Ей ги сладки януарчета трупат килограмчета и грамчета

  • 12 052
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 861
ееее възмутена съм!!!
За едно кърмене време изписахте цялата първа страница...тюх, поне съм първа на втората!!!
Аз турската боза не я гледам, но за сметка на това гледам една по бТВ от 11 часа сутрин с кодовото наименование "Неопитомени красавици!" Joy Joy Joy Joy Joy
Мъжът ми пада от смях с този филм и заглавието му, но сутрин от 11 до 12 си е моето време и никой не смее да ме закача Mr. Green
А Шампионската лига много я обичам...защото като има лига и няма късна емисия и си тръгваме от работа рано рано Laughing
Жалко, че от другия сезон няма вече да е по бТВ. Стигат ни 5-6 години рахат.

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 14:07 от доня КОПРИВА

# 16
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Здравейте в новата тема! Ралче, аз бърша прах с Пронто. Когато чистим обаче гледаме малката да не е в съответната стая и проветряме. Тук в Русе времето е отврат- вали от сутринта. Бях спряла да гледам сапунки като започнах работа преди 5 години. Струваха ми се ужасно тъпи. Сега по стечение на обстоятелствата се загледах по 1001 нощи, защото Карина по това време обикновено спи. А Забранена любов ми е любим, но него не го броя за сапунка- я вижте какъв екшън се разиграва там  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 102
Като сте на тема турския сериал, да ви успокоя, има още многоооо серии, все още продължава да се излъчва по турската, но аз вече не го следя, омръзна ми, ако искате мога да ви кажа какво става в момента, даже довечера ще го дават.
И ние вчера се тупнахме на центъра, но явно не и хареса, като отвори една уста и мама я носи а тати бута празната количка... hahaha
Снощи един рев удари, а тъкмо си виках че коликите и са намалели.. Sad
И понеже моята много ака, реших че има разстройство и сега и давам прахчета Ентерол... Sad
Лек ден на всички, при нас не вали но има един вятър дърветата едва стоят.

# 18
  • Мнения: 7
И аз съм във фенклуба на "1001 нощи". Сега използвам паузата за рекламите да се включа в новата тема. И на "Забранена любов" съм фенка, не пропускам серия.Добре че повториха първия сезон, че последните серии ги бях изпуснала като бях в болницата след като родих и ме бяха настанили в една стая с развален телевизор.Ей издивях 5 дни, ама минало бешело  Mr. Green
Дени също си лапа ръчичката, но само когато е гладна.
Да ви се оплача от НОИ са върнали последния ми болничен, че в него липсвала дата на термина ми.Сега ми се забавиха и паричките  Sad

# 19
  • Мнения: 45
Абе защо вашите бебете гукат, а мойто реве? Откъде ги взехте тези добри деца?

Мен ме боли ухо, а нали знаете, че всичко с три букви мноооооого боли Shocked А и Яна днес се скъса да реве и не иска нито на ръце, нито в леглото Twisted Evil....не ни е ден явно

# 20
  • Мнения: 3 861
Не само се гука, а и се хили с глас, голяма купонджийка е, като майка си Mr. Green

Ето я да я видите, че не съм я показвала май след като се роди

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=326481&pid=10985430 - оттук нататък все е тя(нови снимки) и тук таме Калоян

Като говорим за купони, ходих на един служебен купон-маскарад, много готино беше, оставих баща и с едно юнашко шише кърма и вилнях до 3 часа като...вижте сами

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=351418&pid=10985548

от погачата на Анчето снимки ще ви покажа по нататък, че са много големи и не ми дава да ги кача в снимка.бг и понеже ме мързи да ги намалявам всичките за да ги кача ще видя къде другаде ще ми ги вземат такива големи за да ги видите
За момента мога да покажа само тортата, която и спретнах за погачата на Анчето

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10985588
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10985589

Хайде гледайте Grinning

# 21
  • Мнения: 87
ех, че хубави бебенца ... Heart Eyes

мюрвет, като ми омръзне да го гледам, ще ти пиша да ми го разкажеш на лични  Mr. Green
а забранена любов ми е много плосък, как хора на 20 години се женят, и някакви такива сериозни любови завързват ... това изобщо не е образа на момичета и момчетата на тази възраст в бг

за майките на породени - аз се сдобих с ето това от бебе маркет за возене на иван - http://www.abc-design.de/en/products/accessories/kiddy-ride-on.html
малко го бече страх, и засега отзив не мога да дам дали ще върши работа, че го возих само вчера на късо разстояние Simple Smile

# 22
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Аз да се запиша в началото, че както е тръгнало утре нова тема ще има...

