Как да ''навия'' таткото?

  • 5 052
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 579
И аз много искам 2ро дете.И аз ужасно трудно убедих мъжа си.(като му казах,че така или иначе аз стоя в къщи да гледам децата,така че аз би трябвало да си преценя с каква разлика ще ми е по-удобно да ги гледам)

# 61
  • Мнения: 417
Дано за му дойде друг акъл, на вашия татко! Най добре изчакай, според мен не е добра идеята да го поставяш пред свършен факт с разни хитринки -доста тъпо е .Това е решение което трябва да бъде взето и от двама ви. Предполагам, че ще го убедиш, че сега е най-подходящия момент(тъй като виждам че го искаш много), а той все пак казваш че иска второ,но не сега просто.Щом по принцип иска ми се струва,че можеш да го убедиш да е сега.
При нас ситуацията е обратна, нашия татко иска ,а аз не.Правя си други планове да имаме второ като стане 1-ви клас малкия ни за да съм си тогава вкъщи, а не сега, когато той тръгна вече на детска градина, а аз след 2 месеца искам да се върна на работа,че много ми се ходи вече, а не наново да си остана в къщи. Пия си хапчетата и това е, а и му казвам,че скоро нямам и намерение да ги спирам!
Успех, дано скоро се похвалиш, че си успяла да го убедиш, а за пола по -добре не планирай да не се разочароваш!


като му казах,че така или иначе аз стоя в къщи да гледам децата,така че аз би трябвало да си преценя с каква разлика ще ми е по-удобно да ги гледам


така де Peace

# 62
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Успех, дано скоро се похвалиш, че си успяла да го убедиш...
На предната страница авторката го направи.

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 19:00 от РЕНИ

# 63
  • Мнения: 417
Успех, дано скоро се похвалиш, че си успяла да го убедиш...
На предната страница автгорката го направи.


Еее какво съм чела, уж прочетох темата,прекъсва ми днес нета, а май съм прескочила 1 страница Embarassed Браво! Дано да се сдобият с момиченце, но и да е момченце важното е да е здраво!

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Благодаря за пожеланията! Hug
Действаме усърдно и дано имаме желания резултат скоро....
А ако Господ чуе молитвите ми и ни дари с дъщеричка,ще бъда най-щастливата жена на света!   Praynig
boboblina,никога не бих го поставила пред свършен факт.Не съм от тези.По-глупаво нещо от това няма.Дори бих казала,че е подло....Децата,когато са планувани,трябва да са желани от двамата,иначе не си струва.Не бих го изнудвала,не бих направила нищо,което той не иска.
Ще видим кога ще стане.Може за Коледа да имаме най-големия подарък! Praynig

# 65
  • Мнения: 4 514
Хайде успех с девойката и от мен!  Laughing  Hug Ама ако е пак момче, няма да си разочарована, нали?  Naughty
П.П. Явно таткото си го е искал и просто е чакал малък 'ритник' за засилка.  Peace Радвам се, че така бързо взехте решение.

# 66
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Чак на мен ми се прииска още едно Laughing Пък и си давам сметка, че с всяко следващо е по-лесно, опитът си казва думата. Само да не трябваше да бременея (не понасям бременността, с изключение на ритничетата вътре корема)- веднага щях да се навия (за таткото проблем няма).
На авторката- скорошно забременяване... с момиченце Wink

# 67
  • Мнения: 579
Само да не трябваше да бременея (не понасям бременността, с изключение на ритничетата вътре корема)-

 newsm10

# 68
  • София
  • Мнения: 1 735
Пожелавам ти успех и да имаш момиченце!ПРЕКРАСНО Е!Аз моя мъж от доста време го убеждавам за второ,но уви не мога да променя мнението му Sad.И аз и той сме по 1 дете,майка му,баща му,баба му също.За него това е достатъчно.Много ми е мъчно,за първото дете мисли 2.5год.,но тогава поне имаше основателни причини -все още нямахме наш дом.А сега е точно времето и подходящята за мен възраст.Решила съм до лятото,ако не склони се отказвам. Cry

# 69
  • Мнения: 579
.Решила съм до лятото,ако не склони се отказвам. Cry

Не се отказвай!Може да му трябва малко повечко време.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 735
.Решила съм до лятото,ако не склони се отказвам. Cry

Не се отказвай!Може да му трябва малко повечко време.
Благодаря за подкрепата Hug,ама той си има много твърд характер и ако ще ми трябват пак години нямам сили. Sad

# 71
  • Мнения: 804
Бъди упорита и продължавай в същия дух.А и има много женски "номерца" как да му извадиш душичката с памук.Всичко ще се нареди-пожелавам ти най-искренно една малка принцеса-аз ги имам две и съм много щастлива,макар да не исках второ дете.Мъжа ми отсече,че няма да го махам и така се сдобих с още едно момиченце.И двете ги обожавам.Късмет и търпение миличка!!!

# 72
  • Мнения: 686
 Успех!
Ще ти стискам палци за момиченце.
И аз като теб още първия път исках момиченце ,но се роди Стефчо,втория път така се бях навила за момиче ,че като родих и ми честитиха :честито момченце ,аз бях разочарована.И така третия път момиче PeaceА сега си мисля ,че това е най добрата комбинация ,двама батковци и една по малка госпожичка.

Общи условия

Активация на акаунт