дами , как ще прекарате 8 март

  • 3 413
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 100
През деня с мъжа ми и децата ще се почерпим.А вечерта съм на работа.

# 31
  • Мнения: 26
на работа сам цял ден Sad Cry

# 32
 Аз си планирам прекрасно женско прекарване в събота, а в неделя току виж съм реанимирала, не се знае как и до колко ще изкараме... През деня ще сме по магазини и натам-насам с една приятелка, както само ние си знаем да се забавляваме, а вечерта с голяма женска компания на , след това на пиано-бар. Нека ни е зле!
 Малко са мъжете, които знаят как да те зарадват и поглезят. Все да им подсказваш какво е хубаво да направят, как да подходят ... дрън-дрън. Ами то така си е като изпросено! Повече ще се радвам ако разбера, че е мислил какво да ме изненада, пък макар и да не е уцелил!
 Както и да е! Когато мога - не пропускам женски партита!
 Желая и на вас весело, щастливо, уютно или развратно прекарване! Кой както го намира най-добре за себе си!

# 33
  • Мнения: 8
с приятелки на кръчма и понеже ще празнуваме на 7 ще празнуваме и тодоров ден   

# 34
  • София
  • Мнения: 12 554
Работейки.  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 176
таткото ни е на работа така че в къщи с детето

# 36
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Тази година нито знам къде ще съм, нито знам ще получа ли подарък и какъв. Предишните години обикновено изчезваме някъде за два дни,но сега съм на работа и ще пропуснем. А за подарък даже не знам какво да си поискам. Всичко за което се сетя вече си го имам. Или съм много скромна или мъжа ми много ме глези.

# 37
  • Мнения: 476
Вкъщи с моите мъже  1dating smile3504

# 38
  • San Diego, CA
  • Мнения: 78
вкъщи с малчо сами-таткото ни е в чужбина ,а каката на ски.Надявам се двамата да си прекараме страхотно !

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 295
С няколко приятелки ще се почерпим за празника Flutter

# 40
  • Мнения: 66
  една приятелка ме покани на женско парти  Wink с мнооого изкушения .

Я поразкажи за какво точно става въпрос.


ами , не съм сигурна . за сватбата на сестра й пак имаше" изкушение "- беше завела компанията в клуб с мъжки стриптийз. аз малко се притеснявам  Embarassed и не съм ходила на такова чудо , ама днес се скарахме с мъжа и започвам да се замислям дали да отида , пък било и то на пук Twisted Evil.

# 41
  • Мнения: 1 554
На заведение с голяма компания жени , около 20 бр.ще сме  Grinning

хмм,и аз ще съм в голяма компания само от жени,и ние ще сме около 20,да не сме за един и същи купон Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 2 388
ами , не съм сигурна . за сватбата на сестра й пак имаше" изкушение "- беше завела компанията в клуб с мъжки стриптийз. аз малко се притеснявам  Embarassed и не съм ходила на такова чудо , ама днес се скарахме с мъжа и започвам да се замислям дали да отида , пък било и то на пук Twisted Evil.

 Laughing Отивай. От какво се притесняваш?
Много е забавно. Не е като женския стриптийз. По-скоро е смешно, отколкото еротично. Laughing

Да разкажеш после допаднало ли ти е. Laughing

# 43
  • Мнения: 43
С две малки мишки на 2 месеца къде мога да съм си освен вкъщи.Но щастието независи от това къде си ,а зависи по-скоро от това с кого си,нали? Simple Smile

# 44
  • Мнения: 398
 Този празник ми е доста страннен.Много се раадвам ,че тази година е в неделя и няма да се налага да съм на работа на подобен вид ден.

 Много хубаво е заглавието с глагола "прекарам' , много му отива на празника.

 Иначе няма лошо тези , които го харесват да си намерят още един повод за събиране с приятели или за романтична вечеря.Ама тази треска за пазаруване и всеки мъж с китка са ми малко в повече.Бизнес , какво да се прави и търговците са хора.

 
 

 

 

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт