Мъжките гърди

  • 8 312
  • 100
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте!  Simple Smile
Пускам тази тема по повод на един разговор с моя приятел за космите по мъжките гърди. Иска ми се да знам какво мислят повечето от вас, затова ще бъда благодарна, ако гласувате в анкетата  Grinning. Успех на всички  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 196
Анкетата къде е?

# 2
  • Мнения: 2 388

Същественото е невидимо за очите.

# 3
  • Мнения: 12
 Embarassed Съжалявам...малко се забавих  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 196
Появила се е.
Рекох да не се е затрила в нечия прекалено окосмена мъжка гръд. Crazy
Сега ще гласувам.

# 5
  • Мнения: 6 029
Ох.
Дали да не пусна тема с аналогична анкета, само че за женските гърди?

По темата - ако са много е гадно, да. Ако ги няма хич ми е комично. Някакво средно положение ме устройва.

# 6
  • Мнения: 212
Аз имам само два косъма на лявата си гърда, но затова пък са едни такива дебели и извити и са точно на зърното. Не мога да ги махна щото не ми е приятно да се опипвам сам по зърното на гърдата си... Даже сега като го пиша ми става гадно....

# 7
  • Мнения: 6 029
Ау, Борисе  Sick И на мен ми стана гадно от това обяснение.

# 8
  • Мнения: 10 681
Само ако са много би ми се сторило неприятно. В крайна сметка е нормално човек да е окосмен, при условие да си поддържа хигиената.
Това, че в последните години дойде модата на голите охлюви много ни изкриви представите. Преди няколко дни гледах Четецът - там са си натурално окосмени и установих, че и аз съм забравила как изглеждат натурално окосмени тела.
Помните всички и коментарите за старите актови снимки на Мадона...

# 9
  • Мнения: 27 524
Харесвам. Много косми и навсякъде. Може и по гърба   Grinning

# 10
  • Мнения: 3 675
Моят като е космат като маймуна да го изхвърлям ли?

# 11
  • Мнения: 6 029
Моят като е космат като маймуна да го изхвърлям ли?

Не, дай го на Блонди.

# 12
  • Мнения: 7 837
Всичко е приемливо в определени граници, стига тези гърди, да не са по-големи от моите.

# 13
  • Мнения: 24
Аз имам 2 косъма на гърдите - единия редовно го късам, другия си го държа, за да изглеждам все пак небрежно-мъжествен и първичен....изобщо трябва да има баланс между метросексуалното и животинското излъчване на един мъж.

# 14
  • Мнения: 212
Аз имам 2 косъма на гърдите - единия редовно го късам,

И аз моя единия който е точно на зърното ми бях решил да го късам обаче като взех да го дърпам ми настръхна зърното и се отказах. Представяш ли си мъж с настръхнали зърна как изглежда... Ужас... По-добре с косми отколкото с настръхнали зърна

# 15
  • Мнения: 17 546
Лъжеш, Блонди, не ти вярвам! Twisted Evil

Не обичам косми, но не бих отговорила точно с "Не, ужасно е!".

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 16:41 от Балу

# 16
  • Мнения: 74
Борис , може да ти ги отскубне някой друг, като неможеш сам! Peace
Аз дадох своя глас, за нормалното съм! bowuu

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
статистиката казва че 88% от жените харесват умерено окосмяване.

п.с. направи да се виждат резултатите от гласуването без да давам глас.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 064
И аз съм за умереното. Смешни са ми обезкосмени мъже, ангорските пуловери също не ме влекат.

# 19
  • Мнения: 2 448
Харесвам, да, нормално мъжко окосмение по гърдите.  

# 20
  • Мнения: 2 133
Харесвам, да!Мразя кьоспетата Naughty

# 21
  • Мнения: 6 029
Харесвам, да!Мразя кьоспетата Naughty

Какво мразиш?

# 22
  • Мнения: 606
Мразя гърди.

# 23
  • Мнения: 1 210
"Кюспе" не е ли вторичен продукт при производството на олио? Такова и на мен не ми харесва, тцъ.

# 24
  • Мнения: 6 029
"Кюспе" не е ли вторичен продукт при производството на олио? Такова и на мен не ми харесва, тцъ.


Ааа ако е това - шаран кълве на него. Но какво общо има с космИте?

# 25
  • Мнения: 606
Кьосе.
Може и кюсе.

# 26
  • Мнения: 6 029
 Joy
Знам бре  Laughing

# 27
  • Мнения: 1 210
Ми явно и жени кълват, знам ли  Joy
Въпреки, че и аз съм риба, но не го харесвам. Даже не съм го виждала как изглежда това чудо на феромонната индустрия  Joy

# 28
  • Мнения: 606
А как се пише знаеш ли?
Че аз не.

# 29
  • Мнения: 1 210

Не може кюсе. Само кюсПе. Или кЬОсе.
Етимология интересува ли ви? И на коя дума.

# 30
  • Мнения: 6 029
Кьосе се пише, 100%. И проверката на правопис е съгласна.

# 31
  • Мнения: 606
Кьосе кълве кюспе.
Между другото, излишните козини са ми гаднички.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Вчера докато бях на автомивката видях, един чичка с огромен златен ланец,
доволно лежащ на обилното му  гръдно окосмение. Чудя, се като се беше разгърдил така
кое, държеше да покаже повече, ланеца или космите, а може би и двете Confused
Как да не го цункаш Crazy

# 33
  • Мнения: 606
Да!
Хубаво нещо са автомивките.

# 34
  • Мнения: 17 546
Имам колега който е просто като горила! ooooh! Като облече риза и от пазвата му се подава обилна козина. Има и по гърба, пак толкова. Брадата по лицето му започва от под очите.
И много се гордее с козината си...  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 6 029
Балу, да не работиш в Зи Рок? Laughing

# 36
  • Мнения: 2 196
Сега се сетих за един младеж,лятото на плажа успяхме да му се възхитим. Кинта и двайсет, хилавичък, оскубан. Миличкият,  на оскубано бройлерче приличаше. И той имаше голям ланец, едва го влачеше завалията.

# 37
  • Мнения: 581
 Предпочитам по-оскъдно окосмяване и космите да са тънки и къси, че да не ми се заклещват между зъбите.

# 38
  • Мнения: 17 546
Балу, да не работиш в Зи Рок? Laughing
Не, но точно така изглежда.  Laughing Само дето косата не му е дълга.

# 39
  • Мнения: 14 654
Ужасни терзания имаш, признавам. Не мога да гласувам в анкетата, защото ако въпросните гърди са на мъжа, когото харесвам, значи ги харесвам и с, и без косми  Tired Същото се отнася и за всички други косми по човешкото тяло, в случай че ще пускаш още теми.

# 40
  • Мнения: 0
Относно мъжкото окосмяване имаше една статия, в която се сравняваха Хю Джакмън и Даниъл Крейг Simple Smile. Представители на двете "породи". Лично аз съм нормално...

# 41
  • Мнения: 4 668
Винаги съм харесвала мъже , които нямат косми по себе си .
Докато един прекрасен ден краката ми не се подсякоха от един синеок мъж ... страхотен просто  Heart Eyes
Беше с дрехи винаги , когато го виждах ... когато се озовахме в леглото се оказа , че е доста космат .
Ама ми беше все тая , даже много ми хареса .
Така че ... не знам как да отговоря . Хем харесвам , хем не .. Rolling Eyes Чувствам се объркана .

# 42
  • Мнения: 17 546
Относно мъжкото окосмяване имаше една статия, в която се сравняваха Хю Джакмън и Даниъл Крейг Simple Smile. Представители на двете "породи".
Хю Джакман и Даниел Крейг не са двете крайности! Ей това е крайността, която е срещу Крейг! Mr. Green Колегата ми, човече, е такъв. Вероятно целия е такъв... Wink

# 43
# 44
  • Мнения: 2 448
Хю Джакман е страхотен и бих го харесала и с повече косми по гърдите, но уточнявам по гърдите, нали за това е темата. Балу, какви са тия страхотии които показваш?!  Mr. Green

# 45
  • Мнения: 17 546
Балу, какви са тия страхотии които показваш?!  Mr. Green
Ми, какво да правя като е такъв човека! Наистина е такъв бе хора и много се гордее!
И на сина ми един съученик (щото ги водим на море вече трета година, та имам преки наблюдения) е с такива крачка. Нататък вероятно целия ще стане такъв. И той много се фръцка и все си приглажда с гордост черната, лъскава козина по краката.

ПП. Колегата ми обожава да ходи на плаж и ни е разказвал как е всявал смут по плажовете, събличайки се на времето, когато е бил по млад и всичката му козина е била черна като на този на картинката.

