Абитуриентски бал [4]

  • 69 359
  • 250
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 0
Ами моята си е и всъщност е доста късичка малко под раменете, но просто много съм си навела главата назад  Laughing

# 181
  • София
  • Мнения: 2 438
Здравейте, канена съм на два бала тази година, но понеже моят собствен беше преди 11 години, пък и никога не съм била много наясно с традициите и обичаите - помогнете ми с насоки - какво да подаря, какво да носs? Предполагам цветя за момичето и майка му (и двата бала са на момичета) и някакъв подарък? Какъв?  newsm78 На какво бихте се зарадвали вие например? не съм много наясно с цялата работа

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 21:41 от get_real

# 182
  • Мнения: 183
Момичета бихте ли ми препоръчали гримьор в Благоевград newsm78

# 183
  • Мнения: 2 199
И аз съм на бал тази година на приятеля ми ще му бъда дама  Embarassed и си купих черна вталена рокля без презрамки и тая седмица ще ходя за обувки и чанта, вече съм ги набелязала, но преди месец два направих голяяяяяяяяямата грешка да си отрежа косата smile3514 , която ми беше сравнително дълга и сега е малко под раменете и направо ми иде да си я оскубя и тая дет ми е останала  #Cussing out И незнам сега какво да я правя тя за нищу нестава с тая тъпа дължина, направо се изяждаммм  Banghead 

Снимка на роклята може ли?  Laughing
Аз се готвя за абсолвентска и искам да е рокля без ръкави... и презрамки...  Crossing Arms

# 184
  • велико търново
  • Мнения: 588
ЗДРАВЕЙТЕ АБИТЮРЕНТКИ.КАКЪВ ПОДАРЪК ДА ПОДАРЯ НА ПЛЕМЕНИЦАТА МИ КОЯТО Е АБИТЮРЕНТКА?

# 185
  • Мнения: 18
get_real зависи от момичетата и от паричките,които ще отделиш за подаръци.Иначе идеите-бижу някакво-сребърна гривна и обеци или комплект,парфюм (ако знаеш какви аромати харесва),ако пък не ти са толкова близки хубав химикал и писалка...  Thinking
 Момичета снимаха ли ви за албумите?Нас в четвъртък ще ни снимат в морската градина. Чудя се какво да обличам за тези снимки  Laughing Голяма дилема  Mr. Green

# 186
  • Мнения: 0
http://prikachi.com/files/750535o.jpg
Ето я роклята Суха Мащерка , извинявам се за лошото качество на снимката, но сега я направих и бях сама в къщи и нямаше кой да ме снима.Роклята е изчистена, вталена и доста елегантно стой, не е бална, а по-скоро за специални случай или поне аз на такива ще я нося.  Wink

# 187
  • Мнения: 89
cocochanel много хубава и стилна рокля на мен лично много ми харесва

# 188
  • Мнения: 957
И аз да се включа в тазгодишната абитурентска треска .... ето ме мен Бал 2005г. http://photos-a.ll.facebook.com/photos-ll-sf2p/v197/242/102/5391 … 5_450656_4264.jpg

# 189
  • Мнения: 182
Ние ще се снимаме за албум утре и аз така много се чудя какво да облека а и ще бъде студено  Thinking Мисля панталон и блузка не е кой знае какво, бе все на поне 5 ще излеза хубаво.

# 190
zdraveite momicheta i az sam abiturientka tazi godina i sam ot asenovgrad taka che nqmah golemi problemi pokrai izbora na roklq noo tai kato prochetoh tuk mojete li da mi kajete ot kade si vzehte diademi s kamacheta?

# 191
  • Мнения: 89
Аз лично ги гледах в един магазин на графа и струваха 30 лв.много е скъпо и се отказах и после в един магазин за левче ги видях взех си две една по дебела-7лв и една по-тънка-3 лв.Ще ги снимам и ще ви ги покажа

# 192
  • Мнения: 4
http://prikachi.com/files/750535o.jpg
Ето я роклята Суха Мащерка , извинявам се за лошото качество на снимката, но сега я направих и бях сама в къщи и нямаше кой да ме снима.Роклята е изчистена, вталена и доста елегантно стой, не е бална, а по-скоро за специални случай или поне аз на такива ще я нося.  Wink

Роклята много ми харесва, от къде си я взе и на каква цена, ако не е тайна, търся си нещо подобно за изпращането. newsm78

# 193
  • Мнения: 0
Ами роклята съм си я купила от Плевен, от един магазин, който се казва Ринашименто, така мисля че се пише и е 99лв.  Wink

# 194
  • Мнения: 454
zdraveite momicheta i az sam abiturientka tazi godina i sam ot asenovgrad taka che nqmah golemi problemi pokrai izbora na roklq noo tai kato prochetoh tuk mojete li da mi kajete ot kade si vzehte diademi s kamacheta?

Ако имаш път към Пловдив, може да провериш във Форума в Тракия. На първия етаж, срещу тоалетните, има магазин за подобни аксесоари и там съм виждала диадеми с камъчета. Другото място, за което се сещам, е един магазин до Фокса на центъра. Там има доста голямо разнообразие, но цените са по-височки.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт