Гъбички по ноктите на ръцете след ноктопластика

  • 39 241
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Мила, не се шашкай излишно. Отиди при свестен маникюрист и при дерматолог след това. Повечето големи салони имат разни терапии с които могат да пооправатя положението и със сигурност ще замаскират малко грозните нокти. А ще ти кажат и на какво се дължи проблема. Все пак по цял ден гледат нокти а и в курсовете са учили за различните болести по ноктите. После отиди и при дерматолог за да споделиш какво са ти казали в салона и какво ти предлагат да правиш за да си каже мнението и той.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Нещо евтино и ефикасно, но трудно се намира- формалин........


От моргата  и в селскостопанските аптеки

# 17
  • Мнения: 182
Много неприятно. Преди време ми се бяха появили гъбички на единия нокът на ръката. Няколко месеца се опитвах да ги преборя с батрафен лак, но безуспешно. Докато една колежка не ми сподели една мноого смрадлива рецепта и за около месец се отървах от тази напаст.
Киснеш си ноктите във винен оцет около 10 мин. и после ги натъркваш хубаво с чесън, и така престояваш цяла нощ. Но има голяма опасност освен от гъбичките, да се отървеш и от мъжа си за известно време.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Киснеш си ноктите във винен оцет около 10 мин. и после ги натъркваш хубаво с чесън, и така престояваш цяла нощ. Но има голяма опасност освен от гъбичките, да се отървеш и от мъжа си за известно време.

...и това наистина действа така ли?  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 182
На мен ми помогна, а и на още двама познати. Но и нокътя ми не е бил чак в такова състояние като на авторката. Но пък и нищо не коства да се пробва. Е, освен миризмата де ooooh!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 415
SURF, е да не пречи ... а миризмата ще се понесе някак си...
а дали има значение за по-бързото абсорбиране на лекарството и за по-бързото оздравяване дали нокъта е лакиран... Thinking

# 21
  • Мнения: 17 546
Лака пречи! Освен това трябва да се изпили нокътя добре докато остане меката (болна) част, за да се действа направо върху нея.

# 22
  • Мнения: 182
Забравих да пиша, че преди процедурата с оцета, с памуче на клечка и напоено със спирт, обтривах целия нокът и почиствах от мъртвите клетки, насъбрали се под него. Това по съвет от дерматолог.

# 23
  • Мнения: 1 650
Витасин- ефтин и ефикасен. Мажеш няколко дни и забравяш за проблема.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Балу, SURF благодаря ви   bouquet...не знам за авторката, но аз мисля определено да пробвам  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 182
Пожелавам ти успех в борбата с гъбичките. Дано успееш да се отървеш от тях, че лятото наближава.

# 26
  • Мнения: 17 546
Витасин- ефтин и ефикасен. Мажеш няколко дни и забравяш за проблема.
Да бе! Витасин... само голяма реклама. Чак пък и за дни да се оправят ноктите! Mr. Green Знаеш ли как наричат гъбички под ноктите? - Проклятието на фараоните. Защото от техни дни до наши дни, не се лекуваха тези неща. Чак сега има някакъв напредък с лекарствата.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз 4-5 месеца ползвах Екзодерил...след това направо се отчаях, защото нямаше грам подобрение...тогава може би осъзнах колко е сериозен проблема и колко са упорити гъбичките  ooooh!

# 28
  • Мнения: 1 650
Витасин- ефтин и ефикасен. Мажеш няколко дни и забравяш за проблема.
Да бе! Витасин... само голяма реклама. Чак пък и за дни да се оправят ноктите! Mr. Green Знаеш ли как наричат гъбички под ноктите? - Проклятието на фараоните. Защото от техни дни до наши дни, не се лекуваха тези неща. Чак сега има някакъв напредък с лекарствата.
Ами на майка ми лично й помогна, а на дядо ми му помогна за екзема. А за реклама не съм чувала. Препоръча ми го свеки.

# 29
  • Мнения: 17 546
За гъбички по кожата между пръстите може и някак си да е помогнал, но за гъбички под ноктите няма да помогне никога. Просто съм повече от убедена в това!

Общи условия

Активация на акаунт