За жените на/след 35 год.

  • 19 032
  • 232
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Здравейте и от мен!
Ще навърша 36 през лятото и хич не ми пука! newsm68 Преди три месеца осинових момченце на две годинки. Не е лесно, но пък си заслужава. Дай Боже и второ, ама да е след година или две! newsm10 Купонът си тече, дори е по-добре от преди 10 години.

# 211
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Хмм..скоро ги навърших.Имам 3 деца. Grinning Да са ми живи и здрави.Физически си изглеждам много по добре и от 20 годишните девойки,но за това полагам доста труд естествено. Wink Заведенията ме влекат ,но умерено.Въобще не смятам да страдам затова ,че с всяка година дърпам назад с ЕГН-то. Sunglasses

# 212
  • София
  • Мнения: 11
Ех....ами да кажеме и ние с гайдите.
На 22 родих сина ни,на 25 -дъщерята и .......закотвих.В работа,грижи,болни родители,не усетих кога минаха 30,35,40.Докато дъщеря ми не ми каза,че ще ставам баба.Ама как?Аз още съм млада,ама като направих сметка-45.Еми... и сега,след 7 години още съм на толкова.Бръчиците си ги имам,някое килце в повече също,но това не ми пречи да не се спирам.На умората и болежките не им обръщам внимание.И така докато мога.Не се давам лесно.Най ме кефи,когато съм с внучето и някой му каже:Момченце,майка ти те вика.
Бъдете живи и здрави и на 35, и още много дълги години след това! newsm10

# 213
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Годинките си летят... Дай Боже всички да станем щастливи баби, какво по-хубаво от това? Hug

# 214
  • Мнения: 494
Годинките си летят ,но слава богу аз все на 25 си стоя  Embarassed.Така ми казват хората ,пък и аз си се чувствам на толкова! Mr. Green

# 215
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз пък съм "девойка" smile3534 Когато не съм с децата де newsm62

# 216
  • Oslo
  • Мнения: 659
И аз при вас - след 2 седмици ставам на 35. В интерес на истината, сега изглеждам по-добре, отколкото на 20г. И се чувствам по-добре - дечицата пораснаха, имам повече време за себе си, знам какво искам от живота и си го взимам..... Не се оплаквам изобщо. Не съм девойка, но не съм и лелка Peace

# 217
  • София
  • Мнения: 221
Тук имаше една смешна  тема за  жените  след 40, които още  правили секс-списващата не одобряваше разбира се Simple SmileТа  ти се радвай, че си още на 35 Joy

# 218
  • Мнения: 440
Хайде и аз тук.Скоро ще стана на 40 ooooh!Но като че ли се чувствам по -добре отколкото преди 10 години.Разведена съм ,гледам си детето,имам доста свободновреме,което използвам за себе си.

# 219
  • Мнения: 62
И какво се оказва.Всички са красиви, умни и богати.Егати скуката.
Остава само съдията да свири край на мача и да чакаме по-интересният след 2 часа.  football

# 220
  • Мнения: 3 621
Чувствам се изключително добре, в кожата си и с годините си.Никога не съм се страрала да ги крия. Може да е клише /ама то и затова си е 100% истина/, но всяка възраст си има своята красота.Знам че ще се чувствам също толкова добре и когато стана на 40+
Здравейте, аз съм на 36 год.
Имам дъщеря на 9 год.
Не чувствах,че съм остаряла,даже искам още едно дете.
Но... една "приятелка" така се изненада,че искам пак да раждам на дърти години, че ,честно казано ,доста се замислих.
Аз ноември ще навърша 37, родих сина си преди 3 месеца. Надявам се след 1-2 година да родя още едно дете

# 221
  • Мнения: 249
Аз ще правя 35 следващата седмица. Имам дъщеря, единствено дете, на година и 5 месеца. Чувствам се ужасно, ужасно уморена, остаряла, смазана, изнервена и всичко друго негативно което човек може да си помисли. Не знам защо, но искам да се скрия някъде, където никой не може да ме намери. Много си обичах живота, обичах себе си, сега мразя всичко и всички. Не знам дали е фаза, но продължава определено доста дълго  Sad

# 222
  • Русе
  • Мнения: 1 846
Milva2003 ,мисли позитивно,не се оставяй на тези негативни чувства! Naughty
Радвай се на детенцето си,то има нужда от щастлива и спокойна майка.Надявам се този период при теб скоро да отмине!Горе главата,мила! Hug

# 223
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Milva2003, в депресия си. Открии причината за се справиш.

# 224
  • Мнения: 657
Милва, аз се чувствах така когато родих .Родих  месец  януари, толкова дълго чакано бебе.Навън зима - аз у нас с ревящо бебе, мъжът ми на работа - аз се ядосвам, че не е у нас,приятелките ми на работа и по разходки или кафета - аз пак у нас.Където и да искам да ида само чувах - ти остави, занимавай се с бебето.И деня ми минаваше с бебето - памперси, мляко,пране, гладене.На 8-ия месец се върнах на работа и нещата се промениха.Макар ,че 4 часа на ден но ми беше достатъчно.Преди това бях смачкана направо.Положението става по лошо ако и самото дете е по ревящо, ако по трудно избиват зъбките,ако боледува повече.
Ще отмине  този период и когато детето порасне и имате комуникация по между си,нещата ще се променят.Успех  Hug

Общи условия

Активация на акаунт