# 23
  • София
  • Мнения: 3 249
Данче, а от къде го купи, колко струва....Пълен отчет моля Crossing Arms Че много се чудех дали да не взема след време ей тази количка, но пък съм и скръндза - за лятна множко ми идат парите Whistling
Ама колко много фенки на филма имало...Със свеки се смеем, че в поликлиниката, че и в Била между 1 и 2.30 жив човек(считайте баби и дядовци) няма Simple Smile
Копривке, тортата е уникална  Mr. Green
Аз "похвалих" ли ви се - на 8-ми март май ми дойде...Мисля си , че е цикъл, понеже преди 2 дни ми бяха спрели лохиите. И си тече ярка червена кръв. Първите два дни слабо, днес като река...Утре ще ида и докторката да питам какво става аджаба. Егати късмета-хората изкарват и година без цикъл, а аз...Смяхме се снощи с Мартин - използвах израза на Киша - викам му явно много съм плодовита...А нали с Хриси още ми бяха казали, че трудно ще забременея...И той се смее - е двете "грешки" спят в детската. Снощи дезертьора се прибра и спаха двамата. Първия път  се събудиха по едно и също време, а следващия бебе не успя да събуди бате. Но аз и на първото промрънкване бях го взела вече. Той и тихичко ме вика де Simple Smile

# 24
  • Мнения: 164
Ето ни в новата тема,ние се върнахме от консултацията  станали сме  4800 и сме високи 54,5 см биха ни и противохепатитната ,плака малко ,но бързо се укроти сега дори спи блаженно.И ние си купихме ПЕНТАКСИМА  и струва 62  лв

# 25
  • Мнения: 857
Браво Дони, чудесни линкове - чета ги вече.
Не знам кога ще чуя гукане аз, присъединявам се към клуба на ревящите и мрънкащите. Иначе ръцете и пръстите ги смуче още от родилно, но аз гледам да му давам биберон.
През деня не пускам тв. Страшно много ме дразни Sick. Аз предпочитам холмарк, а екс ен, нешънъл географик, но ги пускам нощем като кърмя. По другите слушам вечер новините /макар че по-тъпи от тея новини няма, но ни скриха европа тв/. Не мога да се споразумея с таткото обаче да гледаме нещо друго вечер - само бтв и нова. От скоро гледам и шоуто на слави - да не повярваш.
Много сладки бебченцаааа. И тази блузка е чудесна, искам и ааааз.
Кой с разстройство, кой със запек - аман вече.
Препарати не ползвам - само прахосмукачка и парцал с вода.
Ай отивам да чета. /пишете пишете- браво/

# 26
  • Мнения: 87
Дони, взехме го от бебе маркет (нещо сайта им не работи) имат магазин в иван вазов и при плиска, ако искаш ще ти пусна тел и адреси. струва 99лв. и аз гледах колички, но едно че са ми скъпи, друго че нямат да влязат в асансиора, което е определящо да се насоча към туй чудо. а и са доста тежки. аз мисля, че Хриси ще му се кефи, за по-голямо дете по-става според мен. но трябва да се пробва с количката, че не към всички може да се закачи.

# 27
  • Мнения: 30
Копривке, ама много си готина на това парти. Машалла  Laughing
Кога намираш време и торти да правиш незнам. Аз едвам успявам да сготвя, а съм с едно дете, а ти с 2, че и торти  smile3501.

Ох, мъжа ми ме извести, че от турския ми сериал са купили 60 и няколко серии засега, та като свършат незнам какво ще правя. Ще гледам Никола явно. Дано да купят и другите, че иначе Мюрвет ще я тормозя и аз да ми го разказва  Joy Joy Joy.


merrygold, barboran4e, големи са сладуранки, пу, пу.

Ние засега освен, че ревем за щяло и нещяло, издаваме само звуци от рода "АГУ". Ама незнам това гукане ли е, какво е  newsm78? А иначе основно реве. Ама как не му омръзва незнам.

В кърмаческия пише, да не чакаме бебето да изреве от глад. Това било "късен признак на глад". Ама как да стане тоя номер незнам  Thinking. Ей го на, преди малко се събуди в реееееев. Гладен бил.  Mr. Green

# 28
  • Варна
  • Мнения: 389
Да се запиша и аз в темата....с Елия на ръце. Днес е нещо крива! Щом на мен ми стана жал и я взех на ръце.....а съм много против.....

# 29
  • Мнения: 375
Привет и от нас!Гледам сериалите обсъждате, и аз като Дона Коприва съм на "Неопитомени красавици"-една серия не съм пропуснала Embarassed,нали цяла бременност лежах,та следих сапунките с интерс Party,и ние гукаме и се смеем и поплакваме и мрънкаме от всичко по малко ,че да е пълен купона.Много са ви сладки бебоците!

Общи условия

Активация на акаунт