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 19:05 от Балу

# 46
  • Мнения: 10 681
Ми то май по-добре да се гордеят, отколкото да се комплексират. Не ми се мисли колко време, пари и болка трябват, за да се премахне тази козина.

# 47
  • Мнения: 27 524
Моят като е космат като маймуна да го изхвърлям ли?

Не, дай го на Блонди.

 Joy Joy hahaha hahaha

Лъжеш, Блонди, не ти вярвам! Twisted Evil

Не, лъжа, бре, наистина  Simple Smile Е, Буги Барабата ще ми дойде малко повече, но нещо малко по-умерено - бива  Flutter

# 48
  • Мнения: 12
Ужасни терзания имаш, признавам. Не мога да гласувам в анкетата, защото ако въпросните гърди са на мъжа, когото харесвам, значи ги харесвам и с, и без косми  Tired Същото се отнася и за всички други косми по човешкото тяло, в случай че ще пускаш още теми.

Момичета, не ме разбирайте погрешно... не че имам нещо против мъжките косми (в крайна сметка са си негови, не мои), просто исках да посъбера малко информация за това какво е преобладаващото мнение, защото все пак виждаме вече как голите охлюви налагат разбирането за мъжки сексапил. Това е. Simple Smile

П.П. Благодаря за гласовете! Продължавайте да гласувате   Hug

# 49
  • Мнения: 2 407
Ако са много Sick,иначе не е лошо,все пак нещо мъжко да има в тях.

# 50
  • Мнения: 1 212
Мъжките гърди не са обект на внимание от моя страна .
Виж, пилешките държа да са надлежно оскубани.  Naughty

# 51
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
НЕ харесвам обезкосмени гърди. С косми или без, все ми е тая, но ми е отвратително да видя наболи 3мм мъжки косми  Sick

# 52
  • Мнения: 1 159
Всичко е приемливо в определени граници, стига тези гърди, да не са по-големи от моите.
И аз имам такива наблюдения,май май на милото гърдичките са взели да надминават по големина моите!Ако и на косми го докарам...

# 53
  • Мнения: 2 386
Хм, аз съм кьосе и всичко що мърда е космато за мен. Нямам против.

# 54
  • Мнения: 940
Гласувах. С малко косми е добре, не обичам много косми...Ама и без е супер секси. Май се раздвоих.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 176
Нямам против ако космите са малко.
Нямам и против ако космите наистина са много малко.

# 56
  • София
  • Мнения: 8 348
и аз нямам нищо против космите в умерени количества и на подобаващи места
и без хич бива, само с много си е гадничко

обаче обръснати и наболи направо не понасям

# 57
  • Мнения: 3 219
Не обичам косми, особено ако са много, гъсти и черни Sick

# 58
  • Мнения: 81
Повече харесвам без косми.
Гергоооо Cry

# 59
  • Мнения: 2 448
Балу, какви са тия страхотии които показваш?!  Mr. Green
Ми, какво да правя като е такъв човека! Наистина е такъв бе хора и много се гордее!


Как няма да се гордее, виж какъв фен става от него.  Mr. Green

# 60
  • Мнения: 12
Не знам за "фена", но вижте това   Sunglasses http://m.sibir.bg/uploads_bg/img/0020349/img_20349_144795_l.jpg ... Невероятно  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 3 219
А, че тя Балу я показа тази снимка на предните страници.

# 62
  • Мнения: 12
 Embarassed Не съм я видяла. От нета я свалих  Blush

# 63
  • Мнения: 3 219
Нищо, то това чудо заслужава пак да се види  Sick

# 64
  • София
  • Мнения: 3 099
Не знам за "фена", но вижте това   Sunglasses http://m.sibir.bg/uploads_bg/img/0020349/img_20349_144795_l.jpg ... Невероятно  Rolling Eyes

БЛЯК!

Всяко нещо - с мярка! Това не е секси. Но умереното оперение мен ме радва.

# 65
  • София
  • Мнения: 7 097
Ето такива харесвам

# 66
  • Мнения: 12
Оооооо... това определено е секси  Grinning

# 67
  • Мнения: 3 675
Според мен Хю Джакман изобщо не е космат, Никълъс Кейдж е по-космат.

Ето линк на косматковците

http://hotmencentral.com/hairy/

Лично на мен ми харесват такива с умерено окосмяване по гърдите

http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://cache.gettyimages.c … art%3D60%26um%3D1

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 14:00 от gitadam

# 68
  • Мнения: 1 632
Това е моят отговор http://hotmencentral.com/caco_ricci/pic1.shtml
Изтекоха ми очите!

# 69
  • Мнения: 12
Уффф... харесвам Пиърс Броснан, ама тия косми... твърде много са  Sad

# 70
  • Мнения: 3 091
на мен ми действа еротично! обичам мъжкото окосмяване, не харесвам метросексуалните.

# 71
# 72
  • Мнения: 2 161
Аз харесвам мъже с окосмени крака.Обаче да са прави,дълги и не много мускулести.Просто силни и окосмени крака.

