Гоблени-47

  • 43 816
  • 457
  •   1
Отговори
# 15
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Изкушавам се да оставя за малко пристанището и да си ушия подаръчето, ама нали съм дисциплинирана, което е почнато ще се довърши и тогава Flutter

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
И аз да се отчета Simple Smile Тези макове на "Орхдея" ги започнах преди да забременя (отбележете скоростта на шиене Simple Smile), но скоро ще ги довърша:



А готови изглеждат така:



Панамата е ужасна, много е твърда и доста ми е трудничко. Имам още един комплект на тази фирма, представлява ябълков цвят, много е нежен, уви не мога да го намеря в сайта на "Аксиома", за да го покажа.

# 17
  • Мнения: 451
Ketri извинявай писали сме едновременно в различните теми Hug А линкът, който си ми дала със схемата с грешният или с верният ключ е  newsm78 Ако е с грешния, трябва просто да обърна цветовете нали  Thinking

# 18
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Здравейте момичета,
честита ни нова темичка! Кетри, големи благодарности  Hug
Аз наскоро почнах това


трябва да стане това


Поздравления за всички показани красоти! Много обичам новите темички, заради първите им странички!
  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 9 850
Дуданка, не мога да повярвам... Аз шия същото в момента! Само че конците сама си ги подбирах, а не според ключа, който имам.

# 20
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ketri извинявай писали сме едновременно в различните теми Hug А линкът, който си ми дала със схемата с грешният или с верният ключ е  newsm78 Ако е с грешния, трябва просто да обърна цветовете нали  Thinking
С грешния ключ е,затова ти дадох и как трябва да се сменят номерата за да стане правилно.. Peace

# 21
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Дуданка, не мога да повярвам... Аз шия същото в момента! Само че конците сама си ги подбирах, а не според ключа, който имам.

Не знам защо, но и аз така си помислих, като каза, че шиеш някаква венецианска маска, но нямаше снимка! И аз ескпериментирам с панамата. Почнах я на панама със златно ламе и засега ми харесва, но ще видим крайния резултат.
Успех при ушиването!   bouquet

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Здравейте, девойки  Hug
Честита ни нова темичка - само две странички, а колко много красота - момичета, страхотни сте!!!   newsm20
Бързам и аз да се похваля - завърших си подаръчето за св. Валентин от любимия - трите орхидейки на Ланарте. За първи път шия оригинален гоблен и съм възхитена smile3521
Ето го и него:

Още не е изсъхнал предния и от нетърпение почнах вече и другарчето му - двойката орхидеи. Дано и то да е толкова приятно за шиене.
Хайде лека и спокойна нощ от мен и утре (т.е. днес) - весел празник на всички, за които е гордост да се наричат българи, където и да се намират  bg bg bg

# 23
  • Мнения: 36
Здравейте и от мен!
Честита нова тема!
Кетри   bouquet !
Чудесни са гоблените на всички момичета! Hug
Ето и от мен докъде съм стигнала и се връщам да дочета старата тема,че тия дни нещо не остана време за нет-а.



# 24
  • София
  • Мнения: 210
Добро утро!
Браво момичета! Много хубавини сте показали!   bouquet
Марулка,  Crazy , страхотен е гоблена, а и ти шиеш доста бързо!
Астера, твоите макове са много красиви!
Snowdrop, Тосканата ми е слабост и почти си я завършила!
Unknwn_lady, твоята красота също напредва. Браво!
Билкова, наистина са възхитителни орхидеите!
Малко сладко коте и Дуданка, вие май искате да сте на карнавала във Венеция?  Wink
Роси, ангелчетата ти са много милички. И аз мисля скоро да бродирам анелчета , но онези трите ("Почти съвършен").
Ако забравих някой, да прощава, не е нарочно, от възрастта е.  hahaha

Аз да почерпя. Днес моят Гого става на 2 години.

Последна редакция: вт, 03 мар 2009, 08:00 от wesi.i.gogo

# 25
  • Мнения: 1 711
    Здравейте ! Честити 3-ти март!

Показвам си подаръка ор Роси09 и отново й благодаря!
http://picasaweb.google.com/lh/photo/01ayHagaptQiDsm7Cpuikg?feat=directlink
А ръстомера го добутах до тук :
http://picasaweb.google.com/lh/photo/w2gz8JVRcuRMExkoLEvWoQ?feat=directlink
Трябва да си налягам парцалките и да го шия,че ще ставам леля май месец!

# 26
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Честит рожден ден на малкия Гого.  bdbaloni  baloni Много да слуша мама и тати и да расте здраво, весело и умно дете.
Честит 3-и март, момичета!  bg
Дано винаги да има нещо с което да се гордеем, че сме българи!

wesi.i.gogo ходи ми се на карнавал и още как. Само, че няма кой да ме прати!  Laughing
И като за начало ще си го ушия! Весел празник ви желая!

ant чудесен подарък си получила. Много обичам да разглеждам подаръци!

# 27
  • Мнения: 207
 bg bg bg Честит празник !!!

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 610
Здравейте и Честит 3 март българки!
Честито и на малкия рожденик!
Кетри  bouquet
Ина newsm47 сега съм щастлива!
petjah  голяма красота, май няма да се сдържа и ще си го поръчам, колебаех се между този и един друг зимен гоблен newsm78 но
този май ще е Mr. Green
snowdrop и тази Тоскана искам Rolling Eyes..Много е красива

# 29
  • Мнения: 59
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
ЧРД на малкия ГОГО да е жив и здрав и много усмихнат  newsm59 birthday
Тази сутрин аз ще поднеса кафенцата, заповядайте

Хубав ден!  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт