Петъчна! Кое е изневяра?

  • 5 456
  • 115
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 448
А ако мъжа на ССФ бъде видян от друга ССФ да обядва с трета ССФ, това е от най мръсните изневери.  Mr. Green

А ако е бил видян с гост гост не ми се мисли.  Twisted Evil

# 106
  • София
  • Мнения: 38 476
А ако мъжа на ССФ бъде видян от друга ССФ да обядва с трета ССФ, това е от най мръсните изневери.  Mr. Green

Паси, ни си права! ССФ не изневерява, тя само флиртува!
Ония мръсници чуждите жени ни развалят мъжете!

# 107
# 108
  • Мнения: 370
ох,мале ooooh!,пак се започна. Joy

# 109
  • Мнения: 274
Коя от вас ме прокле така? Бързо да си признава!
Пътувах до и от ресторанта два пъти повече от нормалното, закъснях, обслужването беше лошо, авокадото зелено и не ставаше за ядене.


# 110
  • Мнения: 2 448
Явно някоя завистлива и злобна, която е искала, но никога няма да е на мястото на въпросната дама, с която си обядвал.  Mr. Green

# 111
  • Мнения: 4 892
Авокадо ли му викат вече. Заради беленето и обработката на авокадото ли е закъснението или задръстване. Като е младо и зелено, обслужването куца, ако авокадото е презряло, следвъщият път да няма - ааа, сега пък беше много меко. Няма угодия.

http://log.bg/users_images/6/6467.jpg

# 112
  • Мнения: 2 716
Сексът не е изневяра.

# 113
  • Мнения: 606
Кой пък е споменавал секс?

# 114
  • Мнения: 166
Подозирам, че "изневяра" произлиза от "изнервяне". Изнервям ли аз или изнервя ли ме партньорът ми с тематично поведение спрямо друг субект, значи вече говорим за изневяра.

Гном, темата е обявена като петъчна. Сексът е заложен още в заглавието.

# 115
  • Мнения: 1 517
цитирам от СНК
чл. 1 Всяко действие водещо до появата на телесни течности, които нормално се появяват само в съпружеското ложе със или без смесването им с такива на някой различен от законната половинка, също така и завъждането на насекоми  (описвани често в литературата като пеперуди) са абсолютна изневяра.
чл. 2 Всяко действие за получаване на удоволствие (от какъвто и да е характер) от лице за което няма изрично разрешение от половинката е изневяра.
чл. 3 Всяка мисъл за подобни действия е изневяра.
чл. 4 Всякакви действия водещи до промяна на божествения статус на съпруга е изневяра.




Олеееее  ooooh!   hahaha

Общи условия

Активация на акаунт