Кой хотел в Банско?

  • 7 020
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 215
Ванила, хотелът е на около 15-тина минути от центъра, върви се само права линия през квартал от къщи.Приятно е. Иначе и по-наблизо има кръчмички и квартални бакалии.
В рибарника каквото хванеш, можеш да си го изядеш.Там на място има ресторант и е много приятно да се седне на двора. Peace
Вместо да ходите до парка, можете просто да излезете от хотела и да тръгнете в обратна на града посока - там започват ливадите  Mr. Green Има си и пътче и е хубаво за разходка.
Лифтът за съжаление не работи през лятото - към средата на април спират  Tired

# 16
  • Мнения: 114
хотел Бъндерица само, че искайте в апартаментната част зад хотела,има хубави апартаменти със всичко необходимо в тях!Хотела е близо до центъра на тихо място без строежи наоколо ,а към хотела има басейн джакузи и малък фитнес, които са включени в цената!

# 17
  • Мнения: 852
Не е задължително да се хваща лифта, за да се качи човек в планината - има си и път нагоре и с кола спокойно можеш да се стигне. Peace


С лифта е чудесно, мисля че си струва 18те лв. С кола може също, срещу 8лв за паркинг. На мен в Банско ми хареса, голяма красота, мръсотия не видях, строежи по- малко от колкото на нашата улица  Crazy.
Ние в самото Банско много не сме се застоявали, обикаляхме, на близо има чудесни места които могат да се посетят .



Да на мен също много ми харесва на Банско,ние там празнувахме 8 март.Много красиво,чисто а пистите страхотни.Първо се качихме с лифт, а на следващия ден и с колата,всичко беше страхотно.

# 18
  • Мнения: 852
Забравих да кажа,че бяхме в хотел Холидей Груп.Не беше лошо хотелчето,но  лично на мен не ми доподна особено.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
http://hoteli-bansko.bgfirmi.net/

# 20
  • Мнения: 3 215
В момента условията за ски са перфектни - предостатъчно сняг и никаква навалица  Peace

# 21
  • Мнения: 342
Момичета Благодаря на всички които се включиха.  bouquet
Вече резервирах в хотел Банско спа и холидейз и сме там за една седмица в края на април ,началото на май.

Общи условия

Активация на акаунт