За майките при изписването

  • 8 828
  • 187
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 671
Нищо специално не съм си купувала, но се гримирах и си сложих парфюм. Кои дрехи да облека, си избрах на втория ден след раждането и помолих да ми ги донесат. Ето ти снимки от изписването на моите деца. Каквато съм - такава, важното беше, че си отивам у дома с най-прекрасните бебета  Heart Eyes:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=99153&pid=2057906 - изписването на баткото
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=220065&pid=5177683 - изписването на дребната
Облякох дрехи, които носех преди да забременея, но ми бяха по-широки. Само да ти кажа, че след второто раждане коремът ми не се беше прибрал и си изглеждах като бременна и на изписването. Така че помисли си за няколко варианта и реши какво ще облечеш след раждането.

# 31
  • Мнения: 1 103
И аз на изписвнето бях  с дънките които носих през бременноста и нагоре с туника .Не мисля че е нужно да си купуваш нещо специално ,защото после няма да ти става.Според мен е излишно ,но е е въпрос на личен избор.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 365
Аз си бях облякла малко по- широки дрехи от преди да забременея, бях си взела и пяна за коса и гримове, защото след 3 дена в болницата косата ми определено имаше нужда от намеса  Sunglasses

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Бях спортно облечена, с анцуг, спортна блуза и маратонки. То бебето е важното в случая, аз какво да се тъкмя толкова

# 34
  • Мнения: 2 172
С дрехите,с които постъпих при раждането-те не бяха за бременни.

Черен панталон с ниска талия,тип чарлстон.
Черна памучна блузка с голямо деколте тип "прегърни ме".
Остри обувки с токчета.
Черен кожен тренч.

Гримирана и с прическа  Peace

Не,че беше от значение,изписването траеше точно 5 минути (пред отделението със снимките).Но аз така си ходя по принцип,така че не съм правила специални подготовки  Wink

# 35
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Бях с една от роклите, които носех като бременна. Изобщо не ми пукаше. Бяхме само аз, бебето, мъжа ми и майка ми. Не съм се гримирала.
Peace

и аз така  Wink

# 36
  • Мнения: 9 776
Бях си нагласила вкъщи на една закачалка дънките, с които бременеех+риза+кожено дълго сако за отгоре+обувки. Мъжът ми ми ги донесе в деня на изписването. Иначе малко грим, пооправих си косата и това беше. Съобрази си дрехите предвид времето, по което ще раждаш. Все пак май месец е топло. Някакъв панталон + туника мисля, че е Ок.

# 37
  • Мнения: 1 512
Бях с дънките който носих в малките месеци,блуза,кожено яке.
И да искаш да си купиш специален тоалет едва ли ще оцелиш размера - корема ще се махне, но няма да стане плосък и ако имаш и трупната някоя и друга тлъстинка отгоре.

# 38
  • Мнения: 312
Със рокля която носех и през бременността.И аз не мисля че трябва да си купуваш нещо специално.

# 39
  • Мнения: 2 110
Аз бях с гащеризона за бременни. Стоях 3 дни в болницата и предположих ,че няма да вляза в други дрехи.

# 40
  • Временно
  • Мнения: 788
На изписването бях с една свободна блузка с прилеп ръкав и потури с връзки.Обувките,които си бях приготвила мъжът ми ги забрави и добре,че свеки се обади навреме,че иначе трябваше да съм с чехлите,с които бях в родилното. Mr. Green Сега ми е смешно,но тогава ми се плачеше-имах ужасни проблеми с гърдите,до последно не ми казваха дали ще ме изписват въпросния ден,мъжа ми отиде да ми купува обувки.Косата ми беше кошмарна-нацапах я с пяна и я вързах,сложих спирала и молив и това беше.

# 41
  • Мнения: 194
С дрехите, с които постъпих в болницата. След раждането корема ми беше като в 6-7 месец..
Сега като се сещам, мъжа ми се беше сетил да ги пусне в пералнята, но не и да ги изглади Laughing
Явно и на него му е било все тая как изглеждам, тогава бебка бе център на внимание

# 42
  • Мнения: 182
Аз бях с гащеризончето за бременни и блузка от горе!Ощо взето с това което мъжа ми донесе!Сега аз ще си подготвя нещо,но няма да купувам специално!

# 43
  • Мнения: 2 334
Аз бях спортно облечена със анцуг и само с гланц за устни.За мен тогава беше най важно да се прибера по бързо във вкъщи от колкото как изглждам Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 44 101
С дрехите , с които ме приеха общо взето.

Общи условия

Активация на акаунт