Отговори
# 45
  • Мнения: 2 567
Maта, аз ще карам ски по това време

# 46
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Мамун, зае**х тоз въпрос, сега имам друга дилема - девойката от два дни й тече гноен секрет от окото, та не знам дали е конюнктивит или е запушен слъзен канал. Чакам днес акушерката да дойде да ни види и утре отивам да бия докторите в праксиса Mr. Green Иначе питах една приятелка педиатърка фатално ли е ако си изчакам У-то и тогава да й пуснат изследвания и тя каза, че не е. Та на 27ми март ще воювам пак. Иначе другия вариант е да ги лъжа. Нещо съм се сдухала, даже и не ми се кара с докторите Crossing Arms
А за мебелите - ако имаш достъп до общата сметка - вземай диктаторско решение Mr. Green
П.С. Кога ще пуснеш пак снимки на малките бонбони Grinning

# 47
  • Мнения: 4 138
е, убуу. по-натам демек, ние обаче ще идем да видим ЗЯУ. така му вика щерка ми бе............

аз не гладувам. ръгам мръфки със салатка. говеждо филе на плоча и айсберг с репички, пръснато няколко пъти със зехтинец и балсамико, имам си такива пръскалки,  солено с хималайска сол, демек, от краката на хималая, в буквален превод, че даже са стъпалата. не е миризлива обаче........... Wink

# 48
  • Мнения: 3 521

Драконът яде сурова целина на закуска. И червено цвекло. В градината са в шок, а оно рупа ли рупа. На-на-на-на-на Mr. Green

Спанак яде само "миксиран" с ориз, натрошено бяло сирене и пържено яйце. Точно в тази комбинация. Ако липсва коя да е от съставките не го помирисва даже. Характер водолейски Crazy.

# 49
  • Мнения: 1 817
Сърфо, забравих да ти кажа, че не съм съгласна с мнението за рогатите мъжове!  Naughty Моят сладур е козирог, а по-мило същество не познавам!  Heart Eyes Е, след опитомяването, де  Mr. Green ! Бившият пък беше теле и пак не беше за изхвърляне. Така че може в теб да е проблемът  Laughing . Сигурно си от по-хапливите, а?   Нали сме лъвици, не сме лесна плячка!  Hug
Перле, говори с личния ти как да стане заплащането. Ако той е навит, може да си отчете парите по точки, които бг каса плаща в чужбина!  Peace Мойто свеки си извади международна карта от бг, отиде в Берлин на специалист (ако помните бях питала за нея по едно време  Wink ), човекът я е прегледал, пуснал всички изследвания, записал бг картата и я изпратил по живо, по здраво. Даже и мостри на скъпи хапове й беше дал. А праксиса работи само с пациенти на шарите и от там ми го препоръчаха. Но сигурно е до лекаря, така че питай го твоя!  Peace

Кой слуша метъл и има пари за изхвърляне? Ето тук да ги метнете, другарки!  Wink
http://www.hockenheimring.com/Default.aspx?tabid=1426

В спорове не се замесвам. Тва си е до характер. Някой стане на криво и кат няма кой да захапИ реално, го праИ виртуално. Тц. Мерси!  Peace

# 50
  • Мнения: 1 190
Мамунка мерси Blush

ето ,  адресът и паролата са: 125634 и 125634 Wink посмейте се Hug

# 51
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Имам въпрос - изписвали ли са ви тук капки за уши?? Днес много се озадачих, но не беше нашия лекар, а колежката му - той както винаги е в урлауб  Twisted Evil та тази жена каза, че Симон има лека инфекция на ухото, и изписа капки за уши Otobacid N...а моята информация е, че е опасно да не се пробият тъпанчетата. Какво ще кажете? Има ли някой опит с тези капки?

# 52
  • Мнения: 1 334
Имам въпрос - изписвали ли са ви тук капки за уши?? Днес много се озадачих, но не беше нашия лекар, а колежката му - той както винаги е в урлауб  Twisted Evil та тази жена каза, че Симон има лека инфекция на ухото, и изписа капки за уши Otobacid N...а моята информация е, че е опасно да не се пробият тъпанчетата. Какво ще кажете? Има ли някой опит с тези капки?

Не, на мен не са ми изписвали, въпреки че съм искала. Изписват АБ заедно с Нурофен. Леката инфекция на ушите почти винаги прераства в по -голяма. Потърси друг лекар.



# 53
  • Мнения: 1 817
Деси, аз от детски уши и точно тия капки не разбирам, но това с ушите не е шега работа!  Peace Аз преди години пипнах възпаление на средното ухо и тук не ми дадоха капки с антибиотик, защото не давали. Искаха да пия само антибиотик понеже той ще ми оправи възпалението. Да да. Е, пих 2 седмици, ама нямаше ефект и накарах майка ми да ми прати капки от бг. На 5тия ден ми минаха и болките, и възпалението, но вече беше късно. Сега щом ме духне, веднага ме болят ушите...Стана ми слабо място. Така че не се колебай дълго, а действай!  Wink Пък и не ми се вярва да е опасно, щом е допуснато до пазара!  Peace

# 54
  • Мнения: 2 567
Otalgan са ми изписвали за децата. След n-брой ушни инфекции и след съвет и преглед на лекар пробвам няколко дни с хомеопатичното Otovowen и ако не помогне- АБ.

# 55
  • Мнения: 3 521
Имам въпрос - изписвали ли са ви тук капки за уши?? Днес много се озадачих, но не беше нашия лекар, а колежката му - той както винаги е в урлауб  Twisted Evil та тази жена каза, че Симон има лека инфекция на ухото, и изписа капки за уши Otobacid N...а моята информация е, че е опасно да не се пробият тъпанчетата. Какво ще кажете? Има ли някой опит с тези капки?


До сега не са и изписвали капки за ушите. При нас винаги леките инфекции си отминаваха сами. Ако се притесняваш потърси друг лекар за мнение. Peace

Зиме, май не се разбрахме правилно - аз твърдя, че рогатите зодии са много добри в леглото. И изобретателни, така да се каже. А не милички ли са. Mr. Green

# 56
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Да, интересно защото до сега за ушна инфекция нашия изписва 3х1 лъжичка Ибупрофен - за 3 дни това и смята, че така минава инфекцията - веднъж минава, веднъж не минава - преминаваме на АБ и така. Но сега овсен Ибу-то и капки за уши - съвсем ново за мен  newsm78 и за това се зачудих и реших да обменим опит  Rolling Eyes Аз да ви кажа ги сложих сега преди сън капките, и не го натисках много - колкото отишло толкова. А той иначе има 38,5 Т но е жизнен и вечер си спи спокойно не плаче от болка, както батко му плаче като го болу ухо  Rolling Eyes Rolling Eyes Confused

# 57
  • Мнения: 1 190
Деси, не плаче, защото някои деца незнайно защо - търпят болката Confused

# 58
  • Мнения: 11 315
Аз експерименти с ушни инфекции не си правя. Много бързо могат да станат и неушни и тогава вече става страшно.
Не признавам никакви капки за уши - нурофен и АБ. Веднага! Особено при наличие на температура. Това е ад за детето. Аз съм страдала много като дете - е няма такава болка просто (дори зъб боли по-малко, пък за раждане да не споменавам).

# 59
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Ама ние АБ-то вчера го свършихме бе хора....аз днес отидох, защото не ми се вижда здрав след АБ  Confused Колко АБ да пием....ИнфектоЦеф го пихме 7 дни....

Общи условия

Активация на акаунт