1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 32

  • 25 090
  • 442
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 959
Момичета,май пооредяха редиците на феновете на филма ,виждам вече няма такава голяма активност .Аз днес не успях да гледам епизода ,но от- тук, от- там успях да загрея какво е станало

Да, вече няма толкова пишещи. Седянката върви към разтуряне. Пък и сезона свършва.

Седянката и в момента е на лице, ама  ми се струва, че някои не пишат по темата  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 897
Да, щях да редактирам ама ме изпревари да ме цитираш. Лилавки при това.
Аз гласувах за Аху в анкетата.

Нищо не казахте за скандала на Мелек и Бурак.Нищо...  Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 1 180
Хайде, да се цъкна и аз в новата темичка. Гласувах за Джансел - на моменти ми става мъчно за АК, никой за нищо не го бръсне, а Джансел си го обичаше такъв, какъвто е. Но сега тази Иху ще му разкаже играта, много хитра и злобничка ми изглежда, а в същото време как се мазнииии....чак да се лъзнеш! Много съм доволна, че нашите гугутки се сдобриха /то единия е гълъб, де/! Тази серия беше серията на припадъците - Шех, Периде, Бурхан..., но пак мноооого емоционална! До тук не мога да кажа за някой епизод, че е бил слаб - толкова динамично се развива всичко - това е първия сериал /тип сапунка/, който гледам - невероятен. В началота бях толкова скептично настроена - не съм предполагала, че турците могат да направят такъв прекрасен филм!!!
Лека нощ от мен! 
 Чорапките кога ще станат? Да не му мръзнат петичките на Онур бей!

# 33
  • Мнения: 7 914

Нищо не казахте за скандала на Мелек и Бурак.Нищо...  Crossing Arms
ами аккво да кажем Бурак си е мръсник... е и Мелекси има трески за дялане... ама ми се струва класа над Бурак Thinking


пуловер му изплети на Онур -  днес в серията севидя, че доста ги носи Whistling

# 34
  • Мнения: 959
Да, щях да редактирам ама ме изпревари да ме цитираш.

Нищо не казахте за скандала на Мелек и Бурак.Нищо...  Crossing Arms

Сорри  Hug
Какво да кажем ... очакваше се, сякаш  ... Бурак не е тип който търси постояно обвързване, а само забавление..
Ама и Мелек, как му набара телефона  Crazy и даже смело звънна на отсрешната  Joy

# 35
  • Мнения: 267
Само минавам Simple Smileда вЪ попрочитам  Laughingанкетата е супер ,ама ми е трудно да отговоря,ще помисля и ще пиша пак.

# 36
  • Мнения: 2
Нищо не казахте за скандала на Мелек и Бурак.Нищо...  Crossing Arms

Ами то става ясно, че той Бурак по принцип си е такъв от малък  Mr. Green , та трябва да го превъзпитавам - то се е видяло  Whistling  ... и да го подстригвам  Joy

# 37
# 38
  • Мнения: 959
Само минавам Simple Smileда вЪ попрочитам  Laughingанкетата е супер ,ама ми е трудно да отговоря,ще помисля и ще пиша пак.


Никакви такива ... само минавала  Crossing Arms...я, бързо един анализ на серията Laughing Hug

Mrs. Firat и ти ли си в отбора на зълвите?!  Flutter апропо ... брат`четките  ...  Ша са озориш с тоз келеш, ми се струва ... Joy



# 39
  • Мнения: 7 914
Нищо не казахте за скандала на Мелек и Бурак.Нищо...  Crossing Arms

Ами то става ясно, че той Бурак по принцип си е такъв от малък  Mr. Green , та трябва да го превъзпитавам - то се е видяло  Whistling  ... и да го подстригвам  Joy

хаха много изкъсо трябва да го държиш, да знеш Mr. Green


# 40
  • Мнения: 2
Че е чвор - чвор е, но няма да му е много лесно с моя характер  Twisted Evil
Като му стъпя на шията, ще види той  Twisted Evil (само да не му счупя врата  Laughing)
Пък Севал е много сладка за свеки  Hug

# 41
  • Мнения: 31
Гласувах за Фюсун - по-малкото зло.
По принцип всеки има право на втори шанс, но АК изпусна своя в лицето на Джансел, пък и май му е доста късно за превъзпитание (то ако беше толкова лесно и таксиджията щеше да стане Онур  Laughing ).
Понякога наистина ми става жал за него и се чудя как е стигнал до там.

# 42
  • Мнения: 2
Нищо не казахте за скандала на Мелек и Бурак.Нищо...  Crossing Arms

Ами то става ясно, че той Бурак по принцип си е такъв от малък  Mr. Green , та трябва да го превъзпитавам - то се е видяло  Whistling  ... и да го подстригвам  Joy

хаха много изкъсо трябва да го държиш, да знеш Mr. Green


Ще си купя къса и здрава каишка, та да няма   animal037 и някоя по-стабилна  newsm29

# 43
  • Мнения: 7 914
Mrs. Firat
 и машинка за подстригване да не забравиш  Mr. Green



Понякога наистина ми става жал за него и се чудя как е стигнал до там.
винаги е растял в сянка -  брат си,  на баща си... и сега Бурхан за цели 2 сезона близо- веднъж не каза браво.. обича го като своя кръв, но дотам  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 2
Mrs. Firat
 и машинка за подстригване да не забравиш  Mr. Green

Такова имам - и не се страхувам да я използвам  Joy

Общи условия

Активация на акаунт