Re: Вижте колко е щастлива мама, че си има ПОРОДЕНИ двама! *26*

  • 11 022
  • 314
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 56
ЧЕСТИТО БЕБЕ ТЕА!ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА! Hug
  bouquetЗА МАМА!

# 47
  • Мнения: 332
Egisihora ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Много здрава, щастлие, любов, усмивки и сбъднати мечти !   bouquet

# 48
  • Мнения: 2 331
Egisihora ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Много здрава, щастлие, любов, усмивки и сбъднати мечти !   bouquet
И от мен!  bouquet
Честито бебче на Марти!Много да ви радва! Hug
Алекси, страшен е гмуркачът... Joy Joy Joy

Нас ни поканиха на тържеството в ДГвъв вторник вечер.Митко не е ходил от два месеца.Чухме се с учителката му и тя ни покани.Много мило ми стана.Положително отношение и от двете страни е най-плодотворната обстановка за детето.Смятам пак да опитаме да ходи на градина детенце и това беше поводът да звънна на госпожата му.Ще го пратим след тържеството, та да не му е скучно в понеделник и вторник при трескавата подготовка на другарчетата му.Тъкмо и психически ще се почувства по-добре и ще има спомен, че и мама е била в градината му, ще си спомня къде съм стояла и така няма да му липсвам толкова.
Днес бяхме и на преглед при педиатъра му.Тя каза, че досега не е бил толкова здрав/има разраснала трета сливица и заден ринит, които винаги са полувъзпалени/.Дано се задържи в това състояние повече време! Praynig
Малко ме е страх за здравето му, но ...Господ да ги пази децата!Казвам това във връзка със случая на починалото от менингит детенце, което беше от нашия град. Cry Педи каза, че вече са изследвани всички деца по градините и резултатите са отрицателни, но...днес менингит, утре Бог знае какво...Затова, моля се да не се случва нищо лошо на дечицата! Praynig Пък, човек от съдбата си не може да избяга...
Хубав и здрав ден на всички!  bouquet

# 49
  • Мнения: 332
Egisihora - Честит рожден ден   bouquet
Честитоо бебче и на Марти  Hug Да ви е живо и здраво  Hug
Татянка-бърборанка - уникален гмурец си имаш  Mr. Green

И на мен ми е много криво за ДГ и предимствата, уви, за нас няма предимства, освен брат/сестра. Но е вярно, близнаците и в университетите ги приемат заедно, ако единият влезне (работя в Учебен отдел на един софийски университет). Тази година така направиха приема за ДГ и ОДЗ, че изобщо не ми се вярва да ни огрее  Confused

При нас нищо ново, излизаме по малко на разходки. Ходя от време на време на прегледи за бебоне. Той расте добре, отговаря си на седмиците, все така всичко да е наред  Praynig

Сега ми е на гости за уикенда мама ФУРИЯ и двете и принцеси и е голям купон, много си играят дечицата  Mr. Green Жени и Стефан само се закачат, дърпат, подават играчки. А Ева като наставница ги следи да има мир и туко се загледа в някое филмче  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 1 410
Лусесита,не си разбрала,мила!Гмуреца не е мой.На друга мама от нашите редици.Просто пуснах линк към клипчето,защото много ме изкефи сладура. Joy

# 51
  • Попово
  • Мнения: 687
marty24  ЧЕСТИТО   bouquet

Egisihora newsm59
БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И ОБИЧАНИ  Hug Heart Eyes

# 52
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Честито бебче на Марти 24! Да расте здраво, спокойно и обичано от бати!   bouquet
Egisihora - Честит рожден ден    bouquet
Алекси - страхотен е Борис  Grinning  Hug

# 53
  • Мнения: 332
Татянка-бърборанка  Embarassed срам и позор, но така е като чета по диагонал  Embarassed Но много ме изкефи и мен  Hug

# 54
  • Мнения: 1 461
Честито бебче на Марти да ви е живо и здраво и много да ви радва ,Марти напиши два реда как се чувстваш  Heart Eyes

Тази есен когато пусках децата на градина директорките ми влязоха в положение ,в яслата искаха да ми ги приемат и двете но аз отказах и записах Галина в градината а Мая в яслата беше ми трудно сутрин защото двете заведения не бяха близко добре че имах кола под ръка

Адрианска дано не прихванете скарлатина че към нея имунитет не се изгражда както към варицелата ,ако и Сашко се ошари нека да е леко  Heart Eyes

Ние сме добре аз свикнах с условията в тукашната градина,Галина ходи с желание прегръща си учителките и ги целува вечер ми казва че утре иска пак в градината да играе с децата .При нас времето е все така хубаво  Wink

# 55
  • София
  • Мнения: 6 258
Карчита, ти май търсеше детска седалка за тоалетната, дето да си стои закачена. Намерих в един англ. каталог, комплект със седалката и капака за възрастни, ама е 40 паунда без доставката. Crazy

# 56
  • Мнения: 363
Здравейте момичета!Ние сме добре с беба,баткото ходи на ясла до 14.30 и после си гои взимаме,това за сега облекчава ситуацията.За сега 2 са основните ми проблема-спим всички в една стая ,а малката много се активизира през нощта.Предполагам ,че още не е настроила режима си и се воси от този в корема ми ,незнам как да я накарам да се адаптира ooooh!Брат и за сега не се буди,дано провикне към плача и (дали е възможно)???/За сега няма да мога да излизам сама с 2мата ....Ако имате някакви съвети с радост бих ги приела,за6тото само вие може да ми ги дадете  bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 1 124
marty24, честито бебе   4470 bouquet, да ти е жива и здрава, много послушна и щастлива  Hug. До колкото помня  Crazy, остарявам вече, Ева в началото се будеше, но почти веднага заспиваше или ми подвикваше да взема Жени, но после въобще не се будеше. При Жени проблем имаше че беше с обърнат режим и спеше през деня, а нощно време будуваше, но тя беше на 3-4 месеца. Вие сте малки още и все пак се храните на 2-3 часа, ще свикнете. Ако нещо друго те притеснявай питай, ще гледаме да помагаме с каквото можем    love001.
Egisihora Честит Рожден Ден  newsm59

# 58
  • Мнения: 1 410
Марти,аз нямам опит с това ,защото моите си спяха добре нощем.Аничка не се будеше,но спеше и все още спи при мен и щом се размърда аз й  давам цицата и тя продължава да си спи.Така е откакто се е родила.

# 59
  • Мнения: 1 335
Здравейте мами, аз скоро ще бъда от щастливите майки на породени дечица... леко съм в паника...
Как се справяте на разходка примерно - моето хлапе не върви много примерно за ръка, в даден момент драсва към улицата или някъде да се катери, където си е решил. А и с кърменето на бебето - как става номера с беснеещ батко наоколо и катерещ се на места откъде може да падне???? Успявате ли по някакъв начин да събудите интерес у по-голямото дете към бебето - да седи и гледа кротко докато бебето суче, да бута количката навън или поне да се държи за нея на път към градинката/парка. Засега се предполага, че свекърва ми ще е в нас да ми помага, яслата е почти мираж - подала съм документи за на есен, но не е ясно. Но винаги има вероятност да си остана сама с двете деца вкъщи, а съм в паника дали и как точно ще се оправям с тях - без сина ми да нарани бебето или себе си, домакинската работа предполагам че ще я пропускам.... както и готвенето  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт