво беше точно, че съм забравила

# 37
  • София
  • Мнения: 9 977
Ами тя и Брук едно говори пък друго прави.Уж израстнала,уж се променила,пък току се гушне с някой Ричов роднина Mr. Green
Но никога не се е смятала за нещо повече от другите. И никога не е съдила Т, че е спала с родата, пък после да се обърне и да го направи същото. Нещо което Т с радост ще направи.
Ама той Ридж по-добре ще й го каже!

oле къде сте се пренесли
искам да питам знаете ли защо тейлър изобщо умря
беше искала повече пари от сценаристите ли какво беше точно, че съм забравила

Ааа това го писах нейде из старата тема...щото образът бил вкаран в десета глуха и нямал развитие. Пък се говореше че ХТ имала претенции какво може и какво не да се случва на героинята ́и - например (пак казвам това са разни коментари по списанията) само тя може да е майка на децата на Ридж, сексът с Джеймс Уоруик "не съществува" и разни други.

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 14:49 от Lana

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Кой е дядото на Рик  Rolling Eyes
сега паднах Joy
Таткото на Брук.
   Shocked Mr. Green Shocked Mr. Green
 Искаш да кажеш, че Джуклич ще спи с бащата на Брук? #Crazy Sick
#Crazy
Еее, Джукито ще спи с таткото и сина на Брук!  Joy

Ей това е майсторка от висок клас

# 39
  • Мнения: 1 218

А дали я води в бройката няма как да знаем...все пак не знаем всичко за миналото ́и преди да се омъжи за богатия си спонсор (Блейк Хейс), както и няма да разберем бройката на мъжете, с които ще преспи, докато пие и убива по пътя.

Хехехе , щото на Шаврич и знаем бройката от преди да се натресе на Рич ...  Whistling
(Тук се сещам какви гимнастики бяха,  докато облъчва горкия Рич .)

Ако съдим по лекото й поведение и като знаем колко й е слаб ангела на Шавраситка  ... Whistling  Whistling  Whistling

До момента Тейлър е омъжена за Рич, има три деца - САМО ОТ НЕГО и т.н.
Предстоящите любови на Тейлър ... не сме ги следали още . Това предстои да видим ...
Докато на  изпълненията на Брукасита  сме се нагледали, и още ще ги гледаме . Има вече натрупан актив от 2 деца от свекър си, 1 дете от зет си , и 1 от Рич.

Та къде е базата за сравнение  newsm78

# 40
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
мисля че този спор който водите е малко безмислен.според мен няма светици в този сериал.съгласете се че и брук и тейлър и всички жени в сериала за минали през толкова много легла.
принципът на този филм е всеки спи с всеки Naughty
някой може ли да ме опровергае.в момента не се сещам за който и да е било герой да бъде само с един или двама любовници
Съгласна съм.Хайде да пуснем анкета,че да не се дърлим напразно

# 41
  • Мнения: 690
Ееееее, да не забравяме кака ви Джуклич каква страстна изневяра прасна на РиЧо в Бел Еър(баси, така ли се казваше хижата на Форестър), пък после света вода ненапита.... Laughing Mr. Green

# 42
  • София
  • Мнения: 9 977
Че и досега я покрива...никой освен високоморалната ́и най-добра приятелка и по случайност майка на потърпевшия рогоносец не знае. А май и баща  ́и знае.

Биг Беър е хижата, Бел Еър е кварталът, където е къщата на Ридж.

А дали я води в бройката няма как да знаем...все пак не знаем всичко за миналото ́и преди да се омъжи за богатия си спонсор (Блейк Хейс), както и няма да разберем бройката на мъжете, с които ще преспи, докато пие и убива по пътя.
Хехехе , щото на Шаврич и знаем бройката от преди да се натресе на Рич ...  Whistling
(Тук се сещам какви гимнастики бяха,  докато облъчва горкия Рич .)

От години по форумите се води спор дали Брук е била девствена, когато спа с Ридж или не. Аз лично не помня. Но пък имаше годеник, но с него никога не са ги давали да правят нещо по така. За Тейлър знаем, че се е омъжила за много по-възрстен от нея, богат мъж, с лош нрав, за да плати за обучението ́и, знаем и за някаква тайнствена връзка с Грант, останала неразкрита и досега. Кой знае още какво не знаем...

# 43
  • Мнения: 85
мисля че този спор който водите е малко безмислен.според мен няма светици в този сериал.съгласете се че и брук и тейлър и всички жени в сериала за минали през толкова много легла.
принципът на този филм е всеки спи с всеки Naughty
някой може ли да ме опровергае.в момента не се сещам за който и да е било герой да бъде само с един или двама любовници
Съгласна съм.Хайде да пуснем анкета,че да не се дърлим напразно

радвам се че и ти мислиш като мен,защото аз малко се дразня от това коя каква била и други такива.

# 44
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Ееееее, да не забравяме кака ви Джуклич каква страстна изневяра прасна на РиЧо в Бел Еър(баси, така ли се казваше хижата на Форестър), пък после света вода ненапита.... Laughing Mr. Green

 Joy Биг Беар се казва това прословуто либовно гнезденце..

Все пак Тейлър я умряха леко, но споко..добра е, бързо ще навакса.. Wink

Общи условия

Активация на акаунт