Откога бебешки шампоан?

  • 6 599
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 959
В самото начало - първите 1-2 месеца,  къпех децата с бръснарски сапун. След това, преминах на детски шампоани.
Прекалено е да се чака годинка. А, може и веднага да се започне с такива. Въпрос на преценка.  Peace

# 16
  • Мнения: 207
Започнах да използвам шампоа ,когато падна пъпчето на малката.Ползвам шампоан Тео бебе.
Аз също, само че ползвам козметиката на А-дерма

# 17
  • Мнения: 179
Дори не съм се сещала, че може по-късно да се започне със шампоан. Когато падна пъпчето, започнахме да го мием с детски шампоан на Нивеа. Още в родилното ни раздадоха едни промоционални пакети с тяхна козметика и шампоанчето доста дълго го ползвахме. След това вече започнах да купувам пак тяхно, защото ми хареса. Сигурно има много други хубави марки.

# 18
  • Мнения: 822
От самото начало си я къпя с Бюбхен 2 в1

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Към шампоана пристъпихме веднага след като си дойдохме от родилното.Позлвам Бюбхен Peace

# 20
  • Мнения: 666
abutikonспоред свекито трябва да я къпя до 1 год със съпун,за да не и стане нещо на кожата,а честно да си кажа той сапуна не измива косата хубаво(а купих мн хубав сапун на  Клоран,но май е мн хубав само за тяло Simple Smile)не мога да се справя с таз свекърва и тъпите и съвети.Аз си мислих да купя на Чико шампоана,ако някой има наблюдения да пише Peace

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
От първия ден вкъщи си я къпя с шампоан.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 006
Има измиваща емулсия за тяло и коса на Себамед. В родилния дом още ни казаха, че става. После и педиатърката одобри.

# 23
  • София
  • Мнения: 44 106
Шампоан от първия ден плзвам за главата, никога не съм го мила със сапун

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ползвам само Клоран-за коса и тяло.Уникален е!От първия ден къпя сина си с шампоан....

# 25
  • Мнения: 180
Къпя с шампоан на Бюбхен, който става и за глава  и тяло. От сапуна кожата изсъхва,пробвай каквото си решила.Все пак детето е твое не на свекърва ти.

# 26
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
abutikonспоред свекито трябва да я къпя до 1 год със съпун,за да не и стане нещо на кожата,а честно да си кажа той сапуна не измива косата хубаво(а купих мн хубав сапун на  Клоран,но май е мн хубав само за тяло Simple Smile)не мога да се справя с таз свекърва и тъпите и съвети.Аз си мислих да купя на Чико шампоана,ако някой има наблюдения да пише Peace

Че той сапуна е по-ужасен от шампоана. Изсушава ужасно кожата дори и да е с  ph 5.5. Бих я разбрала ако ти беше казала да го къпеш с хума, защото така са правели преди години. И хумата сама по себе си е много хубаво нещо, но сапун - НЕ!  Naughty
Аз ползвам Джонсън за тяло и коса и не е лош според мен. Но бебетата, както и възрастните са различни, така че всеки ще ти каже различо мнение.
Косата я мия 2 пъти в седмицата, а тялото със шампоанчето, но съвсем мъничко, колкото грахче.

# 27
  • Мнения: 194
Като се върнахме от родилния,изкъпахме дъщеря ми с шампоанче на Чико.После минах на Себамед,защото избиваше от нещо ,незная от какво точно ,и махнах всичко досега ползвано/памперси,козметика,зехтин/.
Не виждам как ще къпеш детето си само със сапун,на мен ми струва по-вредно дори.Надявам се да не слушаш свеки и да налагаш своето си мнение.То,че не я обичаш си личи по ника ти Laughing

# 28
  • Мнения: 2 013
От самото начало ползваме гелчето на Бюбхен "от глава до пети".Много съм доволна от тази марка козметика и само тя ни понася! Peace

# 29
  • Мнения: 1 372
Аз ползвам шампоан от първия ден. На самите шампоани пише че са подходящи от самото раждане на детето.

Общи условия

Активация на акаунт