Петъчна - кои думи, изрази и жестове ви действат еротично ???

  • 4 201
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 785
Жестове и думи, които от всички останали ми изглеждат безразлични, точно от определен мъж могат да ме взривят. За мен ефекта идва от човека, а не от думите или жеста.

Така е  Peace И на мен ако някой ми каже на улицата "кучко" такъв шамар ше му забия  Mr. Green

stefani6 - много добре описано  Whistling На кой ли няма да му се подкосят краката  Wink

# 31
  • Мнения: 3 268
Пожелавам ви искрено повече такива мигове,момичета. Flutter Ох,и мен нещо взе да ме хаща петъчното настроение. Laughing

# 32
  • Мнения: 742
О, веднъж почти припаднах от допира на една ръка до рамото ми. И веднъж чух името си казано по начин, който ме доведе до ликуидна консистенция от глава до пети. Тия два случая ще пмня доде съм жива, да ми топлят старите кокали през студените зимни нощи.

# 33
  • Мнения: 4 785
Пожелавам ви искрено повече такива мигове,момичета. Flutter Ох,и мен нещо взе да ме хаща петъчното настроение. Laughing

Абсолютно... както си пия кафето, така ше хвана пътя за Слънчев бряг след малко  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 606
Ох, и мен нещо взе да ме хаща петъчното настроение. Laughing
Не мечтайте.
На работа сте.

# 35
  • Мнения: 71
Не мечтайте.
На работа сте.

Еееееее ти пък сега! Тя работата си е работа...  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 606
Никът ти означава ли онези пържени картофки в Макдоналдс? Уеджис?

# 37
  • Мнения: 2 401
Гласът, гласът.. работя главно с мъже, които освен  тази особената интонация друго не могат да си позволят. А и за мен е напълно достатъчна.  Laughing  

# 38
  • Мнения: 606
А и за мен е напълно достатъчна.  Laughing  
Браво!
Някои жени искат и секс, за да свършат.

# 39
  • Мнения: 2 401
А и за мен е напълно достатъчна.  Laughing  
Браво!
Някои жени искат и секс, за да свършат.

 Joy Joy Joy  аз съм лесна  Joy

# 40
  • Мнения: 155
Абе то днес петък-ама утре е пак работен ден  Crossing Arms
Аз няма да съм на работа де  Laughing
А я кажете верно ли не ви се е случвало някой напълно непознат или в бар или някое кафе или въобще заведение или на улицата да ви погледне и да ви стане приятно еротично? Не мога да повярвам, ако на всеки не му се е случвало такова нещо  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 71
Никът ти означава ли онези пържени картофки в Макдоналдс? Уеджис?

 Laughing Не, нищо общо с Макдоналдс. Никът ми е означава "Мъничето Джес" (въпреки, че 172 см не е хич малко  Mr. Green , ама айде ), но пък е даден с любоФ от любим човек.

И за да не съм изцяло спамерче: още по темата - погледът на този човек може да ме накара да се почувствам като парче лед върху гореща.... айде да е ламарина ( че ако кажа кожа... наистина ще вземе да става горещо наоколо  Blush Laughing )

Щях да забравя :  един масаж с ароматни масла.... прави ЧУДЕСА...... Whistling

# 42
  • Мнения: 0
Ако жената е като: Всички !!!

# 43
  • Мнения: 17 546
А я кажете верно ли не ви се е случвало някой напълно непознат ...
Е, случвало ни се е, но то... сладолед пред стъкло. Интересно е само за момент.

Случвало ми се е, обаждайки се някъде за нещо и разговаряйки с мъж, да усещам как гласът му се променя и започва да звучи мъркащо. Получава се този ефект, след като аз заговоря.  Whistling Откъде да знам, че звуча така размекващо. Доста пъти ми се е случвало да постигам този ефект с глас, пък аз не си харесвах гласа някога... Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 448
А я кажете верно ли не ви се е случвало някой напълно непознат или в бар или някое кафе или въобще заведение или на улицата да ви погледне и да ви стане приятно еротично? Не мога да повярвам, ако на всеки не му се е случвало такова нещо  Rolling Eyes

Случвало се е дори такъв напълно непознат да стане познат.    Flutter  Какви време на бяха ...   Crazy

Общи условия

Активация на акаунт