"Интернешънъл Мастерс Паблишърс" - "Лесно и вкусно"?

  • 40 425
  • 162
  •   1
Отговори
# 30
Eми, днеска получих поредното писмо, #Crazy ама нито съм поръчвал нещо нито съм искал нещо, просто ей така ми пращат писмо дет ми пише името, адрес, тел., и че дължа некви 26лв. с лихвите  newsm78 нз от къде се е взело нз кво е станало и ако може да ми кажете как да се откажа или.... Satisfied

# 31
  • Мнения: 24
здравейте!
търсейки инфо за фирмата попаднах тук Simple Smile
накратко: аз се обадих и попитах колко са общо пакетите; отговориха - 90, което е супер само по себе си, но ....
най-простата сметка е: 90бр. х 9.99 лв. = 899.10 лв. и това без пощенските разходи ...
дори да се сметне с отстъпката от ~6 лева излиза доста солено (88 бр. х 7.99 лв. = 703.12 лв. (пак без пощенските разходи))
разпръснати във времето не са фатални, но все пак за толкова пари може да си позволиш доста сериозни енциклопедии
всеки сам си преценява
П.П. има вероятност да не съм разбрала нещо, но всеки може да провери и да каже, ако греша  Party

# 32
  • Мнения: 24
и още нещо освен подхода
недомислено е обвързването с пощите
разкарването до там е неудобство, с което те задължават, а то е свързано с време (което струва пари) и евентуални разходи за транспорт (колкото и минимални да са те)
поне можеха да предложат плащане по банков път през интернет
звучи доста скъперническо, но това са си разходи
а за 800 лв мисля, че можеше да ги поемат те и да осигурят удобства за потребителя

# 33
  • София
  • Мнения: 7 873
Ние пък получаваме животните. Платих им по банков път и ония после два месеца не могат да си намерят превода и да ни изчистят задълженията.

# 34
  • Мнения: 8
Аз се зарибих с класьора "Чудния сват на животните". Реших, че мога да отделям по 9.90лв на месец за нещо подобно. Получих и въпросната оферта за 3 пакета за 24лв (с пощенските разходи близо 26лв) и сега всеки месец трябва да давам по 26лв, а това вече ми се вижда доста.  #Cussing out
 Наистина класьорът е интересен и полезен, но сигурно съм дала над 120лв за него и смятам вече да се откажа.
 Класьорът ми е почти пълен (може би има място за НАЙ-много 36 карти), но никъде не е опоменато колко общо карти са. Всъщност вече съм много разочарована и смятам да се обадя, за да разбера колко още пакета с карти остават. Ако са 1-2 ще продължа да ги събирам, но ако са повече или "надуша" нещо съмнително веднага ще се откажа. #2gunfire
 Накой знае ли нещо относно броя на картите?
Diploma колко карти горе-долу имаш, че почти се е напълнил класьора? Питам, защото и аз направих голямата глупост "да се абонирам" за тез животни  Crazy, обаче отказах офертата за 3х7.99, а си получавам 1х9.99. Даже 1 месец не бях платила (ей така, да видя какво ще стане) и те пак ми пратиха карти, заедно с подсещане да си платя старите в някакъв срок, след който започвали да текът лихви...
Та се чудя да продължавам ли да си ги плащам (днес малкият отвори поредната порция карти) или да се потказвам...затова ми е интересно колко карти събира класьора, а и колко са общо...
Мнооого измислено това издателство...как се хванах и аз на хорото  ooooh!


Ще проверя колко общо карти съм събрала. Това което ме ядоса беше, че получих още един класьор, а тези които имат първия знаят, че това означава още много пари.  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  Веднага го върнах в пощата. Даже не си платих последната вноска  Crossing Arms 

# 35
  • Мнения: 64
Много ви моля, ако някой има телефона и/или адреса на въпросното ЕООД нека ми пише. Бях дълго време в болница и като ме изписаха намерих в къщи /мъжът ми ги е взел от пощенската кутия/ въпросните карти с рецепти. Той ги извадил от пликовете и старателно ги подредил, а пликовете и всичко друго изхвърлил. Оставил само бележките за пощенските записи, добре че не е отишъл и да ги плати. Искам да им се обадя да спрат да ми ги пращат и да им върна тези, които са ми изпратили. Но нямам техните координати. Моля ви помогнете ми!

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Нищо не им дължиш, първите карти са ти безплатни.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 493
Belle Fleur  и аз така си мислех, но днес получих напомнящо писмо да си платя картите.
Тел за връзка с Въпросното издателство е 8082060
Имат ли право да постъпват така?

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Аз също получих първото писмо без конкретен аресат-просто си пишеше-до живущия на адрес ...
Вътре имаше карти от готварската им поредица и подробности за начина на включване.Не отговорих,нищо повече не са ми пращали. А ви говоря за време преди поне 2 месеца.

# 39
  • София
  • Мнения: 4 493
Сега говорих с тях - искат ми код - клиентски и ми обясниха че чантите са падарък защото съм си направила абонамент и трябва да заплатя 9.99 лв и лихви.

# 40
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Тези са по-гадни от Рийдърс Дайджест ooooh!
Преди 3 години получих на другия си адрес
с трите имена, № на апартамента и етажа!!!
зарибяващото писмо. Едвам се откачих от тях.
Понеже не платих веднага енциклопецията, която
купих и която наистина е великолепна, не ми
търсиха лихви. А тук, леле мале ooooh!

# 41
  • София
  • Мнения: 4 493
днес пак ще звъня и ще се разправям с тях - решила съм да им върна всичко /за тяхна сметка / и да напиша жалба  Sad

# 42
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен.
И аз реших да взема първата част на рецептите и то само заради чантите. Познайте дали след като си платих 9.99, получих писмо за задължения, обадих им се да разбера защо при тях се води, че имам задължения....имам чанти. Не, според тях просто пощите не са си свършили работата с поканата за колет.  Shocked
Другото, което ми е странно - що за фирма претендираща за нещо, няма сайт на български или поне електронна поща?! Аз ако се опитвам да ръководя подобен бизнес никога не бих си позволила да губя времето на клиентите си с пощенски записи...
Оставам да си чакам чантите.....

# 43
  • Мнения: 7 947
Защо си превела парите предварително  Shocked
Аз попаднах на брошура за трите чанти подарък към кутията с рецептите. Имах и три аса , след като изтрих поленцата. Навих се - пуснах си талона и си чаках, както е описано. След месец получих покана от пощата за колет. Взех си го - чантите са кофти, хубавото е, че винаги се радвам на изненадите и новите неща. кутията е готина, но рецептите са ужасно малко и това си е зарибявка да купуваш секи месец рецепти, та да си напълниш кутията. След няколко дена изпратих бланката за пощенския запис с 9.99лв. Това е. Не виждам нищо нередно, просто трябва да се чете внимателно.
Относно абонирането - не виждам причина да се от-абонирате - просто се обаждате и казвате, че не искате вече. Поне в това, което аз получих изрично си беше упоменато начина на отказ. Дори и да не е посочен - просто не ги взимайте, а ги връщайте на изпращача, какво толкова.

# 44
  • София
  • Мнения: 4 493
Ами незнам какво толкова но например мина известно време и се оказва че си получила 5 пакета с карти и дължиш 48.99 лв за тях, а всъщност не си ги получила. Няма проблем - отиваш и си ги плащаш- нали??????

Общи условия

Активация на акаунт