Септември'09 - 10

  • 13 774
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 141
вече почвам да се чудя дали всички мъже са игроманиаци....  Thinking
Но като се замисля е по- добрия вариант да играе на игри, отколкото да не му виждаш очите, да не се прибира и да не го знаеш къде е и с  кой е  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 183
Хайде и аз в новата темичка. Днес ходихме до хижата над града ни и доста се ободрихме. Малката се полюля на една стара люлка, след това мина през най-калната пързалка, но беше много приятно. След това хапнахме и си трънахме мръсни, кални, но щастливи. Хриси заспа в колата, а тя по принцип не спи следобяд и дори като я пренесохме от колата до нас, не се събуди и все още спи сладко-сладко. Явно чистия въздух добре я е изморил. Довечера ще се събираме вкъщи с кумовете ни и с още едно семейство, че да не ходим по задимените кръчми, така че детето пак ще е на гости при майка ми. Та при нас такива работи...

Относно мъжете, моят също иначе виси по цял ден пред компа, той не играе игри, а си зяпа из нета, било то да свали някой филм, било да гледа обзавеждане на детска стая, че ни предстои скоро. Добре че сега отиде да пазарува за довечера, та аз се намъкнах тук, иначе после няма да мога от него. Не им се ядосвайте, те са си едни непораснали деца.

# 17
  • Мнения: 1
Здравейте!

Да се запиша и аз в новата темичка!

На работа съм през всички почивни дни и вече ми се взе тока...
Ще издържа!

Хубав ден на всички!

# 18
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
В нас е обратното Blush Аз играя на игри, а милото се нерви, че не се сещам да стана от компа. В последно време намалих малко висенето в нета, но изляза ли майчинство ще си наваксам Laughing

# 19
  • Мнения: 83
Момичета, не се ядосвайте на мъжете, това са бели кахъри. Всеки човек има нужда от лично пространство. Когато мъж ми застане пред компа си го оставям на спокойствие. Сядам си на моя или се занимавам с нещо мое си. В един момент му минава и сам идва при мен. На мен също ми се случва, а и аз също играя на игри, понякога просто искаш да си сам.

Вече втори ден съм с кръвоизлив, поредния. Не е много силно, но пак бях започнала да се шашкам. Ходих до болницата, всичко е наред ми казаха, просто да лежа неподвижна. Ще си имам още ми каза доктора. Никой обаче, не може да обясни защо.

# 20
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
и при нас аз играех повече,само че на PS2,но това беше преди да се роди Алекс.А мъжа ми сега основно се рови в нета.Добре, че всеки си има компютър,иначе все някой оставаше на сухо. CrazyАз повече се дразня,ако той почива и времето е хубаво,и вместо да излезнем ,той се пльосне на дивана да гледа мач. #Cussing out

# 21
  • Мнения: 183

Вече втори ден съм с кръвоизлив, поредния. Не е много силно, но пак бях започнала да се шашкам. Ходих до болницата, всичко е наред ми казаха, просто да лежа неподвижна. Ще си имам още ми каза доктора. Никой обаче, не може да обясни защо.

Дано всичко е наред с бебчето. Странно е, че не могат да ти кажат причината за тези кръвоизливи, и най-вече да твърдят, че ще има още.  Sad Стискам палци тези неприятности при теб да отминат най-после, за да можеш да се радваш на бременността си.  Praynig

# 22
  • София
  • Мнения: 679
Здравейте и от мен!
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
Пропуснах да се разпиша в предишната темичка, но нещо много ми дойде, малката засега се пооправя със зъбките, казаха, че до 8 седмици или ще заздравеят или ще паднат примирих се вече каквото станало станало. Тръгнах на работа, успях да си направя първите изследвания, но от вчера съм болна, а имах и аз доста да свърша през почивните дни.
Неки много ме притесняват твойте кръвоизливи, а за теб незнам как издържаш. На мен ми спряха прегнила, до края на седмицата спират и дуфастона, в петък съм на преглед и дано всичко е ОК.
Нашият татко не играе на игри, но за сметка на това е работохолик и дори през почивните дни вкъщи е постоянно на компа все нещо да свърши.
И при нас е характерно, че като се застоим 2-3 дни вкъщи и започват скандалите, ама бързо ни минава.
Пожелавам ви слънчева седмица  bouquet

# 23
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И нашия татко вечно е на работа. Като остане в къщи и започва да  се чуди какво да свърши и разбира се и ние започваме да се караме. Като сме свикнали да се виждаме само вечер и повече ни идва в повече Grinning
neky как така не могат да обеснят от какво са кръвоизливите Rolling Eyes Дано всичко е ок и повече да нямаш Praynig Hug
Малката цял ден се чуди каква беля да свърши ,вече нямам нерви, само крещя не, не. Ей сега си е отворила възглавницата, извадила пълнежа и го е разхвърляла по стаята. А тъкмо изчистих Crazy

# 24
  • Мнения: 493
Здравейте, момичета!
Честита Баба Марта на всички и здрави бебенка септември ви пожелавам!!!!
Моля ви вижте този сайт и ми кажете според вас тези цени дали са реални? http://www.stefi.biz/index.php?action=show_cat&cat_id=1

# 25
  • София
  • Мнения: 260
Здравейте момичета! Честита Баба Марта! Колко много сте изписалииииии!!
Бебешондел тия колички малко евтинички ми изглеждат Thinking Ходихме с мъжо в Пигис хаус и се хванах за главата. Близнашката количка - комбинирана - 1160 лв Shocked
Вие само за дрехи говорите и да се вмъкна и аз. В събота ходихме в магазина на Мадок в Орландовци и си купих много сладко нещо. Още съм в чудене дали е рокличка или блузон, ама е много хубаво и струва само 25 лв. Горе е по тялото и стига точно до над корема а после е едно набрано с ластици - как го обясних само newsm78
Малко ме е срам да питам, но на мен в последно време често  ми се случва да се оригвам:crazyeyes:л Направо не мога да се позная. Скъпия само ме бъзика, защото знае , че много мразя такива изцепки на масата, а сега аз съм първа писта Embarassed А при вас как е?

# 26
  • където има любов
  • Мнения: 307
Включвам се и аз в отбора с мъже-игромани!
Бубара,днес ако знаеш как се изложих...Отидох да видя сестра ми,тя работи в едно фото.Съответно имаше много народ,когато аз най-неочаквано и шумно се оригнах.Ужас ,направо потънах в земята от срам.Не ми се беше случвало от предната бременност!

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Споко, Чифлигарова, и аз най-безсрамно се оригвам- засега само у нас, ама кога ли ще се изпусна и навън. И газове имам, ама тях по ги стискам ако има някой край мен, но оригването не мога Embarassed

# 28
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Чифлигарова голям майтап ще е било Laughing
Иначе и аз гледам само у нас да го правя.Вчера за малко да се изтърва докато говорих по скайп с родителите ми. EmbarassedДобре,че успях да прекъсна връзката преди това.Но все пак е човешко,нали. Wink
Неки,надявам се скоро да спре кървенето и ти да се успокоиш.Как така не могат да разберат от какво е? newsm78
BebEshOnDeL ама наистина цените са ниски.После ще разгледам по-подробно какво има.
Хайде аз отивам да вечерям.После пак ще пиша. Hug

# 29
  • Мнения: 186
Днес видяхме бебо.Малко сладко нещо,което мърдаше с крачета и ръчички.Много съм щастлива.Пожелавам на всички такова щастие.Дано всичко е на ред с всички мами и бебоци.

Общи условия

Активация на акаунт