Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 484 686
  • 11 744
  •   2
Отговори
# 5 775
  • Мнения: 202
Здравейте,
Може би е коментирано назад в темите, но е лудост да търся в над 300 страници.
Търсачката от Гугъл ме праща на 70 и някоя страница от 2010 год. и не знам там инфото колко е актуално.

Та... препоръчайте ми добър нефролог в Пловдив.
При възможност да е в някое от ДКЦ-тата, МЦ Хипократ, УМБАЛ Св. Георги, св. Панталеймон, Бодимед99, Мед Лайн Клиник, Св. Мина, ДКЦ св. Георги. Не е нужно да работи със здравната каса.
Предварително благодаря.

# 5 776
  • Мнения: 964
Нефролози:
Хипократ - д-р Костадинова
Хипократ - д-р Николов
Каспела - д-р Тилкиян
Каспела - д-р (доц. май) Кумчев
Каспела - д-р Благов

Уролози:
Уро Медикс - д-р Шопов и всеки друг уролог
МБАЛ Медлайн Клиник - д-р Матеев
УМБАЛ Св. Георги - д-р Кадим

Не видях писали ли сте за какво Ви трябва такъв специалист - диагноза, лечение, наблюдение, операция. Това би постеснило избора.

# 5 777
  • Мнения: 202
Имам белтък в урината и седимент 15-20 лев
Ходих при друг доктор, но не съм особено доволна и бих искала да чуя друго мнение.
Нацели ме от третия път, като ми излезнаха горните резултати искаше да ме вкарва в болница при положение, че все "нищо ми нямаше" и ме тъпчеше с Уринал Акут и още една друга добавка от този род. Антибиотик ми изписа по мое настояване, защото мисля, че току така не се влиза в болница без да е проведено друго лечение.
Та за това мисля да потърся и друго мнение.

# 5 778
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Нефролози:
Хипократ - д-р Костадинова
Хипократ - д-р Николов
Каспела - д-р Тилкиян
Каспела - д-р (доц. май) Кумчев
Каспела - д-р Благов

Уролози:
Уро Медикс - д-р Шопов и всеки друг уролог
МБАЛ Медлайн Клиник - д-р Матеев
УМБАЛ Св. Георги - д-р Кадим

Не видях писали ли сте за какво Ви трябва такъв специалист - диагноза, лечение, наблюдение, операция. Това би постеснило избора.
Благодаря за изчерпателна отговор. Става въпрос за баща ми,но той днес си е запазил час за д- р Здравчев . След прегледа ще видим къде и какво ще следва

# 5 779
  • Мнения: 23
Можете ли да ми препоръчате добър мамолог хирург в Пловдив. Благодаря предварително.

# 5 780
  • Мнения: X
Можете ли да ми препоръчате добър мамолог хирург в Пловдив. Благодаря предварително.
Майка ми се оперира при д-р Валентин Иванов в онкологията. Има частен кабинет на бул. Шести септември 82.

# 5 781
  • Мнения: 77
Здравейте, миналата година края на ноември направих аборт в 5ти месец заради синдром на даун. Тъй като не съм доволна от гинеколожката си искам да я сменя. Колебая се при кого да отида. Изпитвам страх и недоверие към всички. Насочила съм се към Амалиев, но не знам дали сина или бащата. Не откривам обаче много мнения за тях. Моля, дайте съвет при кого от изброените в началото на темата да отида като съм имала аборт зад гърба си.

# 5 782
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
За Колоноскопия - аз бих препоръчал д-р Александър Петров - от Умбал " Св. Георги " кабинета му е в ляво на гърба на ендоскопския център в Хирургиите на 1-ви етаж - до асансьора. Д-р Петров бих го препоръчал и за гастроскопия - добър лекар и човек е в избраната от него насока.
Други варианти които бих препоръчал:
Д-р Джурков - Еврохоспитал
Д-р Станчев и д-р Атанасов от Каспела
Д-р Пенков - ДКЦ Тракия

По отношение на хирург - мамолог - аз препоръчвам колегите си от Умбал " Св. Георги " гръдно - коремна хирургия - няколко човека от нея. Ако някой иска координати, може да пише и на лично.
Освен това в Пловдив върви и кампанията за профилактика на гърда в Умбал, като прегледите са безплатни и не се изисква направление, има и ехограф.
Повече за инициативата, която е постоянно действаща и целогодишна, може да се види в тази тема.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=949730.new#new   тук е и телефона за информация и предварително записване на час.

Приятен и усмихнат следобед!

# 5 783
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Здравейте, миналата година края на ноември направих аборт в 5ти месец заради синдром на даун. Тъй като не съм доволна от гинеколожката си искам да я сменя. Колебая се при кого да отида. Изпитвам страх и недоверие към всички. Насочила съм се към Амалиев, но не знам дали сина или бащата. Не откривам обаче много мнения за тях. Моля, дайте съвет при кого от изброените в началото на темата да отида като съм имала аборт зад гърба си.

Семейство д-р Амалиеви, за гинеколози са добри специалисти. Може да се обърнеш към тях. Ако искаш координати на сина, мога да ти дам на лично. Може да се насочиш и към някой друг като доц. Учикова, проф. Димитракова, д-р Танев и др.

# 5 784
  • Мнения: 397
Може ли да ми препоръчате добър алерголог  за възрастни?

# 5 785
  • Мнения: 1 097
Здравейте, миналата година края на ноември направих аборт в 5ти месец заради синдром на даун. Тъй като не съм доволна от гинеколожката си искам да я сменя. Колебая се при кого да отида. Изпитвам страх и недоверие към всички. Насочила съм се към Амалиев, но не знам дали сина или бащата. Не откривам обаче много мнения за тях. Моля, дайте съвет при кого от изброените в началото на темата да отида като съм имала аборт зад гърба си.
Ориентирай се към добър лекар по фетална медицина!

# 5 786
  • Мнения: X
Момичета, можете ли да ми препоръчате добър педиатър, който да не е маниак на тема антибиотици, а да използва също и хомеопатия и по-щадящи методи? По възможност в център, ако не - където ще да е. Благодаря   bouquet

# 5 787
  • Мнения: 660
Red_ balloon,ако не е по здравна каса мога да препоръчам д-р Герджикова,тя е педиатър и хомеопат,работи и в детско отделение в Девин през почивните дни,през седмицата е в Пловдив.Избягва антибиотици и лекува предимно хомеопатия.

# 5 788
  • Мнения: 660
Mariya Kostadinova,Аз съм рждала два пъти при Амалиев старши,като ходех на прегледи в кабинета,младши преглежда на ехограф,а старши извършва рутинните прегледи,младши се занимава и с фетална морфология.Д-р Троянчев също се занимава с фетална,има различни мнения за него.

# 5 789
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Може ли да ми препоръчате добър алерголог  за възрастни?

Д-р Нина Маркова - педиатър и алерголог - приема и възрастни - в ДКЦ Пловдив в сградата на Мбал " Пловдив " бивша окръжна болница.

Общи условия

Активация на акаунт