# 73
  • Мнения: 5 539
Нямам дилема, мъжът ми по принцип няма косми по гърдите Sunglasses

# 74
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Аз съм за умерено окосмените.  Mr. Green А най - отвратителната гледка за мен е мъж, с обръснати гърди.  Crazy Sick  ooooh!
Мъже, не си го причинявайте!  Naughty

# 75
  • Мнения: 2 448
А някоя от вас отказвала ли се е от мъж само заради наличието на повече косми, отколкото позволява чувството ви за идеална естетика?  Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 2 161
Ами да,аз съм отказвала на косми по раменете.

# 77
  • Мнения: 5 622
Всички знаят, че мразя космати мъже.  Laughing Ако са си космати по природа, да се обезкосмяват, ако са с по-малко косми, тук-там, няма проблем и ще ги "преглътна" ако се наложи  Wink

А някоя от вас отказвала ли се е от мъж само заради наличието на повече косми, отколкото позволява чувството ви за идеална естетика?  Rolling Eyes

Не ми са се "падали" такива мъже. По-скоро обратното за което съм благодарна  Wink Иначе пак казвам, ако има косми и се обезкосмява старателно, съм ОК  Simple Smile

Не харесвам, например и мъже с много гъста брада. Те дори и когато са току що избръснати, пак все едно са брадясали и кожата им синее. Гадно е.

# 78
  • Мнения: 12
За гъстата брада съм съгласна, но за не много гъстата... мисля, че леко набола е страхотна  Blush Излъчва интелигентност и сексапил. Не мислите ли? Е... всъщност е въпрос на вкус  Simple Smile

# 79
  • Мнения: 5 622
За гъстата брада съм съгласна, но за не много гъстата... мисля, че леко набола е страхотна  Blush Излъчва интелигентност и сексапил. Не мислите ли? Е... всъщност е въпрос на вкус  Simple Smile

Аз не мисля. Явно си права, че е въпрос на вкус. От набола брада ми стават такива рани по муцуната, че не ми се говори  Rolling Eyes

За мен интелигентната мъжка физиономия е точно обратното на това, което казваш ти- с гладко обръсната брада (ако говорим за бада щото брадата е най-маловажното в случая с интелигентното излъчване  Wink ).

Винаги се забавлявам много на различието във вкусовете и предпочитанията на хората. Наистина сме много различни и разбира се, това страшно ме радва  Grinning

# 80
  • Мнения: 2 448
Брада не харесвам по простата причина, че ми боде и все пак не е мъка на мъките мъжът да се бръсне.
За косми по тялото имам претенции за махане само по гърба, ако има. Иначе какъвто го е направила природата щом съм го харесала, целия го харесвам. Може ако са доста и по дълги да се подстригват с машинка.
Специално по гърдите ми е секси да заравям пръсти в тях.  Simple Smile

# 81
  • Мнения: 17 546
Сега като ви чета, се сещам, че писах, че харесвам възможно безкосмени или поне възможно най-малко окосмени. Което в моите представи така или иначе е почти нищо, няма какво да увъртам. Затова пък определено предпочитам всичките косми, с които един мъж е надарен, да са по главата. Обичам такива с хубави дълги коси! На които им отиват де, а не разни неандерталци. И набола, 3-ри дневна брада, или добре поддържано "катинарче".  Crazy

# 82
  • Мнения: 6 155
До кръста не искам да срещам косми. От там надолу - може, но в умерени количества.

# 83
  • Мнения: 3 219
При все, че не обичам космати мъже, мъжът ми не се е бръснал от години, даже и самобръсначка няма-ползва машинка за подстригване, взема се на  най-късото през 3-4 дни. Вече съм забравила как изглежда обръснат, ама така по-си го харесвам. И тази брада не дразни, не е като четина, просто е по-мека. Може би защото не я бръсне Rolling Eyes

# 84
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Всичко е приемливо в определени граници, стига тези гърди, да не са по-големи от моите.
Твърде съгласна  Laughing

# 85
  • Мнения: X
Харесвам корави мъжки гърди и как беше...здрави мишци. Муахахах. Пък вълненото пуловерче...де да знам, май не съм попадала на някой с Голяма косматка и да бриша потно чело в нея.

# 86
  • Мнения: 2 478
Поносимостта ми към мъжкото окосмение се определя от въпросният мъж.
Но знам какво не харесвам-онези толкова мъжествени екземпляри тип "оскубано пиле".

# 87
  • Мнения: 1 212
А някоя от вас отказвала ли се е от мъж само заради наличието на повече косми, отколкото позволява чувството ви за идеална естетика?  Rolling Eyes

Не  Naughty
Трима мъже съм имала общо в моя живот .
Не мога да си позволя лукса да отказвам .  Mr. Green

# 88
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
Внимателно разгледах подписа на КЕЛЕШ,
под шлифера няма косми!  JoyНе стои естествено. newsm78

# 89
  • Мнения: 5 622

Е, то и моите крака (и други части) не стоят естествено без косми, по простата причина, че природата ни е създала след половото съзряване , като вторични полови белези да имаме окосмение, но аз полагам грижи да не съм в "естествения" си вид  Laughing А щом аз (и жените като цяло) могат, значи и мъжете не трябва да правят изключение.

Някой по-горе каза за машинка. Да, моят мъж, например не се бръсне по тялото, а се обезкосмява с машинка (тример за тяло) за целта. Понякога си оставя малко косми по гърдите, но така и не успявам да го възприема, а и на самия него му е по-гот да е обезкосмен навсякъде, особено лятото, по-леко му било  Peace

Сега се сещам една случка да разкажа по повод дали сме отказвали на мъж заради косми- преди години (преди да срещна мъжа ми, разбира се) имах гадже, което така и не успях да склоня да се обезкосми. Не беше кой знае колко космат, но си имаше косми, които ми бяха трън в очите. Той все отказваше, бодяло му било, нямало да ходи като самолет, незнам си какво...Накрая го сиктирдосах (е, не само заради космите, имаше и други кусури  Laughing ) и оня тогава се сети да идва да ми се показва как се бил обезкосмил...  hahaha Сетила се Мара...  hahaha

# 90
  • Мнения: 3 219
Да, в нас машинката е на почит-подмишници, слабини и т.н.

# 91
  • Мнения: 12
Да, в нас машинката е на почит-подмишници, слабини и т.н.
Честно казано, мисля, че това е минимума, под който не бива да падаме. и Както БУБА вече спомена, щом жените можем, трябва и мъжете да могат  Laughing

# 92
  • София
  • Мнения: 8 348
ето един незабравим пример за равномерна окосменост
http://images.pic.playcomet.com/fp_b/1/2009_03/06/2009_03_06_14_ … 25_19150_3_16.jpg

и наистина е редно те да полагат поне наполовина толкова усилия, колкото ние

# 93
  • Мнения: 4 586
Хахахахахаха, вие като сте изперкали, та и ние.
По-добре да мастурбирам, вместо да депилирам.

# 94
  • Мнения: 41

 yes coolcool
ей тая гледка е по моя вкус......

# 95
  • Мнения: 2 448
Хахахахахаха, вие като сте изперкали, та и ние.
По-добре да мастурбирам, вместо да депилирам.

Тъй ами, вълкът козината си мени, ама не я маха.  Laughing

# 96
  • Мнения: X
 Тозмладеж може да не е епилиран, но не смятам, че е космонавт изобщо. Laughing

# 97
  • Мнения: 1 312
Хваща окото определено.
Но на тази снимка вече става страшно Rolling Eyes
http://hotmencentral.com/caco_ricci/pic2.shtml
Не искам да си представям колко още има под хавлията../за косми говоря/.

# 98
  • Мнения: 1 174
Харесвам, последна опция.

# 99
  • Мнения: 1 159
buttinsky, possessed ,този господин,който сте показали с брадата,на мен ми прилича на някакъв перверзен дядо Коледа Laughing!Иначе срещу другия младеж нямам възражения!

# 100
  • Мнения: 12
http://hotmencentral.com/caco_ricci/pic2.shtml]http://hotmencentral.com/caco_ricci/pic2.shtml[/url]

както се казва ... newsm09 (speechless)
П.П. Честит празник на всички зами! smile3525

Общи условия

Активация на акаунт