1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 37

  • 22 415
  • 435
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1
кажете какво стана newsm12

# 301
  • Мнения: 163
ИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ няма ли къде да видим какво ще стане ,че понеделник е далече Twisted Evil

# 302
  • Мнения: 10
АКО СЪМ НА МЯСТОТО НА ОНУР ТАКА ЩЕ СЕ ОКОПАЯ НЯКЪДЕ,ЧЕ И ПЕРЧЕМА МИ ЩЕ СЕ СКРИЙ!

# 303
  • Мнения: 153
ББОтива в някаква къща с бебето там се грижи за него и тн. През това време Фюси не издържа и отива в къщата на Бурхан и почват да мислят къде е , и Фюси дава предложение и тръгват с АлиКемал и Гани да търсят детето и то ....................... там уплашено че чуло нещо и така се зарадва да види майка си и нея вечер останаха вс да спат в тая къща и като се върнаха дядото пита Букет защо е избягала и тя вика и сочи вещицата ,,тя ме удари " и оная - ама аз леко, и Бурхан като кресна  

# 304
  • Мнения: 7 914
ОНУРЕ,БЯГААААААААААААААААААААЙ!  animal037
 Joy  hahaha
Къдееееееееееееееееееееееееееееееееее
при мен бре Mr. Green


ЗВЕЗДИЧКА ША ГО СКРИЙ newsm78
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesпозна Hug  bouquet

# 305
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
дойде мъжът който доведе Ню при Онур при Шехерезада и заяви че дойде да вземе дъщерята на Онур.  Mr. Green

# 306
  • Sofia
  • Мнения: 38
 Малко като на филм. Този ( чичото) от къде знае къде живее Онур??? Къде работи- добре, ама пък и къде живее???    
 newsm78

# 307
  • Мнения: 169
ОНУРЕ,БЯГААААААААААААААААААААЙ!  animal037
 Joy  hahaha
Къдееееееееееееееееееееееееееееееееее
Е  у нас да дойде вие като не го искате  Embarassed Heart Eyes

# 308
  • Мнения: 10
ТОЗ МЪЖ ДЕТО ДОВЕДЕ НЮЛИФЕР,СЕГА Е ПРИ ШЕХИ

ЩЕ ИМА УБИЙСТВО В ДРУГАТА СЕРИЯ

УБИТИЯ Е ЯСЕН..........

# 309
# 310
  • Мнения: 7 914
ТОЗ МЪЖ ДЕТО ДОВЕДЕ НЮЛИФЕР,СЕГА Е ПРИ ШЕХИ

ЩЕ ИМА УБИЙСТВО В ДРУГАТА СЕРИЯ

УБИТИЯ Е ЯСЕН..........
няма бре ще си наемем бодигардове  Flutter

# 311
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
ББОтива в някаква къща с бебето там се грижи за него и тн. През това време Фюси не издържа и отива в къщата на Бурхан и почват да мислят къде е , и Фюси дава предложение и тръгват с АлиКемал и Гани да търсят детето и то ....................... там уплашено че чуло нещо и така се зарадва да види майка си и нея вечер останаха вс да спат в тая къща и като се върнаха дядото пита Букет защо е избягала и тя вика и сочи вещицата ,,тя ме удари " и оная - ама аз леко, и Бурхан като кресна  
Мерси
ББнадявам се показа й вратата   завинаги  

# 312
  • Мнения: 959
Много тъжна ми, беше тази серия ... cry cry cry cry

Тъжно ми е за всички деца и малко и големи(тук визирам и Керем и Сезан) - за Букет, за Каан и много, много за Нилюфер ...cry
Момичето не може добре да играе, обаче като и видя сините очички и ме сковава... Cry

А, при разговора на Керем и баща му, се скъсах от реееееев cry ... много гаден баща му, бре ... как не намери сили да  се извини или нещо такова, направооо ... Cry

оф...ша си порева малко, то се е видяло...шмрък...

# 313
  • Мнения: 10
ОНУРЕ,БЯГААААААААААААААААААААЙ!  animal037
 Joy  hahaha
Къдееееееееееееееееееееееееееееееееее

Е  у нас да дойде вие като не го искате  Embarassed Heart Eyes
[/



ТИ МАЙ ГО МРАЗИШ ОНУР
МИ ТО СТ.ЗАГОРА - ИСТАМБУЛ НА ЕДИН ДЪХ ША ГО ВЗЕМИ ШЕХИТО
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 14:40 от renate.2008

# 314
  • Sofia
  • Мнения: 38
Много тъжна ми, беше тази серия ... cry cry cry cry

Тъжно ми е за всички деца и малко и големи(тук визирам и Керем и Сезан) - за Букет, за Каан и много, много за Нилюфер ...cry
Момичето не може добре да играе, обаче като и видя сините очички и ме сковава... Cry

А, при разговора на Керем и баща му, се скъсах от реееееев cry ... много гаден баща му, бре ... как не намери сили да  се извини или нещо такова, направооо ... Cry

оф...ша си порева малко, то се е видяло...шмрък...



Това "шмрък" ме разбива просто.......   Joy  Joy  Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт